Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Biorąc pod uwage że muszę zrobić jedną strone bo "debil cofał i zajebał" rozmyślam delikatne poszezenie.8ab0b26dee048707med.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kaju miał wlepki możesz sobie kupić od niego i nie malować :decayed:

Opublikowano

kaju miał wlepki możesz sobie kupić od niego i nie malować :decayed:

kaju to psychol uważajcie na niego :przebiegly: Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje 2.5tdi w automacie :przebiegly:

Opublikowano

kaju miał wlepki możesz sobie kupić od niego i nie malować :decayed:

kaju to psychol uważajcie na niego :przebiegly: Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje 2.5tdi w automacie :przebiegly:

czekaj jak on tu wleci , dostaniesz :bicz::bicz::bicz:

Opublikowano

Panowie jak lub czym najlepiej wymyc , wyczyscic itp. przednie lampy bez ich rozklejania , zeby pozbyc sie kurzu ze srodka lamp ale zeby nie zostaly jakies zacieki na kloszu od srodka ?

Ktos z Was juz robil cos podobnego ?

Masz wątek w dziale detailing :wink: robiłem, pacjent przeżył :wink:

Opublikowano

kaju miał wlepki możesz sobie kupić od niego i nie malować :decayed:

kaju to psychol uważajcie na niego :przebiegly: Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje 2.5tdi w automacie :przebiegly:

czekaj jak on tu wleci , dostaniesz :bicz::bicz::bicz:

A Ty co obronca ucisnionych? :decayed: Czekaj Ci dam nr klienta :decayed: C

hcesz katalog online z moimi cenami? :naughty:

Opublikowano

a będę kupował jeszcze ako na Twój numer klienta :) dawaj mi tu :)

Opublikowano

kaju miał wlepki możesz sobie kupić od niego i nie malować :decayed:

kaju to psychol uważajcie na niego :przebiegly: Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje 2.5tdi w automacie :przebiegly:

czekaj jak on tu wleci , dostaniesz :bicz::bicz::bicz:
ciśniesz sie do gipsu chłopaku
Opublikowano

Panowie jak lub czym najlepiej wymyc , wyczyscic itp. przednie lampy bez ich rozklejania , zeby pozbyc sie kurzu ze srodka lamp ale zeby nie zostaly jakies zacieki na kloszu od srodka ?

Ktos z Was juz robil cos podobnego ?

Masz wątek w dziale detailing :wink: robiłem, pacjent przeżył :wink:

Ok dzieki bede szukal :hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi: Buenosdias seniority :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: Buenosdias seniority :grin:

Buenos Aires :gicior:

Opublikowano

Ludziska czy dół zderzaka s-line b6 pasuje do zwykłego zderzaka czy trzeba cos rezac????

Opublikowano

Ludziska czy dół zderzaka s-line b6 pasuje do zwykłego zderzaka czy trzeba cos rezac????

No pewnie ze trzeba rezac. Góra s-line jest calkiem inna niz seria
Opublikowano

Tak myślałem dzięki. Więc pewnie jest to samo z tyłem znając życie.

Opublikowano

Tak myślałem dzięki. Więc pewnie jest to samo z tyłem znając życie.

Akurat na tylku rozni sie tylko dołem ;)
Opublikowano

Spoko dzięki Pany za odp.

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

pany kierownica z a6 c5 2003 3ramienna bedzie pasowala do b6 P&P?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.