Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dostałeś mordo reszte sieki? :hi:

Ta jest:hi:

Tapnięte z SGS5

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto w końcu sprzedaje kalendarze ?

Opublikowano

Jarko. Ty nieprzytomny jeszcze po Sylwku? :wink:

Opublikowano

On nigdy nie był przytomny :grin:

Opublikowano

On nigdy nie był przytomny :grin:

Kaju słonko moje drogie :* sam brałeś udział w dyskusji na ten temat na klubowym dlatego zapytałem bo w końcu nie wiem jak to się skończyło :)

A tak poza tym sylwka miałem udanego :D

Opublikowano

Hejka. Orientuje sie ktoś jakie wymiary ma gril w masce? chciałem zamówic folie do oklejenia grilla a nie chce mi sie lecieć do garażu :/

Opublikowano

On nigdy nie był przytomny :grin:

Kaju słonko moje drogie :* sam brałeś udział w dyskusji na ten temat na klubowym dlatego zapytałem bo w końcu nie wiem jak to się skończyło :)

A tak poza tym sylwka miałem udanego :D

ja standardowo godzina 22 i po gościu :wink: dla mnie to normalna sobota :decayed:

Opublikowano

pany chce ktoś blaszki zacisków 320/345mm? Fake identyko prawie jak ori? 200zł/kpl :naughty:


Właśnie do mnie chłopaki z sylwestra na ylu dzownili :decayed:

Opublikowano

pany chce ktoś blaszki zacisków 320/345mm? Fake identyko prawie jak ori? 200zł/kpl :naughty:

Właśnie do mnie chłopaki z sylwestra na ylu dzownili :decayed:

dobrze, że mam telefon wyłączony :grin:

Opublikowano

wandej pokaz te blaszki na PW

Opublikowano

pany chce ktoś blaszki zacisków 320/345mm? Fake identyko prawie jak ori? 200zł/kpl :naughty:

Właśnie do mnie chłopaki z sylwestra na ylu dzownili :decayed:

A ja do nich :grin: i mówili że nie wiedzą kiedy skończą bo zaczeli klina klinem i się zabawa od nowa zaczęła :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

wandej pokaz te blaszki na PW

Jeszcze ich nie mam ale jutro pewnie odbiorę. Tylko boję się naklejać emblemat S4 :whistling:

Opublikowano

a to naklejane ?

Opublikowano

a to naklejane ?

Tak ale specjalna folia że żeby zeszła musiałbyś opalarką na nią skierować :decayed:

ori to też jakiś nadruk czy folia :wink:

Opublikowano

a kolor blaszki srebrny tak ?

Opublikowano

a to naklejane ?

Tak ale specjalna folia że żeby zeszła musiałbyś opalarką na nią skierować :decayed:

ori to też jakiś nadruk czy folia :wink:

albo olejem zlanym z ALT :decayed:

Opublikowano

a to naklejane ?

Tak ale specjalna folia że żeby zeszła musiałbyś opalarką na nią skierować :decayed:

ori to też jakiś nadruk czy folia :wink:

albo olejem zlanym z ALT :decayed:

Fak ju :decayed: Tamci też pier..lili o oleju :decayed: Wałkiem od 2.5tdi jakbyś tłukł to prędzej wałek pęknie niż ta folia :decayed:

No srebrne ale kolor tego to mi zrobią jak ori czyli taki szary/mysi :wink: U mnie będą seledynowe zaciski + czarne blaszki z napisem durex :kox:

Opublikowano

czarne blaszki z napisem durex
niech strace, stawiam Ci za to litra na BT :kox:
Opublikowano

Pany a wiemy już kiedy będzie bt i kiedy jakieś zapisy będą

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

czarne blaszki z napisem durex

niech strace, stawiam Ci za to litra na BT :kox:

Czyli biorę tylko 2l ze sobą :kox: Już mnie morda swędzi jak pomyślę o BT :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.