Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem a4B6 sedan w 2.5tdi w osce i obecnie ta sama buda w 1.8T oska i przy jeździe po mieście od świateł do świateł to jest różnica na korzyść 2.5tedei ale dźwięk traktora zrazić mnie na tyle, że wróciłem do benzyny [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

wiesz co teraz to mam :foch: na Ciebie. 2,5 dźwięk traktora? a jaki dźwięk się wydobywa z 1,9? tosz V6 to muzyka :giveheart:

Wandej - a Ty wymieniasz u siebie olej?

Tak. A Twój silnik kręci się do 7k obrotów?

Nie ma takiej potrzeby - 2.5k wystarczy aby swobodnie Twoje objechac :P
i to na lawecie! :kox:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sorry Kaju "no offense" może mój poprzedni 2.5 tdi z realnym przebiegiem 355tys km miał coś nie tak pod pokrywami zaworow. Inna sprawa, ze jestem oswojony z praca silników tdi ale juz opartych na CR. A dźwięk V6 Lubie ale już z benzyniakow. A najlepiej do V8 ale Bozia nie obdarowana mnie wujkiem co by szejkiem był lub przynajmniej prezesem Orlenu [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

Silnik to był AYM 150km tak na marginesie

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

To ten sam silnik co u mnie siedzi :wink: bez spiny, luzuj galoty :decayed:

Opublikowano

Kaju - ale w Twoim V6 w tdi to nie muzyka tylko zgrzyt wycierajacych sie walkow :grin:

Opublikowano

Kaju - ale w Twoim V6 w tdi to nie muzyka tylko zgrzyt wycierajacych sie walkow :grin:

Zacząłeś gadać do rzeczy :kox:

Opublikowano

Kaju - ale w Twoim V6 w tdi to nie muzyka tylko zgrzyt wycierajacych sie walkow :grin:

łosz i Ty brutusie przeciwko mnie :kox:

Opublikowano

:kox::decayed:


Byla fajna S4 z 2003 za 6.5k i sie zastanawialem :facepalm:

Opublikowano

6,5 k euro?

Opublikowano

Wandej - a Ty wymieniasz u siebie olej?

On caly czas dolewa , wiec wiecznie swierzutki :-P

:decayed:

Opublikowano

Wandej - a Ty wymieniasz u siebie olej?

On caly czas dolewa , wiec wiecznie swierzutki :-P

:decayed:
W gips się pchasz:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Poczochrasz mnie pod gipsem ? :kox:

Opublikowano

i nie tylko pod :polew:

Opublikowano

Chłopaki co to za akty.? Potrzeba załatwić prawdziwe dziewczonki? Hyhyhy :D

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Kaju - ale w Twoim V6 w tdi to nie muzyka tylko zgrzyt wycierajacych sie walkow :grin:

Pacz go jak się pcha do gipsu :grin:

Opublikowano

Chłopaki co to za akty.? Potrzeba załatwić prawdziwe dziewczonki? Hyhyhy :D

wysłane z Galaktycznej S5

To zwykłe gieje są :decayed:

Opublikowano

kurde po co mi ten tempomat było kupować jak i tak nie bede korzystał z niego hm....? a no dlatego, że Siemian sprzedawał idealna oslone kolumny kier właśnie pod tempomat. Jaki tego sens był a no taki aby dziury nie było

Ps. Kto dokładał tempa podpowie czy dużo pier dzielenia się z vagowaniem jest w tej materii? Wystarczy pełna wersja vag 3.11?

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

kurde po co mi ten tempomat było kupować jak i tak nie bede korzystał z niego hm....? a no dlatego, że Siemian sprzedawał idealna oslone kolumny kier właśnie pod tempomat. Jaki tego sens był a no taki aby dziury nie było

Ps. Kto dokładał tempa podpowie czy dużo pier dzielenia się z vagowaniem jest w tej materii? Wystarczy pełna wersja vag 3.11?

wysłane z Galaktycznej S5

nie ma pierdzielenia wszystko latwo

Opublikowano

A no to cool. Tomek dzięki za mic. , dotarł jakoś w zeszłym tygodniu. Jak zbiorem w sobie chęci i znajde wolny czas to może bluetooth podłącze.

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

A no to cool. Tomek dzięki za mic. , dotarł jakoś w zeszłym tygodniu. Jak zbiorem w sobie chęci i znajde wolny czas to może bluetooth podłącze.

wysłane z Galaktycznej S5

:thumbup1:

Opublikowano

:hi:

pytanko do tych co maja webasto lub ogarniaja temat

wyrezal ktos z was moze taka opcje ze przy wlaczaniu zdalnie pieca mignely np raz kierunki lub cos w ten desen ?

Edytowane przez andr3i

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.