Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jest tak na całej prawej stronie. kable to najpozytywniejszy powód, mogą to być j**nięte zamki, w najgorszym przypadku mk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie muszę wymienić linkę od maski i teraz pytanie. Czy jak połączę starą linkę z nową to przeciągnę ją normalnie czy muszę usunąć starą i dopiero jakoś nową zamontować. Kto ogarniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak na całej prawej stronie. kable to najpozytywniejszy powód, mogą to być j**nięte zamki, w najgorszym przypadku mk...

To ta strona na której leżał ja szrocie zanim go kupiłeś? :decayed:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Panowie pojawił się u mnie mały problem i muszę upewnić się gdzie szukać rozwiązania... Po otwarciu tylnych drzwi nie zapalają się żadne lampki - ani drzwiowe, oświetlenie nóg, itd. Fis również nie wyświetla informacji, że drzwi tylne są otwarte. Rozwiązania problemu należy szukać mikrostyku zamka drzwi czy może gdzieś indziej? Wcześniej wszystko hulało bez problemu, na dniach gdy trochę przymarzło na dworze pojawił się ten problem który strasznie mnie irytuje :facepalm:

Wykładzina pod fotelem kierowcy w górę i zacznij szukać nowy moduł komfortu, bo ten pewnie masz zalany przez wodę z podszybia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak na całej prawej stronie. kable to najpozytywniejszy powód, mogą to być j**nięte zamki, w najgorszym przypadku mk...

To ta strona na której leżał ja szrocie zanim go kupiłeś? :decayed:

Tapnięte z SGS5

nie ciulu, to akurat ta strona, na której Twoja pływała w Wiśle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Panowie pojawił się u mnie mały problem i muszę upewnić się gdzie szukać rozwiązania... Po otwarciu tylnych drzwi nie zapalają się żadne lampki - ani drzwiowe, oświetlenie nóg, itd. Fis również nie wyświetla informacji, że drzwi tylne są otwarte. Rozwiązania problemu należy szukać mikrostyku zamka drzwi czy może gdzieś indziej? Wcześniej wszystko hulało bez problemu, na dniach gdy trochę przymarzło na dworze pojawił się ten problem który strasznie mnie irytuje :facepalm:

Wykładzina pod fotelem kierowcy w górę i zacznij szukać nowy moduł komfortu, bo ten pewnie masz zalany przez wodę z podszybia...

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Jeżeli będzie tak jak piszesz, to przy okazji będzie większe rezanie niż planowałem :kox: Ale najpierw sprawdzę przewody i zamek drzwi, dopiero później będę dokopywać się do modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że na początek podlaczysz vcdsa i odczytasz błędy z mk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam vcdsa :facepalm: Podjadę po niedzieli do znajomego, on powinien mieć więc mam nadzieję że odczyta mi błędy.

Tymczasem zrobiłem krótki test. Otwierałem i zamykałem drzwi pilotem podczas otwartych na oścież owych drzwiach. Czerwona lampa w drzwiach zareagowała tylko raz - gdy otworzyłem pilotem zamknięte drzwi i pierwszy raz je zamknąłem pilotem gdy drzwi były otwarte na oścież, wówczas czerwona lampka zareagowała. Później przy zamykaniu/otwieraniu pilotem przy otwartych drzwiach na oścież już nie reagowała :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany będę miał do pogonienia sterownik PDC 8 kanałowy z B7, byłby ktoś zainteresowany? Wiązki mogę dorobić, zależy których komu brakuje :whistling: prajs do uzgodnienia w zależności od wiązek :wink:


Niestety nie posiadam vcdsa :facepalm: Podjadę po niedzieli do znajomego, on powinien mieć więc mam nadzieję że odczyta mi błędy.

Tymczasem zrobiłem krótki test. Otwierałem i zamykałem drzwi pilotem podczas otwartych na oścież owych drzwiach. Czerwona lampa w drzwiach zareagowała tylko raz - gdy otworzyłem pilotem zamknięte drzwi i pierwszy raz je zamknąłem pilotem gdy drzwi były otwarte na oścież, wówczas czerwona lampka zareagowała. Później przy zamykaniu/otwieraniu pilotem przy otwartych drzwiach na oścież już nie reagowała :mysli:

to zostaw kable w spokoju, bo jeszcze Ty je połamiesz, a przekop u znajomka błędy, ja stawiam na uwalony zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś na sprzedaż antene dachową do sedana taka jak wychodziła w sedanach US b6 ? lub koledzy wiedzą gdzie mogę ja znaleź bo na allegro nie ma :facepalm:

ja mam pletwe duza z wiazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebne przyciski szyb i uchwyty przy nich czyli kompletne panele lewy prawy przód . Wszystkie się tak scierają?

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

do kogo w klubie uderzyć z nr VIN żeby sprawdzić auto?

chodzi o VIN: WAUZZZ8t78A005795

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z b7 podobno już nie

Panowie jak dobrać dobrze sprężyny do auta ? Robię swapa z 1.8T multitronic na manuala +Q, czyli przód pójdzie w górę a tył w dół. Jest jakaś metoda aby dobrze dobrać sprężyny pod taki zestaw ?


Panowie,

do kogo w klubie uderzyć z nr VIN żeby sprawdzić auto?

chodzi o VIN: WAUZZZ8t78A005795

stanley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

do kogo w klubie uderzyć z nr VIN żeby sprawdzić auto?

chodzi o VIN: WAUZZZ8t78A005795

stanley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zerknijcie please na te fotki bo ja nie mam dostępu do kompa a na komie dobrze to wygląda . http://allegro.pl/show_item.php?item=4956437181#thumb/1

Rocznik 2005 więc b7

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zerknijcie please na te fotki bo ja nie mam dostępu do kompa a na komie dobrze to wygląda . http://allegro.pl/show_item.php?item=4956437181#thumb/1

Rocznik 2005 więc b7

wygląda bdb, bez rys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa dzięki śliczne za imprezę było jak zawsze w pyte :decayed: z takimi ludźmi można morze wódki wypić...no i zapraszam ponownie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...