Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czy ja napisalem ze wypi..dow jest zly? :decayed:

Dlatego wolałem dmuchać na zimne :polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie awarie mam, spojler zaatakuje z rana. komisja wybrana, info zamieszczę w wolnej chwili. sorry

Opublikowano

panowie awarie mam, spojler zaatakuje z rana. komisja wybrana, info zamieszczę w wolnej chwili. sorry

Znowu Ci szambo w kuchni wywaliło? :decayed:

Opublikowano

mam nadzieje ze skład komisji dv sie niezmienił :)

zmienił sie ale Ty Domin jetses :P

Opublikowano

panowie awarie mam, spojler zaatakuje z rana. komisja wybrana, info zamieszczę w wolnej chwili. sorry

Znowu Ci szambo w kuchni wywaliło? :decayed:
Padlem:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Fantasci się zebrali qidze:decayed:

Tapnięte z SGS5

Ty a moje zamówienie cfaniaczku :huh:

panowie awarie mam, spojler zaatakuje z rana. komisja wybrana, info zamieszczę w wolnej chwili. sorry

Znowu Ci szambo w kuchni wywaliło? :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Fantasci się zebrali qidze:decayed:

Tapnięte z SGS5

Ty a moje zamówienie cfaniaczku :huh:

panowie awarie mam, spojler zaatakuje z rana. komisja wybrana, info zamieszczę w wolnej chwili. sorry

Znowu Ci szambo w kuchni wywaliło? :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin:

Poszło na łotzapie :hi:

Opublikowano

panowie awarie mam, spojler zaatakuje z rana. komisja wybrana, info zamieszczę w wolnej chwili. sorry

Znowu Ci szambo w kuchni wywaliło? :decayed:
sram i rzygam drugi dzień z rzędu dalej niż widze. taka sytuacja... roboty do porzygu i dzisiaj sie nie ogarnę.
Opublikowano

Kaju synu boży spokojnie DV bez Ciebie też da sobie radę :decayed::wink: przynajmniej narazie... :drinks:

Opublikowano

Pany jaka jest srednica srub w klapie na tablice rej?

Nie chce mi sie gonic do garazu.

Opublikowano

Kaju synu boży spokojnie DV bez Ciebie też da sobie radę :decayed::wink: przynajmniej narazie... :drinks:

Do organizacji oemu aby się nadał teraz może się kurować :kox:

Opublikowano

Pany jaka jest srednica srub w klapie na tablice rej?

Nie chce mi sie gonic do garazu.

Na 8 klucz :-)

Naciapane z Zetki

Edytowane przez dariuszqw

Opublikowano
promocję zrobił, 3 dni temu było po 150, śledzę go mniej więcej na bieżąco ;)

też go śledzę , z kąt on bierze te graty w takich ilościach to ja nie wiem :kox:

Opublikowano
promocję zrobił, 3 dni temu było po 150, śledzę go mniej więcej na bieżąco ;)

też go śledzę , z kąt on bierze te graty w takich ilościach to ja nie wiem :kox:
I takim stanie. Wszystko prawie ideal :wink:
Opublikowano

Pany szybkie pytanko :) :) Da rade :P :P

Który przekaznik odpowiada za wycieraczki przednie ?? Zaczeły mi wariować troszke :) :) przy wyłączonych ,czyli manetka na 0 działają z przerywnikiem hmmm.... pomysły moze mata jakieś ?? :P :p

Edytowane przez kajzera

Opublikowano

Ma ktoś etke na wierzchu ? potrzebuje nr łap skrzyni 3.0V6 ? Chodzi mi o tą dużą łapę oraz jedną centralną.

Opublikowano

:hi: zapomniałem o tym

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.