Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja leje Castrola i nie narzekam...nie zawsze Motul musi być najlepszy ale to już każdego wybór z osobna...to jest tak samo jak z paliwem wszystkie stacje i tak biorą z jednego źródła :D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

A na mnie sądzą jak mówię że na Suwalszczyźnie Motul zamarza i silnik wali jak kierat. [emoji12]

Opublikowano

Ja leje Castrola i nie narzekam...nie zawsze Motul musi być najlepszy ale to już każdego wybór z osobna...to jest tak samo jak z paliwem wszystkie stacje i tak biorą z jednego źródła :D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

O to toto. Włodek ma rację wszystki motul jest tylko z paru miejsc w pl

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Ja leje Castrola i nie narzekam...nie zawsze Motul musi być najlepszy ale to już każdego wybór z osobna...to jest tak samo jak z paliwem wszystkie stacje i tak biorą z jednego źródła :D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

A kto jeszcze leje te siki z motula do silnika, bo ja takiego nie znam :decayed:

Opublikowano

Ja leje Castrola i nie narzekam...nie zawsze Motul musi być najlepszy ale to już każdego wybór z osobna...to jest tak samo jak z paliwem wszystkie stacje i tak biorą z jednego źródła :D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

A kto jeszcze leje te siki z motula do silnika, bo ja takiego nie znam :decayed:

Ty to czego byś nie lał to i tak prędzej czy później kora wyjdzie:decayed:

Ja np porównując valvoline 5w50 i mobila 5w50 stwierdzam że Mobil lepszy. Mniej auto pobiera i jest krótszy grzechot przy rannym odpale

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Wandej, ale które Valvo? SynPower czy DuraBlend? :) Też słyszę na Motulu głośniejszą pracę niż na Valvo. Chyba czas na LM :naughty:

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Wandej, ale które Valvo? SynPower czy DuraBlend? :) Też słyszę na Motulu głośniejszą pracę niż na Valvo. Chyba czas na LM :naughty:

Ja to leje vr1

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

A ja Repsol i nie dam sie namowic na inny

Opublikowano

A ja Repsol i nie dam sie namowic na inny

No to masz olej ode mnie z firmy:decayed: U mnie jest główny magazyn repsola na pl i od nas są wysyłki i mam go też oczywiście najtaniej w pl:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

:hi: mordeczki, na co jest taki, jakby metalowy koszyczek w komorze silnika pomiędzy zbiorniczkami płynu chł., wspomagania, a lampą?

Tam ewidentnie coś powinno być :eusathink:

Opublikowano

:hi: mordeczki, na co jest taki, jakby metalowy koszyczek w komorze silnika pomiędzy zbiorniczkami płynu chł., wspomagania, a lampą?

Tam ewidentnie coś powinno być :eusathink:

Jakąś pompa od multitronica

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

To miejsce na 2 cylindry.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Panowie objawy kończącego się magla jakie są? Ze skrętu jak wraca kierownica do pozycji wyjściowej to dziwnie to jakoś tak przeskakuje... Widać to na kole kierownicy :-/

Naciapane z Zetki

:hi: mordeczki, na co jest taki, jakby metalowy koszyczek w komorze silnika pomiędzy zbiorniczkami płynu chł., wspomagania, a lampą?

Tam ewidentnie coś powinno być :eusathink:

Jakąś pompa od multitronica

Tapnięte z SGS5

Pompa od podciśnienia która pomaga w hamowaniu, mam to u siebie ;-)

Naciapane z Zetki

Opublikowano

A w 1.9 nie jest od tego vacumpompa? Czy to dwa, niezależne podzespoły?

Opublikowano

:hi: mordeczki, na co jest taki, jakby metalowy koszyczek w komorze silnika pomiędzy zbiorniczkami płynu chł., wspomagania, a lampą?

Tam ewidentnie coś powinno być :eusathink:

Dodatkowa elektryczna pompa podciśnienia tam znajdować się powinna, która występuje bodajże tylko z multitronikiem. Ja mam ją u siebie dołożoną :).

Opublikowano

bda49c48f813d61ab0d159c1fb0b8a55.jpg:slina:

Naciapane z Zetki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.