Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież napisałem, że jak ktoś przeczyta o grzanych d*pach to zawalu dostanie :decayed: samopoziom akurat na podnośniku będę kładł więc tragedii nie będzie, wiązka to już bajka :) wszystko mam gotowe, a jak wyjdzie lewy fotel z auta i wyszarpię podszybie z mechanizmem wycieraczek (nieudogodnienie w przypadku wyciągania ecu w 2,5...) to reszta fajna robota :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Dobry :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

przecież napisałem, że jak ktoś przeczyta o grzanych d*pach to zawalu dostanie :decayed: samopoziom akurat na podnośniku będę kładł więc tragedii nie będzie, wiązka to już bajka :) wszystko mam gotowe, a jak wyjdzie lewy fotel z auta i wyszarpię podszybie z mechanizmem wycieraczek (nieudogodnienie w przypadku wyciągania ecu w 2,5...) to reszta fajna robota :)

Kto reza 2.5tdi;:bag:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

przecież napisałem, że jak ktoś przeczyta o grzanych d*pach to zawalu dostanie :decayed: samopoziom akurat na podnośniku będę kładł więc tragedii nie będzie, wiązka to już bajka :) wszystko mam gotowe, a jak wyjdzie lewy fotel z auta i wyszarpię podszybie z mechanizmem wycieraczek (nieudogodnienie w przypadku wyciągania ecu w 2,5...) to reszta fajna robota :)

Kto reza 2.5tdi;:bag:

Tapnięte z SGS5

na pewno nie ten co chipuje 2,0 :bag:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

przecież napisałem, że jak ktoś przeczyta o grzanych d*pach to zawalu dostanie :decayed: samopoziom akurat na podnośniku będę kładł więc tragedii nie będzie, wiązka to już bajka :) wszystko mam gotowe, a jak wyjdzie lewy fotel z auta i wyszarpię podszybie z mechanizmem wycieraczek (nieudogodnienie w przypadku wyciągania ecu w 2,5...) to reszta fajna robota :)

Kto reza 2.5tdi; :bag:

Tapnięte z SGS5

na pewno nie ten co chipuje 2,0 :bag:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

:siema: jak tu wesoło od rana.... 2.5TeDeI....VS.... 2.0eFeSI :D może ten dzień nie będzie taki ujowy w robo [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema: jak tu wesoło od rana.... 2.5TeDeI....VS.... 2.0eFeSI :D może ten dzień nie będzie taki ujowy w robo [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

Wypraszam sobie nie mam FSi :decayed:

Opublikowano

Wandej - a Ty wymieniasz u siebie olej?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

po baaaaaaaaaaardzo długiej przerwie witam all :hi::wink:

Edytowane przez miszka

Opublikowano

Wandej - a Ty wymieniasz u siebie olej?

Tak. A Twój silnik kręci się do 7k obrotów?

Opublikowano

Jak popiescisz to i do 8k poleci hahaha

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Wandej - a Ty wymieniasz u siebie olej?

Tak. A Twój silnik kręci się do 7k obrotów?

Nie ma takiej potrzeby - 2.5k wystarczy aby swobodnie Twoje objechac :P

Opublikowano

Miałem a4B6 sedan w 2.5tdi w osce i obecnie ta sama buda w 1.8T oska i przy jeździe po mieście od świateł do świateł to jest różnica na korzyść 2.5tedei ale dźwięk traktora zrazić mnie na tyle, że wróciłem do benzyny [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

1.9? Nie sądze :decayed: Po za tym do końca roku albo zmieni się auto albo motor :decayed:

Opublikowano

1.9 + ... :naughty:


Ale ja mowie o oim Vitku :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.