Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam pytanie

Po przedniej szybie, od środka, prawa strona cieknie mi woda podczas deszczu, mycia etc

Co to może być ? Wężyki zapchane? Jak tak to gdzie one są?

Wezyki odpływowe są pod tapicerkami słupków A. Ja stawiawiam na źle wklejona szybę.
Opublikowano

Panowie mam pytanie

Po przedniej szybie, od środka, prawa strona cieknie mi woda podczas deszczu, mycia etc

Co to może być ? Wężyki zapchane? Jak tak to gdzie one są?

Wezyki odpływowe są pod tapicerkami słupków A. Ja stawiawiam na źle wklejona szybę.
Szyba nie byla zmieniana, predzej by juz wtedy lecialo

Dzieki zaraz sie za to zabiore

Opublikowano

Panowie mam pytanie

Po przedniej szybie, od środka, prawa strona cieknie mi woda podczas deszczu, mycia etc

Co to może być ? Wężyki zapchane? Jak tak to gdzie one są?

Wezyki odpływowe są pod tapicerkami słupków A. Ja stawiawiam na źle wklejona szybę.
Szyba nie byla zmieniana, predzej by juz wtedy lecialo

Dzieki zaraz sie za to zabiore

odpływy z dachu zapchane,żeby się do nich dostać niestety sufit w dół :facepalm:

Opublikowano

Domin pamiętasz o mnie :wink:

Opublikowano

Domin pamiętasz o mnie :wink:

tak w poniedziałek leci , sorki ale niemiałem czasu na pocztowca sie wybrac :facepalm:
spox

:wink:

Opublikowano

Xenony ogarniete moduł dziennych tez. W xenonie nie łączyła kostka od przetwornicy:decayed: Dzięki wielkie Darek i domin za info o +:hi:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Jaki masz moduł dziennych?

Opublikowano

Xenony ogarniete moduł dziennych tez. W xenonie nie łączyła kostka od przetwornicy:decayed: Dzięki wielkie Darek i domin za info o +:hi:

Tapnięte z SGS5

Jaki zadowolony :kox: niech Ci służy :wink: Wandej ma moduł kogiel sd-2

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Pany jak przyuczyć rns-e vin mojego auta? Bo co aku rozłączę to woła o pin.

Opublikowano

Wandej co się tak interesujesz czy będę w BT? Chcesz mi prezent przywieźć :decayed:

Jakby ktoś pytał to są nowe mapki do rns-e, tylko czekam na wersję do leda co nie kasuja PL menu ;-)

Opublikowano

Panowie, po odpaleniu na mrozie i podczas skręcania w prawo, dwa razy z rzędu pokazał się na 5sek migający komunikat czerwony "brakes". Co to może być ?

Opublikowano

Hammer daj znać jak będziesz miał ogarnięte te mapy :wink:

Opublikowano

hmm, nigdy z akku nie miałem problemu. Po 2 nockach na mrozie odpala bez problemu.. To nic od hebli?

Opublikowano

Rns sam sie uczy nowego.vinu

Już tak jeżdżę z 1.5 miecha i jest cały czas tak samo. Więc się nie nauczył chyba.
Opublikowano

Podrzuci ktoś ile potrzebuje płynu hamulcowego na wymianę i jaki kupić?

Opublikowano

Wandej co się tak interesujesz czy będę w BT? Chcesz mi prezent przywieźć :decayed:

Jakby ktoś pytał to są nowe mapki do rns-e, tylko czekam na wersję do leda co nie kasuja PL menu ;-)

Pytam bo nie wiem czy te chińskie tarcze wytrzymają tyle żebym nie wrócił obity:decayed: A tak na prawdę to poznać kolejna zacna mordę chcialem:wink:

Damian fajna sprawa ten moduł a są nawet z czujnikiem zmierzchu i kosztuje nie całe 200zl wtedy a podłączyć Ci cwiara za 1/4 ceny:decayed:

Tapnięte z SGS5

Podrzuci ktoś ile potrzebuje płynu hamulcowego na wymianę i jaki kupić?

1l ate typ200

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Hammer daj znać jak będziesz miał ogarnięte te mapy :wink:

Oki ;-)
Opublikowano

hmm, nigdy z akku nie miałem problemu. Po 2 nockach na mrozie odpala bez problemu.. To nic od hebli?

Raczwj aku , podladuj go.troszke i zobacz czy sytuacja sie powtorzy :-)

Rns sam sie uczy nowego.vinu

Już tak jeżdżę z 1.5 miecha i jest cały czas tak samo. Więc się nie nauczył chyba.
Jaki soft siedzi w rnsie ?
A jak to sprawdzić to pójdę zerknę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.