Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tymi pokrętłami jest tak ze tt i a3 pasi.... z b8 nie pasuje bo jest mniejsze to pokrętło ma około 35mm a do b6 jest 40mm srednicy ( jak dobrze pamiętam) pokrętło b6 rozbierasz bez inwazyjnie ale już z pokrętłem a3 jest ro***erducha :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie takie wymiary są. Ja zaryzykuje z tym z polo bo wygląda tak jak nasz z b6 i dam znać co i jak tylko fajnie by było jakby jeszcze temat się znalazł to bym tam napisał.

Opublikowano

Tematu ze swapem nie ma

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

:brzydkibanan:

Opublikowano

Pany serwotronik jest jakos oznaczony we wlepce?

Opublikowano

kaju dobre to ale już stare :decayed:

Panowie ile dostał bym za moje RECARO ?

Opublikowano

Pany serwotronik jest jakos oznaczony we wlepce?

1n3

Sent from my Iphone 6

thnx :hi:

Opublikowano

Józek na uj się pytasz i tak nie sprzedasz [emoji23]

Opublikowano

Józek na uj się pytasz i tak nie sprzedasz [emoji23]

Pytam żeby wiedzieć :decayed:

Opublikowano

Haha taaa bo Ty nie wiesz.... napewno nie dostaniesz 4 koła [emoji12]

Opublikowano

Haha taaa bo Ty nie wiesz.... napewno nie dostaniesz 4 koła [emoji12]

E to nie sprzedaje :decayed:

Opublikowano

Zajrzałby ktoś do etki ? potrzebuję łapę skrzyni 3.0 v6 GBD. 8e0399263R będzie pasować ?


czy 8e0499283R ?

Opublikowano

Wracajac do wczesniejszego pytania, ktore zadalem na temat poduszki silnika - to jakie sa objawy zuzytej poduchy (poza tym, ze zaczela sie pocic) bo poki co nie zauwazylem jakiegos telepania, szarpania itd ?!

Opublikowano

Wracajac do wczesniejszego pytania, ktore zadalem na temat poduszki silnika - to jakie sa objawy zuzytej poduchy (poza tym, ze zaczela sie pocic) bo poki co nie zauwazylem jakiegos telepania, szarpania itd ?!

pojedyncze stuknięcia przy hamowaniu, bądź ruszaniu, często gęsto możesz taki dźwięk można pomylić z stukaniem elementów zawieszenia.

Opublikowano

Jedyne co zauwazylem to skrzypienie przy szybszym przejezdzaniu przez garby, jak przejade powoli to nie skrzypi - tylko to znowu bardziej by mi pasowalo do gum na stabi (ktore na moje oko wygladaja okej) ?!

Opublikowano

Zajrzałby ktoś do etki ? potrzebuję łapę skrzyni 3.0 v6 GBD. 8e0399263R będzie pasować ?

czy 8e0499283R ?

lookaj nr do skrzyni GBD

dhivdCM.png

Opublikowano

Jedyne co zauwazylem to skrzypienie przy szybszym przejezdzaniu przez garby, jak przejade powoli to nie skrzypi - tylko to znowu bardziej by mi pasowalo do gum na stabi (ktore na moje oko wygladaja okej) ?!

też może skrzypnąć, zależy kto jaki dźwięk jak rozróżnia :wink:
Opublikowano

przy wywalonych poduchach przy mocniejszym ruszaniu u mnie był jednostajny stuk. Poza tym silnikiem rzucało na jałowym. Po wymianie na nowe ori problemu nie ma

Opublikowano

U mnie też na jałowym troszkę trzepie silnikiem a jak dodam gazu to czuć jak nim buja. I czasem przy redukcji jest taki stuk.

Ile kosztuja ori poduchy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.