Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty lepiej dolej oleju :grin::wink:

Edytowane przez miki

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty lepiej dolej oleju :grin::wink:

A Ty uzupełnij profil bo Cie zaraz zielony ścignie :wink::decayed:

Opublikowano

A co mam uzupełnić?

Widzę że zielone ludziki nie tylko na Ukrainie :decayed:

Edytowane przez miki

Opublikowano

mam pytanko.. po wsadzeniu leda do lampki (np oświetlenie nóg pasażera z tyłu), światło tak jakby się załamuje czy coś i oprócz normalnego światła, widoczne są na dywaniku takie jakby plamy fioletowe/ w kolorze UV ?

Goły led świeci dobrze, jednak po włożeniu go za osłonę, daje fioletowe kropki ze światła.

miał ktoś takie coś?

U mnie jest tak samo z lampką oświetlenia bagażnika, sądzę iż wywołane jest to samą strukturą szkła lampki. Jako iż oświetlenie LED mam samoróbki próbowałem już przesuwać LED'y bliżej i to nawet pomagało na plamy, lecz samo rozproszenie światła było gorsze więc wróciłem do odsuniętych LED'ów, a jako iż oświetla mi to bagażnik olałem sprawę :D

Opublikowano

A co mam uzupełnić?

imie , nazwisko ,nr buta , i pin do karty bankowej :decayed:

<-----

<------

<------

Opublikowano

Hahahaha, może jeszcze jeszcze zdjąć wymiar z wacka? Podejrzewam że w tej rubryce byłyby nadużycia :decayed: Nie wladi? :decayed:

Opublikowano

Ty lepiej dolej oleju :grin::wink:

A Ty uzupełnij profil bo Cie zaraz zielony ścignie :wink::decayed:

Bielun racja :thumbup1: Już go zgłaszam do moderatora :whistling:

Opublikowano

Pierwszy handlarz :decayed: chyba było sucho na bagnecie :decayed:

Ostatni raz wchodziłem na forum z kompa pół roku temu, o niczym nie wiem

Edytowane przez miki

Opublikowano

Bielun racja Już go zgłaszam do moderatora

Pierwszy handlarz

To się nazywa uczciwy sprzedawca :grin::grin::grin:


teraz już wiem kto do WRC skarży jak ktoś podbij wątek w dziale sprzedam :P:grin:

Opublikowano

Wszystko na sprzedaż, oddawaj mój dekiel do lampy! :decayed:

Opublikowano

Pierwszy handlarz :decayed: chyba było sucho na bagnecie :decayed:

Ostatni raz wchodziłem na forum z kompa pół roku temu, o niczym nie wiem

Nie czytałeś regulaminu? :shock3: :shock3: Zgłaszam po raz drugi :kox:

Opublikowano

Doszły mnie słuchy że ktoś tu profilu nie chce uzupełnić :decayed:

Opublikowano

Tym bardziej oddawaj dekiel! Człowiek się zlitował i podesłał dekiel coby mu olej do lampy nie wleciał i co dostaje?! :grin:

Opublikowano

Doszły mnie słuchy że ktoś tu profilu nie chce uzupełnić :decayed:

Buahahahhahah o wilku mowa a Ćwiara tuż tuż :grin::grin: :grin:

Opublikowano

Doszły mnie słuchy że ktoś tu profilu nie chce uzupełnić :decayed:

Zielone ludziki nie śpią :decayed:

Opublikowano

Doszły mnie słuchy że ktoś tu profilu nie chce uzupełnić :decayed:

Buahahahhahah o wilku mowa a Ćwiara tuż tuż :grin::grin: :grin:

Jak wysłałeś zgłoszenie to jestem :wink:

Opublikowano

Doszły mnie słuchy że ktoś tu profilu nie chce uzupełnić :decayed:

Buahahahhahah o wilku mowa a Ćwiara tuż tuż :grin::grin: :grin:

Jak wysłałeś zgłoszenie to jestem :wink:

Szkoda że tak szybko nie przychodzisz jak naprawdę potrzebny jesteś :D

Opublikowano

Hahahaha, może jeszcze jeszcze zdjąć wymiar z wacka? Podejrzewam że w tej rubryce byłyby nadużycia :decayed: Nie wladi? :decayed:

o to to :lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Spokojnie dasz radę ;-) płaski cienki śrubokręt i do boju :wink:

Naciapane z Zetki

Sobota? :whistling:
Wandej będę w piątek jakoś około południa wracał z Mławy to mógłbym wpaść i Ci to ogarnąć [emoji12] tylko czy będziesz w domu....?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Spokojnie dasz radę ;-) płaski cienki śrubokręt i do boju :wink:

Naciapane z Zetki

Sobota? :whistling:
Wandej będę w piątek jakoś około południa wracał z Mławy to mógłbym wpaść i Ci to ogarnąć [emoji12] tylko czy będziesz w domu....?

Naciapane z Zetki

Będę:kox:

Tapnięte z SGS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.