Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek nie zapominaj od kogo masz tą śliwowice :naughty::drunk:

od kolesia z gola d*pa ktory dostal od pani z pensjonatu w ktorym narobilismy troche burdelu [emoji14]olew: [emoji14]olew:

Nie bądź taki Only You następnym razem dostaniesz ni hu hu :grin:
Wladi "dostal" od pani...ale od Pani co lub w co (twarz, wiązkę słowną) ? [emoji14] bo zaraz i poszło, że zrobił się "burdel" i wszystko nabiera dwuznacznego obrazu haha ziomki
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry. :hi: Wpadłem w odwiedziny bo mi battalion gównoburza zatkała.

Tapniete z HGW 2

Drugi raz już dzisiaj, na ostro się kręci. :)

nabazgrane z Tapatalka

Widzę właśnie. Obudziłem się o 19 a tu plac zabaw zamknięty a w piaskownicy nasrane i rozmazane. [emoji15] [emoji52]

Tapniete z HGW 2

Prywaciarz od foli miał zagrabić ale gdzieś zaginął

nabazgrane z Tapatalka

Śpi, gadać nie może... podobno załapał jakas egzotyczna chorobę przez folię z tajwanu.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Artur, te koła naprawdę miażdżą... :jerk: chciałbym takie zimówki :decayed:

No Jedręk miałem napisać że Twóje auto jest przeuj ale felga :facepalm: Czy przypadkiem nie kupowałeś ich po pijaku? :decayed:

o którym mówisz? :decayed:

a tak poważnie, wpadły tylko z jednego powodu. w tamtym okresie za NOWE felgi z NOWYMI oponami dunlop płaciłem, jak dobrze pamiętam, 2800zł brutto. to był jedyny powód zakupu tych kół... :facepalm: żałuję, że nie poczekałem na inne felgi. już niedługo będą letnie więc luuuuz :naughty: no i nie wiem co będzie dalej z A5tką, czy zostanie do następnej zimy, kwestia pieniędzy... a jak zostanie to już i tak nic nie będę modził. od tego mam B6 :naughty:

Opublikowano

Proszę :hi:

img.jpg

Czyli jednak żyjesz. Myślałem że to legenda a to jednak prawda [emoji12]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Proszę :hi:

img.jpg

dzięki bardzo :hi::kox::kox::kox:

Opublikowano

Czyli jednak żyjesz. Myślałem że to legenda a to jednak prawda

Legenda głosi, że żyję i mam się dobrze :ph34r::naughty:

Opublikowano

Hehe sorki za ta date [emoji14] taki ze mnie fotograf. No gdyby nie te b5tki i b7mka to fajne 'dywizjonowe' foto nawet.

Tak sie napatrzylem na te Wasze fury ze juz z Gwertym zaczynam poszukiwania jakiejs dla mnie :)

Opublikowano

good choice :good:

szczerze.. zawsze się zastanawiałem, na czym polega fenomen B6 i B7 (fakt, kiedyś szukałem dla siebie dupowozu B7), jeździłem/jeżdżę nowszymi autami.. ale B6 ma coś w sobie. :naughty:

Opublikowano

ELITAAAAAA z czwartku :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Było zacnie Józwa... kiedyś to powtórzymy ale w Ylu :wink:

koniecznie bo już tęsknie za ekipą :kox:

Hehe sorki za ta date [emoji14] taki ze mnie fotograf. No gdyby nie te b5tki i b7mka to fajne 'dywizjonowe' foto nawet.

Tak sie napatrzylem na te Wasze fury ze juz z Gwertym zaczynam poszukiwania jakiejs dla mnie :)

No kasjan coś Ci poszukamy jak będziesz czegoś szukał, tu na pomorzu mogę podlecieć pooglądać fury jak byś coś tam miał na oku, także pamiętaj :wink:

Opublikowano

Hehe sorki za ta date [emoji14] taki ze mnie fotograf. No gdyby nie te b5tki i b7mka to fajne 'dywizjonowe' foto nawet.

Tak sie napatrzylem na te Wasze fury ze juz z Gwertym zaczynam poszukiwania jakiejs dla mnie :)

Wytnie się te truchła (b5,b7) i będzie spoko foto :decayed: To nie fury tworzą naszą paczkę :naughty:

Opublikowano

Dzieki, bede pamietal :) zawsze bylaby okazja zeby sie spotkac. Narazie zobacze jak okoliczny rynek wyglada a potem bede zglebiał sie dalej w nasz piekny kraj.

Opublikowano

Pany, mógłby mi ktoś spojrzeć w elsie czy tylne lampy B7 cabrio mają takie samo podłączenie, co B6 cabrio? bo zastanawiam się czy instalacja jest ta sama.. i czy lampy pasują P&P?

Opublikowano

Dobry. :hi: Wpadłem w odwiedziny bo mi battalion gównoburza zatkała.

Tapniete z HGW 2

Drugi raz już dzisiaj, na ostro się kręci. :)

nabazgrane z Tapatalka

Widzę właśnie. Obudziłem się o 19 a tu plac zabaw zamknięty a w piaskownicy nasrane i rozmazane. [emoji15] [emoji52]

Tapniete z HGW 2

Prywaciarz od foli miał zagrabić ale gdzieś zaginął

nabazgrane z Tapatalka

Śpi, gadać nie może... podobno załapał jakas egzotyczna chorobę przez folię z tajwanu.

Tapniete z HGW 2

albo szybkie fury i szybkie Bułgarki po drodze

Opublikowano

Poszły lajki dla Twojej fajki :grin:

Po za zdjęciami naszych furek Jozek to stary ogórek :decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

:siema:

pierwszy :D

Opublikowano

Dobry. :hi: Wpadłem w odwiedziny bo mi battalion gównoburza zatkała.

Tapniete z HGW 2

Drugi raz już dzisiaj, na ostro się kręci. :)

nabazgrane z Tapatalka

Widzę właśnie. Obudziłem się o 19 a tu plac zabaw zamknięty a w piaskownicy nasrane i rozmazane. [emoji15] [emoji52]

Tapniete z HGW 2

Prywaciarz od foli miał zagrabić ale gdzieś zaginął

nabazgrane z Tapatalka

Śpi, gadać nie może... podobno załapał jakas egzotyczna chorobę przez folię z tajwanu.

Tapniete z HGW 2

albo szybkie fury i szybkie Bułgarki po drodze
ciśnieta sie w gips chopy :ph34r:
Opublikowano

Siema z rana :)

Edytowane przez siwy2326

Opublikowano

siema mordy :hi:

Opublikowano

ciśnieta sie w gips chopy :ph34r:

grozisz mi?! zgłaszam post do moderatorów! :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.