Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahahahaha zerknę u mnie i dam znać :) .

7 Ah 680 A akumulator mam ale pamiętam że kupiłem odrobinę większy bo robię tras sporo ;) .

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie do jazdy typowo miejskiej bez wielopasmowych dróg. , nieduże uliczki tylko, potrzebny wytrzymały Aku co niewiele potrzebuje by doładowania się, tak myślę a czy nie mylę to już nie wiem. Ktoś podpowie poda coś sensownego godnego zakupu?

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Pany czy ktoś z Was ma dostęp do moderacji działu sprzedam? Bo wrzuciłem wczoraj temat w południe i do teraz nie ma go w dziale.

Opublikowano

Pany czy ktoś z Was ma dostęp do moderacji działu sprzedam? Bo wrzuciłem wczoraj temat w południe i do teraz nie ma go w dziale.

Pewnie za drogo wystawiles :P

Opublikowano

Bongod miażdży mi jaja tak ciężkimi pytaniami.

:polew:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Pany czy ktoś z Was ma dostęp do moderacji działu sprzedam? Bo wrzuciłem wczoraj temat w południe i do teraz nie ma go w dziale.

Pewnie za drogo wystawiles :P
haha
Opublikowano

:siema: dzisiaj autko mi nie odpaliło. Aku powiedziało bye bye. Przez weekend nie jeżdżone bylo. Po wstawienia RNSE wzrosło zapotrzebowanie na energię. Jakie marki modele byłyby najlepsze do B6 1.8T? Jeżdżę bardzo mało (rocznie 5tys km) do roboty mam 2.5km aż [emoji14] także autko ledwo się zagrzeje a już parkuje :)

wysłane z Galaktycznej S5

Ja by sprawdził czy rns nie rozładowuje ci aku jak jest źle coś podłączone może tak być dasz nowy i będzie za parę dni to samo

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Panu który na foto to n18?

855fc6ce82ff31fd6ec65a1dc7013e9f.jpg

Opublikowano

Bongod miażdży mi jaja tak ciężkimi pytaniami.

:polew:

:polew::polew:

Opublikowano

Bongod miażdży mi jaja tak ciężkimi pytaniami.

:polew:

:polew::polew:
Trochę perwersji jeszcze nikomu nie zaszkodziło :D
Opublikowano

Odśnieżanie zakonczone0cfc4f7c8f500777d1580b479853c751.jpg

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:siema: dzisiaj autko mi nie odpaliło. Aku powiedziało bye bye. Przez weekend nie jeżdżone bylo. Po wstawienia RNSE wzrosło zapotrzebowanie na energię. Jakie marki modele byłyby najlepsze do B6 1.8T? Jeżdżę bardzo mało (rocznie 5tys km) do roboty mam 2.5km aż [emoji14] także autko ledwo się zagrzeje a już parkuje :)

wysłane z Galaktycznej S5

Ja by sprawdził czy rns nie rozładowuje ci aku jak jest źle coś podłączone może tak być dasz nowy i będzie za parę dni to samo

naciepane z GT-I9195

Rnse włącza się po przekreceniu kluczyka w stacyjce na pozycję I a wyłącza się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki wiec tu nie doszukiwalbym się problemu. Instalacja ta sama działa od 2 lat wcześniej był Concert III i było ok. Po prostu po każdej nocy widziałem ze przy przekreceniu kluczyka na pozycję I rnse włącza się sam i gdy odpalam autko to potrafił wyłączyć się na chwilkę /małe napięcie z aku/ stąd wiedziałem ze czas aku jednak kończy się ale dzisiaj mnie zaskoczyła ta sytuacja :(

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

nie mów że tyle śniegu u Ciebie ? :decayed:

Opublikowano

Ano sporo jest.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Secio nie pitol nie chciało się odśnieżać manualnie wyjazdu z garażu lub miejsca parkingowego i pojechałeś na łatwiznę [emoji14] wiem bo miałem to samo przed weekendem

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Przed domem odsnierzalem to efekt parkingu

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Pany mam mały problem... kupiłem Concerta II i jestem na etapie jego podłączania... radio działa ale nie wiem do którego pinu wpiąć ten niebieski PIN (wypiąłem go bo według rozpiski na concercie ten pin wogóle nie odpowiadał za nic) ?

iLSdY0P.jpg

MsLOpg1.jpg

chodzi mi o kostke czarną tam gdzie jest +, -, k-bus, DWA-GND i BOSE

:hi:

Opublikowano

Pany mam mały problem... kupiłem Concerta II i jestem na etapie jego podłączania... radio działa ale nie wiem do którego pinu wpiąć ten niebieski PIN (wypiąłem go bo według rozpiski na concercie ten pin wogóle nie odpowiadał za nic) ?

iLSdY0P.jpg

MsLOpg1.jpg

chodzi mi o kostke czarną tam gdzie jest +, -, k-bus, DWA-GND i BOSE

:hi:

Może od nie ori radia . U mnie też jest a przed concertem miałem nie ori ;).
Opublikowano

Panowie czy obudowa lamp xenonowych różni się czyms od lamp zwykłych ? Chce kupic lampe i przełożyć bebechy (mam xenon) i nie wiem czy kazda obudowa podejdzie.. :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.