Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jade ze znajomym jutro po B6 3.0 . Może mi ktoś napisać na co zwrócić uwagę w tym motorze ? ;)

Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik :decayed::grin:

Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia :wink:

Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze :wink:

Kupiliśmy ale to nie dla mnie :P

Wybrał ośkę , jedzie to naprawdę fajnie , ogólnie wydaje mi się że jest okej ale zobaczymy co z tego wyjdzie po czasie ;)

Chyba sprzedam swoje B5 i pomyśle o takim 3.0 ;P

Tylko nie popełniaj tego błędu i bierz 4 buty pędzone :decayed::wink:

Szkoda że większosc tych 3.0 to automaty a jakoś boję się ich , znam jednego który się dorobił na takich automatach :D

Zresztą w dzisiejszych czasach ciężko trafić na zadbany egzemplarz a mi nikt nie da za moje B5 tyle ile chce :D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Panowie jade ze znajomym jutro po B6 3.0 . Może mi ktoś napisać na co zwrócić uwagę w tym motorze ? ;)

Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik :decayed::grin:

Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia :wink:

Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze :wink:

Kupiliśmy ale to nie dla mnie :P

Wybrał ośkę , jedzie to naprawdę fajnie , ogólnie wydaje mi się że jest okej ale zobaczymy co z tego wyjdzie po czasie ;)

Chyba sprzedam swoje B5 i pomyśle o takim 3.0 ;P

Tylko nie popełniaj tego błędu i bierz 4 buty pędzone :decayed::wink:

Szkoda że większosc tych 3.0 to automaty a jakoś boję się ich , znam jednego który się dorobił na takich automatach :D

Zresztą w dzisiejszych czasach ciężko trafić na zadbany egzemplarz a mi nikt nie da za moje B5 tyle ile chce :D

Dlatego ja miałem q w manualu - mniut :decayed:

Opublikowano

A gdzieś słyszałem że w tych 3.0 wałki się wycierają itp , prawda to czy nic takiego nie ma miejsca ?? Bo w sumie ojciec też szuka w A6 C5 tego motoru ;)

Opublikowano

Marcinek NAJLEPSZEGO :kwiatek:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Panowie, z czym się je to CLH? Nie mam czujnika zmierzchu, zwykłe światła z pokrętła....co musiał bym dokupić poza halogenami, aby ogarnąć sobie CLH?

Ciężka sprawa, czy nie?

Opublikowano

- włącznik z trybem auto

- panel CLH

- lusterko z funkcją fotochrom

- odpowiednie MCE z końcówką F

Opublikowano

OK, a teraz kwestia montażu, duży problem?


Całkowity koszt +-


?

Opublikowano

wiązka z lusterka, zabawa z pinami i kodowanie

włącznik auto - 150zł

panel CLH - 120-130zł w ASO nówka

lusterko ok 300zł

MCE zależy jakie masz teraz. F 100-150zł

Opublikowano

Grześ dotarł towar? Takie zaciski chciałeś? :decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Super, dzięki bardzo :drinks:


Grześ dotarł towar? Takie zaciski chciałeś? :decayed:

Tapnięte z SGS5

Siema, siema. Zapomniałem Tobie napisac. Tak dotarł. Nawet niczego nie spradzałem, zostawiłem wczoraj w pracy - zapomniałem zabrać :facepalm:

Chciałem dzisiaj oczyścić zaciski i lipa :grin:

Ogarnę w weekend. Pewnie dobre, zobaczę po montażu :wink:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:siema:

Gdzieś był jak Cię nie było :decayed:

Opublikowano

Sprawdzal czego go tam nie ma :decayed:

Opublikowano

ja jestem cały czas

czesto tu zagladam

Jozek jakim sportem Ty latałeś?

Opublikowano

czy do wyciągnięcia listwy przedniej w desce trzeba wyjąć schowek ?

Opublikowano

ja jestem cały czas

czesto tu zagladam

Jozek jakim sportem Ty latałeś?

Honda CBR 600 RR :)

jzH2MTt.jpg

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

czy do wyciągnięcia listwy przedniej w desce trzeba wyjąć schowek ?

Nie nie musisz. Odkrecasz dwie śrubki nad radiem i jedna z boku schowka gdzie jest zaślepka od deski.

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Chlopaki majac letnie 18" 225/40 i zimowe 16" 205/55 smialo moge wrzucic w zapas kolo 17" 225/50? Bedzie to razem gralo podczas musu wrzucenia na jedno z kol w trasie takiej oponki z zapasu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.