Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chlopaki majac letnie 18" 225/40 i zimowe 16" 205/55 smialo moge wrzucic w zapas kolo 17" 225/50? Bedzie to razem gralo podczas musu wrzucenia na jedno z kol w trasie takiej oponki z zapasu?

nic się nie stanie jak na dojazd takie coś założysz
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba lepsze takie kolo niz ori dojazdowka ;)

Opublikowano

Pany jest jakiś temat jak ściągnąć materiał/skórę z foteli?

Opublikowano

Chlopaki majac letnie 18" 225/40 i zimowe 16" 205/55 smialo moge wrzucic w zapas kolo 17" 225/50? Bedzie to razem gralo podczas musu wrzucenia na jedno z kol w trasie takiej oponki z zapasu?

Nic się nie stanie, po prostu jedno koło będziesz miał większe.

225/40/18 = 205/55/16, a 225/50/17 - będzie większe.

Ale to raczej nic nie wniesie :wink:

Opublikowano

Pany jest jakiś temat jak ściągnąć materiał/skórę z foteli?

a czego nie wiesz?

Opublikowano

Od czego zacząć :-D

Przyznam że w ogóle nie zaglądałem co i jak bo fotel jeszcze w aucie, ale chciałbym najpierw poczytać. Czy to dziecinnie proste i jak go wywale to dam spokojnie radę?

Edytowane przez Kshyhu87

Opublikowano

Spokojnie dasz radę ;-) płaski cienki śrubokręt i do boju :wink:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Zauważyłem że mam luzy między siedziskiem a oparciem. W fotelu pasażera tego nie mam. Jakieś pomysły czemu tak się dzieje?

Opublikowano

Panowie takie pytanie. Czy po zamontowaniu kiery multi z manetkami do zmiany biegów wszystko będzie ok czy będzie jakiś błąd wywalać. I jak to kodować bo o ile dobrze widziałem że jest kodowanie pod manetki i bez.

Opublikowano

I manetki są jako ozdoba albo mozna odkrecic. Czy je można jakoś wykorzystać hehe

Opublikowano

Panowie kto tu ogranie sprawdzenie auta po nr VIN ? :hi:

Opublikowano

stanley

Opublikowano

Panowie kto tu ogranie sprawdzenie auta po nr VIN ? :hi:

Np. stanley

.... slo byłeś ciut szybszy :decayed:

Edytowane przez Blachu

Opublikowano

mam pytanko.. po wsadzeniu leda do lampki (np oświetlenie nóg pasażera z tyłu), światło tak jakby się załamuje czy coś i oprócz normalnego światła, widoczne są na dywaniku takie jakby plamy fioletowe/ w kolorze UV ?

Goły led świeci dobrze, jednak po włożeniu go za osłonę, daje fioletowe kropki ze światła.

miał ktoś takie coś?

Opublikowano

mam pytanko.. po wsadzeniu leda do lampki (np oświetlenie nóg pasażera z tyłu), światło tak jakby się załamuje czy coś i oprócz normalnego światła, widoczne są na dywaniku takie jakby plamy fioletowe/ w kolorze UV ?

Goły led świeci dobrze, jednak po włożeniu go za osłonę, daje fioletowe kropki ze światła.

miał ktoś takie coś?

Ja też coś takiego zauważyłem ale nie wiem co może być przyczyną :eusathink:

Opublikowano

Od czego zacząć :-D

Przyznam że w ogóle nie zaglądałem co i jak bo fotel jeszcze w aucie, ale chciałbym najpierw poczytać. Czy to dziecinnie proste i jak go wywale to dam spokojnie radę?

jakie masz siedzenia?

Opublikowano

Skórzane sporty.

Opublikowano

Spokojnie dasz radę ;-) płaski cienki śrubokręt i do boju :wink:

Naciapane z Zetki

Sobota? :whistling:

Opublikowano

A gdzieś słyszałem że w tych 3.0 wałki się wycierają itp , prawda to czy nic takiego nie ma miejsca ?? Bo w sumie ojciec też szuka w A6 C5 tego motoru ;)

Spytaj kaja, on się zna na wycierających się wałakach :decayed::grin:

Opublikowano

A gdzieś słyszałem że w tych 3.0 wałki się wycierają itp , prawda to czy nic takiego nie ma miejsca ?? Bo w sumie ojciec też szuka w A6 C5 tego motoru ;)

Spytaj kaja, on się zna na wycierających się wałakach :decayed::grin:
Lepiej bym tego nie ujął:kox:

Tapnięte z SGS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.