Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic się nie dzieje, ewentualnie wgra soft 0650 jak jest starszy.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aha dzieki Hammer za info, gdzies kiedys czytalem, że uzywajac nowszej plytki z mapami utraci sie cos chyba chodzilo o PL menu

Opublikowano

No oooo wlaśnie i do leda trzeba "specjalne mapki" dzieki

Opublikowano

Józek, mówili w tv że w Bytowie bankomat ukradli. Wiesz coś o tym? :decayed: 200 tys zł na mody.. :lol:

Opublikowano

Józek, mówili w tv że w Bytowie bankomat ukradli. Wiesz coś o tym? :decayed: 200 tys zł na mody.. :lol:

Edyta coś wspominała jakiś czas temu, że B8FL się szykuje... :ph34r:

Opublikowano

Józek, mówili w tv że w Bytowie bankomat ukradli. Wiesz coś o tym? :decayed: 200 tys zł na mody.. :lol:

Mówili że traktorem wyrwał także auto jozka by się kwalifikowalo i Truskawki tez:kox:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Czy ktoś mi powie czemu w Batalionie jest porządek na pierwszej stronie....a u nas? :facepalm:

Opublikowano

Czy ktoś mi powie czemu w Batalionie jest porządek na pierwszej stronie....a u nas? :facepalm:

bo jestes w dyvisjon a nie na batalionie siusiaku :grin::P

Opublikowano

Pany jaki byłby koszt modułu + kamery żeby wyświetlić obraz z kamery cofania na rns-e led?

Opublikowano

Józek, mówili w tv że w Bytowie bankomat ukradli. Wiesz coś o tym? :decayed: 200 tys zł na mody.. :lol:

Ja nie z Bytowa :wink:

Czy ktoś mi powie czemu w Batalionie jest porządek na pierwszej stronie....a u nas? :facepalm:

+1 ale Artur jeszcze władzy nie odzyskał ponoć :kwasny:

Opublikowano

Dobra zlituję się nad tym... Moja propozycja zmiany jest taka, że wrzucam fotki z tematu o aucie i zdjęcie jest odnośnikiem do tematu o aucie. Dziękuję za akceptację, postaram się to przez ten wieczór ogarnąć :grin:

Opublikowano

w końcu jakiś porządeczek :decayed:

Opublikowano

Dobra zlituję się nad tym... Moja propozycja zmiany jest taka, że wrzucam fotki z tematu o aucie i zdjęcie jest odnośnikiem do tematu o aucie. Dziękuję za akceptację, postaram się to przez ten wieczór ogarnąć :grin:

Zobaczymy...działaj :thumbup1:

Opublikowano

Dobra zlituję się nad tym... Moja propozycja zmiany jest taka, że wrzucam fotki z tematu o aucie i zdjęcie jest odnośnikiem do tematu o aucie. Dziękuję za akceptację, postaram się to przez ten wieczór ogarnąć :grin:

Zobaczymy...działaj :thumbup1:
ogarniam fotki ale macie co niektorzy taki k**wa bajzel że słów mi brak. nie dziwota że się nikt nie podjął ogarnięcia tego. sam to zaraz pierdolne. ide sobie polać.

parę osób już poleciało. listę trzebe będzie i tak zaktualizować. drogą losowania wyłonieni zostaną nowi członkowie komisji, część z starej zostaje. info najpóźniej jutro wieczorem.

Opublikowano

ale żeby mi to było jutro wieczorem a nie że się najebię i nic z tego nie zostanie :decayed:

Opublikowano

Nie wiem od kogo to zależy ale możecie wrzucić w linki moje ogłoszenie forumowe jako gdzie kupić tajle :wink: Jak trzeba z kimś za to wódke wypić to nie ma problemu :decayed:

Opublikowano

Ja mam wątek na bierząco :P:wink:

Opublikowano

Nie wiem od kogo to zależy ale możecie wrzucić w linki moje ogłoszenie forumowe jako gdzie kupić tajle :wink: Jak trzeba z kimś za to wódke wypić to nie ma problemu :decayed:

ze mną się trzeba napić akurat w tym przypadku :decayed:

Opublikowano

Nie wiem od kogo to zależy ale możecie wrzucić w linki moje ogłoszenie forumowe jako gdzie kupić tajle :wink: Jak trzeba z kimś za to wódke wypić to nie ma problemu :decayed:

ze mną się trzeba napić akurat w tym przypadku :decayed:

Jak będę w okolicy melduje się :decayed: Wiesz co robić :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.