Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: mordeczki, na co jest taki, jakby metalowy koszyczek w komorze silnika pomiędzy zbiorniczkami płynu chł., wspomagania, a lampą?

Tam ewidentnie coś powinno być :eusathink:

Dodatkowa elektryczna pompa podciśnienia tam znajdować się powinna, która występuje bodajże tylko z multitronikiem. Ja mam ją u siebie dołożoną :).

Okiej, dzięki, wszycho już jasne

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja Repsol i nie dam sie namowic na inny

No to masz olej ode mnie z firmy:decayed: U mnie jest główny magazyn repsola na pl i od nas są wysyłki i mam go też oczywiście najtaniej w pl:decayed:

Ja biore z Rumii

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

A ja Repsol i nie dam sie namowic na inny

No to masz olej ode mnie z firmy:decayed: U mnie jest główny magazyn repsola na pl i od nas są wysyłki i mam go też oczywiście najtaniej w pl:decayed:

Ja biore z Rumii

Tapnięte z SGS5

skąd byś nie brał towar wyjeżdża na cala Polskę ode mnie z magazynu:wink:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

A ja Repsol i nie dam sie namowic na inny

No to masz olej ode mnie z firmy:decayed: U mnie jest główny magazyn repsola na pl i od nas są wysyłki i mam go też oczywiście najtaniej w pl:decayed:

Ja biore z Rumii

Tapnięte z SGS5

skąd byś nie brał towar wyjeżdża na cala Polskę ode mnie z magazynu:wink:

Tapnięte z SGS5

Mozliwe, nastepnym razem zglosze sie do Ciebie. Ostatnio szukalem na wymiane i dlugo nie moglem znalezc.
Opublikowano

nie chce który z Wyspiarzy lodówki do schowka bo mi zawadza?

Opublikowano

Ja leje Castrola i nie narzekam...nie zawsze Motul musi być najlepszy ale to już każdego wybór z osobna...to jest tak samo jak z paliwem wszystkie stacje i tak biorą z jednego źródła :D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

A kto jeszcze leje te siki z motula do silnika, bo ja takiego nie znam :decayed:

Ty to czego byś nie lał to i tak prędzej czy później kora wyjdzie:decayed:

Ja np porównując valvoline 5w50 i mobila 5w50 stwierdzam że Mobil lepszy. Mniej auto pobiera i jest krótszy grzechot przy rannym odpale

Tapnięte z SGS5

Synek ale za to jak idzie i oleju nie bierze :decayed: Ja leje Milersa ;-)
Opublikowano

Pany webasto od 2.0 b7 pasuje do 1.9 b6???

Opublikowano

turzol za ile ta lodowka? Duzo roboty zeby to podlaczyc?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

turzol za ile ta lodowka? Duzo roboty zeby to podlaczyc?

za 180 pogonie. Roboty na pół godziny razem ze zrzuceniem schowka.

Opublikowano

Jakie piny wkłada się do skrzynki bezpieczników pod bezpiecznik 30A? Zwykłe iso?

Edytowane przez Christiano

Opublikowano

siema :hi:

wejdą mi do avanta na 1bv felgi 8.5x18 z et 20 ?? opona 225/40/18

Opublikowano

Jakie piny wkłada się do skrzynki bezpieczników pod bezpiecznik 30A? Zwykłe iso?

To chyba nazywa sie duo iso

000979227.jpg

Opublikowano

ok, dzięki ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: Jest gdzieś temat z objawami padającego magla?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

siema :hi:

wejdą mi do avanta na 1bv felgi 8.5x18 z et 20 ?? opona 225/40/18

Wejdą ale będą wystawać poza obrys auta.

Pany webasto od 2.0 b7 pasuje do 1.9 b6???

2.0 co? TFSI to chyba nie pasuje.
Opublikowano

Czyli słabo - jakie et pasuje idealnie pod 8,5x18 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.