Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co Ci sie nie podoba? :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ważne jakie pismo, ważne że wiadomo o co chodzi i że działa! :-D czyli przekladam silniczki ze kostkami zwykłej lampy do xenona i podłączam kolorami a biały zostawiam nie podłączony i wszystko będzie banglać. Dzięki wielkie :-D

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Tak jest :)

Opublikowano

Dzieki Wladi. :)

A orientuje sie ktos czemu moze nie dzialac pilot? Przestal nagle dzialac, a bateria nowa. Wsiadalem do auta i otjwieralo sie normalnie z pilota, pojechalem wna miejsce, zamknmalem z pilota, po 3 godzinach wychodze, probuje auto otworzyc i d*pa - pilot nie dziala (nawet na nowej baterii) ?! Ktos cos wie ??

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Tak jest :)

Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Tak jest :)

Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!

Naciapane z Zetki

Dziad moze nie dowieźć :grin:

Opublikowano

:hi:

Pany kupie listwę dolna Sline

Drzwi kierowcy

Może być laminat

Opublikowano

Kupcie sobie kluczyk z b7, raz ze zasięg większy to jeszcze ładniej wyglada.

Opublikowano

Tak jest :)

Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!

Naciapane z Zetki

Dziad moze nie dowieźć :grin:
Faktycznie bo to moczy morda [emoji14]olew: sprawdzi się go ;-)

Naciapane z Zetki

Opublikowano

kto obszywa gałki biegów / mieszki ?

Opublikowano

Jeszcze nie klepie dowodów rej. wiec nie ma tak dobrze :)

Opublikowano

kto obszywa gałki biegów / mieszki ?

Reggi

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Tak jest :)

Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!

Naciapane z Zetki

Myślę że może rozlać się po drodze :kox: A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć :decayed:

Opublikowano

Pany czy wszystkie zegary z kolorowym fis'em z b6/b7 pasuja zamiennie na zegary z czerwonym ? :P czy trzeba to sklejac po vinach czy po innych znaczeniach ? Chce zamienić swój czerwony na kolor..

Opublikowano

a czy Cwiara czasem nie jest z Wro ?

Opublikowano

Tak jest :)

Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!

Naciapane z Zetki

Myślę że może rozlać się po drodze :kox: A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć :decayed:
Taaa w weekend to wsiąknie jak w gąbke :-P

W jakich wersjach silnikowych zakładali hebel 288 na tył? I tylko był w b7?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

A czy czasem nie mozna bylo zajrzec do warsztatu i tam masz podwieszony dosc popularny temat o zmianie licznika? Jest tabelka i kilka slow-odpowiedzi na twoje pytania :# ewent jak nie ogarniesz jak odczytac po nr vin to wowczas meldujesz sie do cwiary by dla zupelnej pewnosci nabyc odpowiedni licznik. Moj dojrzewa w szafie i moze przed wakacjami do Cwiary poszybuje..

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

a czy Cwiara czasem nie jest z Wro ?

Cwiara to jest tam gdzie się sporo wódy leje :polew:

Tak jest :)

Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!

Naciapane z Zetki

Myślę że może rozlać się po drodze :kox: A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć :decayed:
Taaa w weekend to wsiąknie jak w gąbke :-P

W jakich wersjach silnikowych zakładali hebel 288 na tył? I tylko był w b7?

Naciapane z Zetki

2.0t ,3.0tdi ,3.2fsi

Opublikowano

Kupcie sobie kluczyk z b7, raz ze zasięg większy to jeszcze ładniej wyglada.

Oj czy przypadkiem nie jest tak, że uzytkownicy B6 z modelowego rocznika 2001/2002 moga zapomniec o zastosowaniu kluczykow z B7? Bo rzekomo immo jest inne tj starsze?

Jeszcze 3h45min i koniec roboty...wypilby teraz zimnego browca :/

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Kupcie sobie kluczyk z b7, raz ze zasięg większy to jeszcze ładniej wyglada.

Oj czy przypadkiem nie jest tak, że uzytkownicy B6 z modelowego rocznika 2001/2002 moga zapomniec o zastosowaniu kluczykow z B7? Bo rzekomo immo jest inne tj starsze?Jeszcze 3h45min i koniec roboty...wypilby teraz zimnego browca :/

wysłane z Galaktycznej S5

Tak jest niestety.

Jeśli chodzi o liczniki kolor to najlepiej po nr vin dobierać choć teraz trwają testy i być moze każdy kolor do każdego rocznika podejdzie. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.