Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: dzis za chwile znow do robo i tak przez kolejne 5 dni pod rząd :/

:hi: a ty Danielu wez mi lepiej podeslij swoj adres :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Melduję się posłusznie ;) już leci pw

Opublikowano

:hi: Siema rzeźniki, ma ktoś z Was na zbyciu w good price uchwyt daszka p.słonecznego - 8e0857562a czarny.

Patrzyłem w ASO, ale za taką pierdółkę wołają 47 zł :facepalm: Na allegro nie ma czarnych :kwasny:


:grin: znalazłem na allegro - 20 zł, ale drugie tyle wysyłka :facepalm:

Opublikowano

Slo blachy w następnym tygodniu powinny być juz:hi:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

:siema: z rana :D

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema:

Panowie pojawił się u mnie mały problem i muszę upewnić się gdzie szukać rozwiązania... Po otwarciu tylnych drzwi nie zapalają się żadne lampki - ani drzwiowe, oświetlenie nóg, itd. Fis również nie wyświetla informacji, że drzwi tylne są otwarte. Rozwiązania problemu należy szukać mikrostyku zamka drzwi czy może gdzieś indziej? Wcześniej wszystko hulało bez problemu, na dniach gdy trochę przymarzło na dworze pojawił się ten problem który strasznie mnie irytuje :facepalm:

Edytowane przez kokonekus

Opublikowano

:siema:

Panowie pojawił się u mnie mały problem i muszę upewnić się gdzie szukać rozwiązania... Po otwarciu tylnych drzwi nie zapalają się żadne lampki - ani drzwiowe, oświetlenie nóg, itd. Fis również nie wyświetla informacji, że drzwi tylne są otwarte. Rozwiązania problemu należy szukać mikrostyku zamka drzwi czy może gdzieś indziej? Wcześniej wszystko hulało bez problemu, na dniach gdy trochę przymarzło na dworze pojawił się ten problem który strasznie mnie irytuje :facepalm:

Zacznij od kabli wprzelodce

Kable w niej się łamią :wink:

Opublikowano

OK, dzięki :hi: W tygodniu spróbuję wygospodarować trochę wolnego czasu i pogrzebię przy samochodzie. Chyba że znowu temperatura znowu spadnie do -10 to zapewne nie będzie mi się chciało iść do garażu :grin:

Edytowane przez kokonekus

Opublikowano

u mnie jest tak na całej prawej stronie. kable to najpozytywniejszy powód, mogą to być j**nięte zamki, w najgorszym przypadku mk...

Opublikowano

Panowie muszę wymienić linkę od maski i teraz pytanie. Czy jak połączę starą linkę z nową to przeciągnę ją normalnie czy muszę usunąć starą i dopiero jakoś nową zamontować. Kto ogarniał?

Opublikowano

u mnie jest tak na całej prawej stronie. kable to najpozytywniejszy powód, mogą to być j**nięte zamki, w najgorszym przypadku mk...

To ta strona na której leżał ja szrocie zanim go kupiłeś? :decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

:siema:

Panowie pojawił się u mnie mały problem i muszę upewnić się gdzie szukać rozwiązania... Po otwarciu tylnych drzwi nie zapalają się żadne lampki - ani drzwiowe, oświetlenie nóg, itd. Fis również nie wyświetla informacji, że drzwi tylne są otwarte. Rozwiązania problemu należy szukać mikrostyku zamka drzwi czy może gdzieś indziej? Wcześniej wszystko hulało bez problemu, na dniach gdy trochę przymarzło na dworze pojawił się ten problem który strasznie mnie irytuje :facepalm:

Wykładzina pod fotelem kierowcy w górę i zacznij szukać nowy moduł komfortu, bo ten pewnie masz zalany przez wodę z podszybia...
Opublikowano

u mnie jest tak na całej prawej stronie. kable to najpozytywniejszy powód, mogą to być j**nięte zamki, w najgorszym przypadku mk...

To ta strona na której leżał ja szrocie zanim go kupiłeś? :decayed:

Tapnięte z SGS5

nie ciulu, to akurat ta strona, na której Twoja pływała w Wiśle :grin:

Opublikowano

:siema:

Panowie pojawił się u mnie mały problem i muszę upewnić się gdzie szukać rozwiązania... Po otwarciu tylnych drzwi nie zapalają się żadne lampki - ani drzwiowe, oświetlenie nóg, itd. Fis również nie wyświetla informacji, że drzwi tylne są otwarte. Rozwiązania problemu należy szukać mikrostyku zamka drzwi czy może gdzieś indziej? Wcześniej wszystko hulało bez problemu, na dniach gdy trochę przymarzło na dworze pojawił się ten problem który strasznie mnie irytuje :facepalm:

Wykładzina pod fotelem kierowcy w górę i zacznij szukać nowy moduł komfortu, bo ten pewnie masz zalany przez wodę z podszybia...

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Jeżeli będzie tak jak piszesz, to przy okazji będzie większe rezanie niż planowałem :kox: Ale najpierw sprawdzę przewody i zamek drzwi, dopiero później będę dokopywać się do modułu.

Opublikowano

Wystarczy że na początek podlaczysz vcdsa i odczytasz błędy z mk

Opublikowano

Niestety nie posiadam vcdsa :facepalm: Podjadę po niedzieli do znajomego, on powinien mieć więc mam nadzieję że odczyta mi błędy.

Tymczasem zrobiłem krótki test. Otwierałem i zamykałem drzwi pilotem podczas otwartych na oścież owych drzwiach. Czerwona lampa w drzwiach zareagowała tylko raz - gdy otworzyłem pilotem zamknięte drzwi i pierwszy raz je zamknąłem pilotem gdy drzwi były otwarte na oścież, wówczas czerwona lampka zareagowała. Później przy zamykaniu/otwieraniu pilotem przy otwartych drzwiach na oścież już nie reagowała :mysli:

Opublikowano

Pany będę miał do pogonienia sterownik PDC 8 kanałowy z B7, byłby ktoś zainteresowany? Wiązki mogę dorobić, zależy których komu brakuje :whistling: prajs do uzgodnienia w zależności od wiązek :wink:


Niestety nie posiadam vcdsa :facepalm: Podjadę po niedzieli do znajomego, on powinien mieć więc mam nadzieję że odczyta mi błędy.

Tymczasem zrobiłem krótki test. Otwierałem i zamykałem drzwi pilotem podczas otwartych na oścież owych drzwiach. Czerwona lampa w drzwiach zareagowała tylko raz - gdy otworzyłem pilotem zamknięte drzwi i pierwszy raz je zamknąłem pilotem gdy drzwi były otwarte na oścież, wówczas czerwona lampka zareagowała. Później przy zamykaniu/otwieraniu pilotem przy otwartych drzwiach na oścież już nie reagowała :mysli:

to zostaw kable w spokoju, bo jeszcze Ty je połamiesz, a przekop u znajomka błędy, ja stawiam na uwalony zamek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.