Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla porównania jeszcze udało mi się wyszperać fotki z porównaniem żarówki i LEDów u bidzia w aucie, pozycja:

DSC07768.jpg

i stop:

DSC07771.jpg


A różnicę reakcji najlepiej ukazuje filmik bidzia...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zSIptvH-lJg

:whistling::wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To wam coś powiem Ledowcy, jak któremu wjade w tylek i zobaczę ledy będę twierdził że nie widziałem świateł i automatycznie wygrywam sprawę.

Znam sprawę z autopsji.Kumpel tak gościowi z Wiejskotuningowej Bety zrobił i wygrał.

Opublikowano

To wam coś powiem Ledowcy, jak któremu wjade w tylek i zobaczę ledy będę twierdził że nie widziałem świateł i automatycznie wygrywam sprawę.

Znam sprawę z autopsji.Kumpel tak gościowi z Wiejskotuningowej Bety zrobił i wygrał.

grozisz mi? to raz. dwa - każe komuś to robić?
Opublikowano

Cos krzywo te ledy wsadzone sa w tej lampie hyhy

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Te luz.Ostrzegam tylko ze jak traficie na myslacego to wzywa miski i prosi żeby wpisać do protokołu że były jakieś diody zamiast żarówek.Wina automatycznie gościa z przodu bo brak atestow, homologacji itd.

Opublikowano

Kaju luzuj majty :decayed:

A Ty na uj się wcinasz?:decayed: Lać?:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Czy warto się tak wystawiać?

Opublikowano

jedna jaskółka też wiosny nie czyni czy coś :grin: rozumiem Twoje oburzenie, ale nie popadajmy w paranoję, w momencie jak jest ofiara, to wtedy OK rzeczoznawcy wpadają w auto i JEŚLI znajdą ingerencję, która mogła zagrozić i bezpośrednio przez to coś się stało - masz rację, mam ciepło. Nawet w starych wątkach się wypowiadał jeden z rzeczoznawców, ale ten Twój kumpel pewnoe wygrał bo beemkowiec miał wiejskie chiñskie ledy z allegro lexus stajl bez żadnych oznaczeń i dopuszczeń do ruchu, spoko, ale skąd Ty będziesz wiedział jak mi zajebiesz, że mam LEDy, skoro zachowuję ori wygląd lampy? chyba, że mi się pod domem ustawisz i będziesz czekał jak się tyljo za bramę wychylę :facepalm:

Czy warto się tak wystawiać?

jestem luźny :wink: i wiem do czego dążysz, opisałem to wyżej :wink: i znam takie przypadki co czekają aż się ktoś wychyli... dlatego uwzględniłem że chcę ori wyglàd lampy zachować :wink:
Opublikowano

jak mam rnse z angli i ma angielski jezyk to;
jak kupie płyte z mapami i polskim jezykiem to bedzie dobrze
czy jakos inaczej trzeba wgrac polski jezyk?
a moze ktos chce z angielskim jezykiem za dobre pieniazki?

Opublikowano

Nie pamiętam dokładnie ale on miał chyba żarówki Led a jak mu kumpel przy... to pękł klosz i zobaczył.

Opublikowano

Z tego co się orientuje to klient z bmki musiał byc współwinny, raczej nie ma opcji, aby cała wina na niego poszła. Twój kolega zawsze musi zachować ostrożność i odległość.

Głośno się mówi na temat jazdy po pijaku. Jak ktoś pijanemu wjedzie do bagażnika, to wina będzie nie jadącego z tyłu, tylko pijanego ( jak przy każdej szkodzie z udziałem pijanego ) - nic bardziej mylnego. Pijak odpowiada za swoje, a koleś za nim za swoje. I wydaje mi się, że w przypadku jaki opisałeś winni są obaj...

Opublikowano

w nowych autach z ori ledami na tyle za dnia tez gó.... widać więc jak wjedziesz komuś w tyłek to mu udowodnisz że to przez te ledy jesteś pałką???
to samo tyczy się wielu rzeczy za które ktoś nie dostanie odszkodowania itd., wystające koła, przyciemniane szyby itd

Opublikowano

Stop na ledach widać i w dzień.Ale dokladany bez chomologacji to co innego.Sędzia nie wnika.Traktuje jak brak świateł a jak w takim razie wiedzieć że ten przed nami hamuje jak ich według prawa nie posiada.

Opublikowano

czy ktos sie orientuje
jak włączam rnse i pojawia sie okienko pinu
zawsze na dole musi pojawiac sie numer vin?

Opublikowano

Stop na ledach widać i w dzień.Ale dokladany bez chomologacji to co innego.Sędzia nie wnika.Traktuje jak brak świateł a jak w takim razie wiedzieć że ten przed nami hamuje jak ich według prawa nie posiada.

Brak homologowanych świateł nie znaczy (w świetle prawa), że ich nie ma. Oznacza, że samochód jest niesprawny technicznie. I za to kierowca zostanie ukarany ale niekoniecznie z automatu będzie sprawcą. To tak jak kierowca nie posiadający prawa jazdy. Zostanie ukarany za brak prawa jazdy ale nie jest z automatu sprawcą.

A co w przypadku gdy ma się światła np niesprawne i wjedziemy mu w bagażnik?

To w dalszym ciągu niezachowanie odległości. Odległość ma być taka by bezpiecznie udało się wyhamować i nie ważne czy ktoś ma światła, nie ma (awaria), zahamuje bo musiał albo nie musiał. Masz jechać tak żeby nikomu w tył nie wjechać.

Brak homologowanych świateł to szansa w sądzie gdy powoła się biegłego który oświadczy, że niehomologowane światła przyczyniły się do zaistnienia danej sytuacji.

Na co ktoś powoła swoich świadków. Zadecyduje sąd, który weźmie pod uwagę opinię biegłego ale i policjantów.

Nie od dziś wiadomo, że jeśli policjant orzekł o winie to sąd niemal z automatu tę winę podtrzymuje.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

:hi:

Wysłane z iPhonacza

Opublikowano

Stop na ledach widać i w dzień.Ale dokladany bez chomologacji to co innego.Sędzia nie wnika.Traktuje jak brak świateł a jak w takim razie wiedzieć że ten przed nami hamuje jak ich według prawa nie posiada.

Brak homologowanych świateł nie znaczy (w świetle prawa), że ich nie ma. Oznacza, że samochód jest niesprawny technicznie. I za to kierowca zostanie ukarany ale niekoniecznie z automatu będzie sprawcą. To tak jak kierowca nie posiadający prawa jazdy. Zostanie ukarany za brak prawa jazdy ale nie jest z automatu sprawcą.

A co w przypadku gdy ma się światła np niesprawne i wjedziemy mu w bagażnik?

To w dalszym ciągu niezachowanie odległości. Odległość ma być taka by bezpiecznie udało się wyhamować i nie ważne czy ktoś ma światła, nie ma (awaria), zahamuje bo musiał albo nie musiał. Masz jechać tak żeby nikomu w tył nie wjechać.

Brak homologowanych świateł to szansa w sądzie gdy powoła się biegłego który oświadczy, że niehomologowane światła przyczyniły się do zaistnienia danej sytuacji.

Na co ktoś powoła swoich świadków. Zadecyduje sąd, który weźmie pod uwagę opinię biegłego ale i policjantów.

Nie od dziś wiadomo, że jeśli policjant orzekł o winie to sąd niemal z automatu tę winę podtrzymuje.

Dokładnie tak jest :thumbup1:

Opublikowano

I tak doszliśmy do tego ze będzie problem, nie mówiąc już ze AC jak coś idzie się y.... bo oni tylko patrzą za co nie wypłacić.

Jak już znamy za i przeciw to róbmy co chcemy.[emoji12]

Opublikowano

Pany co może być nie halo. Od kilku dni rns-e w ogóle nie łapie mi stacji radiowych. Czasami coś złapie ale za chwile krzaczy. Jak jadę po dziurach to szumi przy przejechaniu nawet po dziurach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.