Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bielun kiedy mi zerkniesz ten kabelek? Przypominam się :decayed:

Dzisiaj cudownym sposobem zaczął mi działać abs :decayed::banan: Może to przez to że czujnik dostał trochę młotów dzień wcześniej :decayed:

Pany kontrolka EPC powinna się zapalać jak przekręcimy stacyjkę? Oczywiście potem gaśnie :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bielun kiedy mi zerkniesz ten kabelek? Przypominam się :decayed:

Dzisiaj cudownym sposobem zaczął mi działać abs :decayed::banan: Może to przez to że czujnik dostał trochę młotów dzień wcześniej :decayed:

Pany kontrolka EPC powinna się zapalać jak przekręcimy stacyjkę? Oczywiście potem gaśnie :hi:

U mnie EPC świeci się po przekreceniu na zapłon, a po odpaleniu gaśnie :hi: jaki chcesz kabelek mam cała wiązkę to coś znajdę :grin:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Bielun kiedy mi zerkniesz ten kabelek? Przypominam się :decayed:

Dzisiaj cudownym sposobem zaczął mi działać abs :decayed::banan: Może to przez to że czujnik dostał trochę młotów dzień wcześniej :decayed:

Pany kontrolka EPC powinna się zapalać jak przekręcimy stacyjkę? Oczywiście potem gaśnie :hi:

U mnie EPC świeci się po przekreceniu na zapłon, a po odpaleniu gaśnie :hi: jaki chcesz kabelek mam cała wiązkę to coś znajdę :grin:

Naciapane z Zetki

Do poduchy masz?

Opublikowano

Bielun kiedy mi zerkniesz ten kabelek? Przypominam się :decayed:

Dzisiaj cudownym sposobem zaczął mi działać abs :decayed::banan: Może to przez to że czujnik dostał trochę młotów dzień wcześniej :decayed:

Pany kontrolka EPC powinna się zapalać jak przekręcimy stacyjkę? Oczywiście potem gaśnie :hi:

U mnie EPC świeci się po przekreceniu na zapłon, a po odpaleniu gaśnie :hi: jaki chcesz kabelek mam cała wiązkę to coś znajdę :grin:

Naciapane z Zetki

Do poduchy masz?
Mam [emoji1] dawaj na whats apss

Naciapane z Zetki

Opublikowano

ile mocy ogarnie seryjne sprzęgło do BEXa ?

Opublikowano

:hi:

Wandej pacz na whatsappa :decayed:

Opublikowano

Haha Kaju a Ty myślisz ze nie pisałem... Sorry ale chłopcem nie jestem który rzuca słowa ma wiatr i jak pisałem ze sie zajmę to tak miski być. Żeby było jasne ja sie na nikogo ani nic nie gniewam rób ten porządek i chętnie pomogę.

A Cwiara jeszcze do Ciebie... Działem zająlem sie jak Ty jeszcze klubowiczom nie byłeś i wiem gdzie jest co tylko ze to nie działa

Opublikowano

Haha Kaju a Ty myślisz ze nie pisałem... Sorry ale chłopcem nie jestem który rzuca słowa ma wiatr i jak pisałem ze sie zajmę to tak miski być. Żeby było jasne ja sie na nikogo ani nic nie gniewam rób ten porządek i chętnie pomogę.

A Cwiara jeszcze do Ciebie... Działem zająlem sie jak Ty jeszcze klubowiczom nie byłeś i wiem gdzie jest co tylko ze to nie działa

Spoko, wyluzuj. Jest nowe forum troche sie pozmieniało i chciałem pomóc. Ale widze ze nawet nie warto sie odzywać. Zaproponowałem wczesniej ze moge pomóc, napisałeś zebym nic nie ruszał wiec sie nie wtrącam w Wasz Division. Z reszta mam duzo innej roboty na forum. Tyle w temacie. :hi:
Opublikowano

Haha Kaju a Ty myślisz ze nie pisałem... Sorry ale chłopcem nie jestem który rzuca słowa ma wiatr i jak pisałem ze sie zajmę to tak miski być. Żeby było jasne ja sie na nikogo ani nic nie gniewam rób ten porządek i chętnie pomogę.

A Cwiara jeszcze do Ciebie... Działem zająlem sie jak Ty jeszcze klubowiczom nie byłeś i wiem gdzie jest co tylko ze to nie działa

nie zarzuciłem Ci nic z tego co napisałeś.
Opublikowano

KROPKA W TEMACIE

Panie i Panowie lyzna guma toc pisze ze nic do nikogo nie mam!!

Z Kajem już jest obgadamy plan działania i bedą zmiany!!

PS. Cwiara a Ty dla zmiany tematu stawiasz flaszkę i na pytanie dlaczego... Odpowiadam BO TAK

Opublikowano

przecież Cwiara dawno już flachę wisi :decayed:

Opublikowano

przepraszam ze się wtrącę między wódkę a zakąskę, a ja kim będę :D i spoko flachę też postawie :D i nawet pomogę w konsumpcji :decayed:

Opublikowano

przepraszam ze się wtrącę między wódkę a zakąskę, a ja kim będę :D i spoko flachę też postawie :D i nawet pomogę w konsumpcji :decayed:

będziesz czesał węże :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

no proszę jakie cfffffaniaki tutaj są :D

Opublikowano

Jest tu jakiś cfaniak....to daj piątaka :grin:

Opublikowano

Jest tu jakiś cfaniak....to daj piątaka :grin:

a ty, cfaniaku, dajesz dwie dychy. ;)

... ja dorzuce kolejne dwie i bedzie na flaszke :drunk:

Edytowane przez TyBucu

Opublikowano

Za dwie dychy to możesz wyłapać zaraz :grin:

Opublikowano

:bokser: te te, bo tam do ciebie wejde!

Edytowane przez TyBucu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.