Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz moje za 30? :P

wladi zaraz dogrywam temat z jozkiem za 22 ...widze, ze juz sie waha...wiec sam widzisz...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chcesz moje za 30? :P

wladi zaraz dogrywam temat z jozkiem za 22 ...widze, ze juz sie waha...wiec sam widzisz...

oki jak uważasz bo jutro już będzie 35 :grin::wink:

Opublikowano

Chcesz moje za 30? :P

wladi zaraz dogrywam temat z jozkiem za 22 ...widze, ze juz sie waha...wiec sam widzisz...

oki jak uważasz bo jutro już będzie 35 :grin::wink:

Dzisiaj dzien cudow, wybory, niespelnione obietnice wchodza w zycie...pewnie sie uda...czuje to....

Ogladal moze ktos z Was ta sztuke lub wie cos wiecej ?

C34683375_12.jpg

Opublikowano

jest temat na forum w zakupie kontrolowanym o niej

Opublikowano

I jak tam koledzy , jest ktos z Was kto ma duze upusty w ASO? Potrzebuje zakupic uszczelki drzwi prawych i lewych i potrzebuje uszczelki wewnetrzne jak i zewnetrzne. :hi:

Opublikowano

jest temat na forum w zakupie kontrolowanym o niej

niby szukalem ale widocznie slabo.... :angry:

Opublikowano

Chcesz moje za 30? :P

wladi zaraz dogrywam temat z jozkiem za 22 ...widze, ze juz sie waha...wiec sam widzisz...

oddam auto za 35 tyś dołożę webasto które trzeba tylko założyć i opony zimowe 225/40/18 :decayed:

Opublikowano

Pany za nie dlugo bede wkladal skrzynie 6-tke i musze tez zmienic galke zmiany biegow , ciezko jest zalozyc taka galke http://www.ebay.co.uk/itm/110865779609?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Chodzi mi o to jak sie ma sprawa z polaczeniem taj galki z mieszkiem ? bo nigdy sie temu dokladniej nie przygladalem , jak to jest polaczone razem , jakos na wcisk , na klej czy inny sposob ?

Opublikowano

pany hipotetyczne pytanie. Chce zająć się produkcją blaszek z logo s4(lub dowolnym) do hamulcy 320mm/345mm. Za 200zł od kompletu byłby ktoś chętny na taki zakup? Będę to robił na nowych blachach zabezpieczających zmontowane ze sobą tylko założyć

Opublikowano

pany hipotetyczne pytanie. Chce zająć się produkcją blaszek z logo s4(lub dowolnym) do hamulcy 320mm/345mm. Za 200zł od kompletu byłby ktoś chętny na taki zakup? Będę to robił na nowych blachach zabezpieczających zmontowane ze sobą tylko założyć

Ja sie pisze na komplecik z logo S4 :naughty:

Opublikowano

pany hipotetyczne pytanie. Chce zająć się produkcją blaszek z logo s4(lub dowolnym) do hamulcy 320mm/345mm. Za 200zł od kompletu byłby ktoś chętny na taki zakup? Będę to robił na nowych blachach zabezpieczających zmontowane ze sobą tylko założyć

PAzera :grin: ... 100 ode mnie dostaniesz :decayed:

Opublikowano

pany hipotetyczne pytanie. Chce zająć się produkcją blaszek z logo s4(lub dowolnym) do hamulcy 320mm/345mm. Za 200zł od kompletu byłby ktoś chętny na taki zakup? Będę to robił na nowych blachach zabezpieczających zmontowane ze sobą tylko założyć

Ja sie pisze na komplecik z logo S4 :naughty:

ja tez z logo s4

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany za nie dlugo bede wkladal skrzynie 6-tke i musze tez zmienic galke zmiany biegow , ciezko jest zalozyc taka galke http://www.ebay.co.uk/itm/110865779609?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Chodzi mi o to jak sie ma sprawa z polaczeniem taj galki z mieszkiem ? bo nigdy sie temu dokladniej nie przygladalem , jak to jest polaczone razem , jakos na wcisk , na klej czy inny sposob ?

wszystko jest na wcisk :wink:

Opublikowano

Ok dzieki to kupuje.

Opublikowano

też bym wziął takie coś

pany hipotetyczne pytanie. Chce zająć się produkcją blaszek z logo s4(lub dowolnym) do hamulcy 320mm/345mm. Za 200zł od kompletu byłby ktoś chętny na taki zakup? Będę to robił na nowych blachach zabezpieczających zmontowane ze sobą tylko założyć

Ja sie pisze na komplecik z logo S4 :naughty:

ja tez z logo s4

i ja i ja !

Opublikowano

Ok dzieki to kupuje.

kup sobie całą z mieszkiem z A3,mieszek da się naciągnąć na ramkę z A4 i całość nowa będzie :wink:

http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i4770402498.html

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

pany hipotetyczne pytanie. Chce zająć się produkcją blaszek z logo s4(lub dowolnym) do hamulcy 320mm/345mm. Za 200zł od kompletu byłby ktoś chętny na taki zakup? Będę to robił na nowych blachach zabezpieczających zmontowane ze sobą tylko założyć

Wenius jak logo naniesiesz najlepka czy aerograf ??

Opublikowano

Folia. Tak przynajmniej planuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Tapnięte z SGS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.