Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zależy od pogody :naughty: jak będzie niezła to będę B6, a jak będzie zima to A5 ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A pokazać to nie łaska??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Mam tylko foto z ogłoszenia, auto zaliczkowałem i odbieram jutro bo nie zdążyłem w piątek wykupić tablic..

f4f4081cc3bcfaf8684c9712c49db644.jpg

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Ktoś chętny?

Symphony stan bardzo dobry lepsze fotki po 20 grudnia 330zł

Kierownica z poduszką 270zł

5285733a9b11c8bdm.jpg

Opublikowano

grabaaaaarz!!!

10823a511a436b0c7c6ec8485a589fe5.jpg

ide wj***ć w erenesa

:banan::dancing::brzydkibanan:

jebnij basem synu :banan::banan::banan:

Mam tylko foto z ogłoszenia, auto zaliczkowałem i odbieram jutro bo nie zdążyłem w piątek wykupić tablic..

f4f4081cc3bcfaf8684c9712c49db644.jpg

zazdroszczę :jerk: czekamy na więcej foto i temat auta :)

Opublikowano

Jak wrócę do Polski to zakładam temat ;)

Opublikowano

siemka pany.na Tvn Turbo leci "Samochód marzeń kup i zrób" Audi RS4 :wink:

Opublikowano

ucho dzięki za link. Już łapie.

Też oglądam o rs'ie kiedyś już było ale nie miałem okazji obczaić.

Opublikowano

ja już oglądałem o tym RSie :) piękna sztuka :kox:

Opublikowano

Wymieniałem klocki w tym warsztacie z tvn ;)

Opublikowano

Pany maska coraz ciężej mi sie otwiera. tzn ciągnę rączkę od otwierania z takim uczuciem jakby miała zaraz pęknąć albo linka i na samym końcu dopiero puszcza. Coraz cieżej się otwiera. Boje się że następnym razem wogóle nie otworze już maski

Opublikowano

Pany maska coraz ciężej mi sie otwiera. tzn ciągnę rączkę od otwierania z takim uczuciem jakby miała zaraz pęknąć albo linka i na samym końcu dopiero puszcza. Coraz cieżej się otwiera. Boje się że następnym razem wogóle nie otworze już maski

I tak będzie za niedługo ze strzeli razem z dźwignia. Ja się tak naciałem dzien przed oddaniem auta do serwisu. Na szczęście tam dali rade jakoś otworzyć maskę i wymienili KPL linka i rączką na nowe.
Opublikowano

Może zamek się zaciera. Psiknij smarem miedziowym. U mnie sporo lżej zaczęło chodzic:wink:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

U mnie muszę po otwarciu dopychać klamke żeby się klapa zatrzasneła . Może się ta sprężyna zepsuć/ wyrobić?

Opublikowano

Wandej coś dla Ciebie cały komplet :kox:

http://allegro.pl/el...4898116394.html<br/>

Kupuj a kable się ogarnie :wink:

Naciapane z Zetki

Edytowane przez dariuszqw

Opublikowano

Wandej coś dla Ciebie cały komplet :kox:

http://allegro.pl/el...4898116394.html<br/>

Kupuj a kable się ogarnie :wink:

Naciapane z Zetki

Święta idą uspokojenie sie:decayed: musze dać prawa lampę jednak trochę w gore:wink:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Pany chce ktoś PDC na tył? sterownik 8Z0 z końcówką A, wiązkę do czujników i wiązkę zasilania? oddam za 220zł z KW :wink:

Opublikowano

Pany chce ktoś PDC na tył? sterownik 8Z0 z końcówką A, wiązkę do czujników i wiązkę zasilania? oddam za 220zł z KW :wink:

Spadaj akwizytorze nikt tego nie chce. Jest za drogie i na pewno nie dziala:decayed:

Tapnięte z SGS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.