Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Bongod miażdży mi jaja tak ciężkimi pytaniami.

:polew:

:polew::polew:
Trochę perwersji jeszcze nikomu nie zaszkodziło :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: dzisiaj autko mi nie odpaliło. Aku powiedziało bye bye. Przez weekend nie jeżdżone bylo. Po wstawienia RNSE wzrosło zapotrzebowanie na energię. Jakie marki modele byłyby najlepsze do B6 1.8T? Jeżdżę bardzo mało (rocznie 5tys km) do roboty mam 2.5km aż [emoji14] także autko ledwo się zagrzeje a już parkuje :)

wysłane z Galaktycznej S5

Ja by sprawdził czy rns nie rozładowuje ci aku jak jest źle coś podłączone może tak być dasz nowy i będzie za parę dni to samo

naciepane z GT-I9195

Rnse włącza się po przekreceniu kluczyka w stacyjce na pozycję I a wyłącza się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki wiec tu nie doszukiwalbym się problemu. Instalacja ta sama działa od 2 lat wcześniej był Concert III i było ok. Po prostu po każdej nocy widziałem ze przy przekreceniu kluczyka na pozycję I rnse włącza się sam i gdy odpalam autko to potrafił wyłączyć się na chwilkę /małe napięcie z aku/ stąd wiedziałem ze czas aku jednak kończy się ale dzisiaj mnie zaskoczyła ta sytuacja :(

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secio nie pitol nie chciało się odśnieżać manualnie wyjazdu z garażu lub miejsca parkingowego i pojechałeś na łatwiznę [emoji14] wiem bo miałem to samo przed weekendem

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam mały problem... kupiłem Concerta II i jestem na etapie jego podłączania... radio działa ale nie wiem do którego pinu wpiąć ten niebieski PIN (wypiąłem go bo według rozpiski na concercie ten pin wogóle nie odpowiadał za nic) ?

iLSdY0P.jpg

MsLOpg1.jpg

chodzi mi o kostke czarną tam gdzie jest +, -, k-bus, DWA-GND i BOSE

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam mały problem... kupiłem Concerta II i jestem na etapie jego podłączania... radio działa ale nie wiem do którego pinu wpiąć ten niebieski PIN (wypiąłem go bo według rozpiski na concercie ten pin wogóle nie odpowiadał za nic) ?

iLSdY0P.jpg

MsLOpg1.jpg

chodzi mi o kostke czarną tam gdzie jest +, -, k-bus, DWA-GND i BOSE

:hi:

Może od nie ori radia . U mnie też jest a przed concertem miałem nie ori ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy obudowa lamp xenonowych różni się czyms od lamp zwykłych ? Chce kupic lampe i przełożyć bebechy (mam xenon) i nie wiem czy kazda obudowa podejdzie.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy obudowa lamp xenonowych różni się czyms od lamp zwykłych ? Chce kupic lampe i przełożyć bebechy (mam xenon) i nie wiem czy kazda obudowa podejdzie.. [emoji14]

Sama obudowa się nie różni dopiero bi się różni

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secio ale już jest dobrze +4' i śnieg uj trafia :banan: , rano chcieli mnie zaebac jak dużym wyjechałem i na naczepie 20 cm śniegu było,Katowice Tychy w śnieżnycy za mną jechali :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to jest problem ale jeszcze większy jak z takiej naczepy śnieg i lód spier....... się na jakiś pojazd jadący za i tu mamy gotowa w najlepszym wypadku kolizje a w najgorszym wypadek i ofiary śmiertelne. Kto nie doświadczył ten może mądrzyć sie

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy obudowa lamp xenonowych różni się czyms od lamp zwykłych ? Chce kupic lampe i przełożyć bebechy (mam xenon) i nie wiem czy kazda obudowa podejdzie.. [emoji14]

Sama obudowa się nie różni dopiero bi się różni

naciepane z GT-I9195

czyli bez problemu przełoże bebechy z moich xenonów do każdej obudowy ?

A z ciekawosci czym się różni obudowa od bi-xenonu ? moze watro by odrazu zainwestowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy obudowa lamp xenonowych różni się czyms od lamp zwykłych ? Chce kupic lampe i przełożyć bebechy (mam xenon) i nie wiem czy kazda obudowa podejdzie.. [emoji14]

Sama obudowa się nie różni dopiero bi się różni

naciepane z GT-I9195

czyli bez problemu przełoże bebechy z moich xenonów do każdej obudowy ?

A z ciekawosci czym się różni obudowa od bi-xenonu ? moze watro by odrazu zainwestowac ?

Różni się tyłem i miejscem przykrecania przetwornicy oraz tym ze jest jedną klapka duża a nie dwie małe

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy obudowa lamp xenonowych różni się czyms od lamp zwykłych ? Chce kupic lampe i przełożyć bebechy (mam xenon) i nie wiem czy kazda obudowa podejdzie.. [emoji14]

Sama obudowa się nie różni dopiero bi się różni

naciepane z GT-I9195

czyli bez problemu przełoże bebechy z moich xenonów do każdej obudowy ?

A z ciekawosci czym się różni obudowa od bi-xenonu ? moze watro by odrazu zainwestowac ?

To nie prawda. Inny jest spód lampy. Zeby założyć przetwornicę trzeba wycinać sobie otwór żeby ją włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany zamowi mi ktos cos w aso mala rzecz przelew zrobie odrazu, u mnie w uk kosztuje prawie 2x tyle co w pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: panowie da radę gdzieś kupić tą czarną naklejkę na zderzak s-line tył do diesla 1.9tdi bo niebawem będę malował? czy jedynie docięcie folii w czarnym macie zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...