Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wink: a sobotę kończymy takim akcentem:

1a39416ab60d58f6be240d88444cb85f.jpg

Udała30, możesz wpadać na montaż :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: powiedzcie jak to jest z przepisami dotyczącymi obrysu w samochodach.. Podobno nie wolno mieć światełka pomarańczowego..? Jeśli nie można to jakim prawem nowe samochody tak jak bmw, volvo, range rover a ostatnio widziany ciężarowy samochód posiadają obrys w postaci pomarańczowej zaróweczki. Oni mogą a inni nie? Ja teraz mam obrys i jak władza mi będzie chciała zajumać dowód to nie oddam bo inni mają i jeźdzo :-P

Naciapane z Zetki

Opublikowano

:wink: a sobotę kończymy takim akcentem:

1a39416ab60d58f6be240d88444cb85f.jpg

Udała30, możesz wpadać na montaż :wink:

Kultura, po drodze tylko do mleczarni i działamy :)
Opublikowano

pamiętam w sierpniu na OEMie w sobote dwa budynki ode mnie - trochu gorąco było, moja uchyliła okno, a tam dźwięk z łazienki od Wandeja, jak od 18 sekundy:

huh, była moc

Opublikowano

pamiętam w sierpniu na OEMie w sobote dwa budynki ode mnie - trochu gorąco było, moja uchyliła okno, a tam dźwięk z łazienki od Wandeja, jak od 18 sekundy:

huh, była moc

:grin: :grin: :grin: :grin: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No w koncu jakies smaczki w watku ;)

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

poszukiwana lampa z avanta - obojętnie która, byle uszkodzona do testôw i za koszty przesyłki :whistling:

Opublikowano

poszukiwana lampa z avanta - obojętnie która, byle uszkodzona do testôw i za koszty przesyłki :whistling:

Będziesz ledy pakowal

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Witam!

Panowie czy mimo odpowietrzenia ukladu zasilania sprzegla pedal sprzegla jest zajeb.... twardy a po wykreceniu odpowietrznika z wysprzeglika nie wycieka ani kropla plynu hamulcowego to oznacza , ze owy wysprzeglik jest uszkodzony ???

Opublikowano

Witam . Panowie czasem spada mi temp. Płynu wg . vaga a na liczniku trzyma 90 . Do tego czasem spalanie na fisie wzrasta o litr (błędów brak). Nie wiem czy w tym samym momencie bo to rzadko się dzieje a przecież nie będę jeździł cały czas z kompem :) . Mam pytanie czy ten czujnik działa na zasadzie zmian oporności i gdy zaśniedzieją np. styki i oporność będzie większa to może pokazać niższą temperaturę? :D

Opublikowano

poszukiwana lampa z avanta - obojętnie która, byle uszkodzona do testôw i za koszty przesyłki :whistling:

Będziesz ledy pakowal

naciepane z GT-I9195

będę :wink: decyzja zapadła, przy cenie ledów jaką mam to nic tylko kombinować, mam też magika, który jest w stanie oszukać MCE high, więc kwestia czasu... koncepcja podobna jak miałem w B5 (jeśli widziałeś), ale bardziej dopracowana - szczegółów nie zdradzę, efekt końcowy to reakcja światła, wygląd lamp zostanie jak na żarówkach :wink:
Opublikowano

Mam gdzieś lampę, pęknięte szkło. Poszukam (jak wrócę do domu).

Teraz jestem w środku niczego czyli w Radomiu :decayed:

A jak już ogarniesz ledy to liczę na bonus :decayed:

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Twoja będzie trzecia :kox: jak projekt się spodoba to ruszy produkcja, niestety jednak bez ingerencji w konstrukcje lampy (czyt. tył klosza) raczej się nie obejdzie, ale kto wie... :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć Bob :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.