Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co Ty się nas takich rzeczy pytasz....dzwoń do nadwornego rezacza czyt. Domin :grin::decayed:

jak my we dwóch z Doniem polegli na tym :disgust:

Kaju jest temat o drl i tam jest o przekazniku. Chyba kolega ucho.77 tam bardzo dobrze to ogarnia.

dawaj namiar jak możesz, a ja skoczę dzieciaki wykąpać

Co Ty gadasz? Musiałeś wczesniej spić Dońka :grin: Szukasz po ludziach a wujka nie zapytasz :) Ja mam to zrobione u siebie.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co Ty się nas takich rzeczy pytasz....dzwoń do nadwornego rezacza czyt. Domin :grin::decayed:

jak my we dwóch z Doniem polegli na tym :disgust:

Kaju jest temat o drl i tam jest o przekazniku. Chyba kolega ucho.77 tam bardzo dobrze to ogarnia.

dawaj namiar jak możesz, a ja skoczę dzieciaki wykąpać

Co Ty gadasz? Musiałeś wczesniej spić Dońka :grin: Szukasz po ludziach a wujka nie zapytasz :) Ja mam to zrobione u siebie.

no i masz wp***dol. że Ty z ocą teraz do mnie nie jedziesz... :punish: ufoludek j**any :grin:

Opublikowano

Co Ty się nas takich rzeczy pytasz....dzwoń do nadwornego rezacza czyt. Domin :grin::decayed:

jak my we dwóch z Doniem polegli na tym :disgust:

Kaju jest temat o drl i tam jest o przekazniku. Chyba kolega ucho.77 tam bardzo dobrze to ogarnia.

dawaj namiar jak możesz, a ja skoczę dzieciaki wykąpać

Co Ty gadasz? Musiałeś wczesniej spić Dońka :grin: Szukasz po ludziach a wujka nie zapytasz :) Ja mam to zrobione u siebie.

no i masz wp***dol. że Ty z ocą teraz do mnie nie jedziesz... :punish: ufoludek j**any :grin:

Nic mi nie było wiadomo o tym przyjeździe do Ciebie :/

Opublikowano

:hi:
Kaju,

https://www.youtube.com/watch?v=BmUh_tH26uI



:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Edytowane przez TyBucu

Opublikowano

Ktoś ma listę wtyczek do naszych audi i listę pinów jakie do nich pasują. W pdf to gdzieś było...

Opublikowano

Mordy kto jest z cieszyna ?

Co tam masz? Bo mam 35km....

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5809624

Handlują T5 kojarzysz ich ?

Opublikowano

Tu jest trochę o wtykach, pinach i schematy.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113270-[ALL-B5-B6-B7]-Schematy-układów-elektrycznych,-złącza,-wiązki,-piny---dane

Opublikowano

Mordy kto jest z cieszyna ?

Co tam masz? Bo mam 35km....

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5809624

Handlują T5 kojarzysz ich ?

Nie mam po co jeździć do Cieszyna, więc firmy nie znam.
Opublikowano

Tu jest trochę o wtykach, pinach i schematy.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113270-[ALL-B5-B6-B7]-Schematy-układów-elektrycznych,-złącza,-wiązki,-piny---dane

d*pa, nie ma tego co szukam.

Może ktoś pamięta nr. kabla z pinami do małej kosteczki od oświetlenia makeup-u w daszkach przeciwsłonecznych ?

Opublikowano

nie ma nic lepszego niż siedzieć na piździe o godzinie 1:07 w biurze próbując pracować i słuchać najzabistszej nuty na kuli ziemskiej:

:banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

Opublikowano

Chyba znów zapomniałeś tabletek. [emoji12]

Opublikowano

Chyba znów zapomniałeś tabletek. [emoji12]

wziąłem jedną za mało :lol1:
Opublikowano

:hi:

pany jak to szło z dokładaniem przekaznika po zmianie klimatronika z b6 na b7 dokłądnie do grzania lusterek i tylnej szyby..

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Tu jest trochę o wtykach, pinach i schematy.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113270-[ALL-B5-B6-B7]-Schematy-układów-elektrycznych,-złącza,-wiązki,-piny---dane

d*pa, nie ma tego co szukam.

Może ktoś pamięta nr. kabla z pinami do małej kosteczki od oświetlenia makeup-u w daszkach przeciwsłonecznych ?

tego szukales?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295267-wtyki-piny-dopasowanie/

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.