Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chce ktoś zbiornik pod spryski lamp z pompkami? 120zł z wysyłką za całość, bo mi zalega, przełącznik drl clh też mam oddam za 85 z kw, gdyby ktoś coś to pw

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczorajsze grilowanko :decayed:

11152688_1103175603041178_77421521615206

10390127_1103175609707844_17984910391079

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

wczorajsze grilowanko :decayed:

11152688_1103175603041178_77421521615206

10390127_1103175609707844_17984910391079

grilowanie i tylu kierowców ? :naughty:

Opublikowano

grilowanie i tylu kierowców ? :naughty:

:hi:

może grillowanie z piccolo :P, albo leżą tam do teraz i zdjęcia robione przed chwilą :P

Opublikowano

może grillowanie z piccolo :P
taaaa u magica z piccolo :grin:
Opublikowano

:P

No to browar co 3-4 godziny i da się żyć. We Włoszech np. mają samowolkę z tego co widzę, sprują się trochę i za kółko :facepalm: , jest chyba limit 0.7. Tylko wypadków nie widać :eusathink:

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

Magic ma inteligentną facjatę więc na pewno bawili się bez alkoholu...

Przy muzyce Ennio Morricone dywagowali o problemach tego świata oraz racjonalnych sposobach ich rozwiązania wraz z możnymi tego padołu.

Następnie grzecznie się rozjechali do swych domów - nie budząc sąsiadów Magica oraz śpiących nieopodal w radiowozie Psiaków .

Trafiłem Sebastian ? Trafiłem ??

:kox:

Edytowane przez R7 JAREK

Opublikowano

Magic ma inteligentną facjatę więc na pewno bawili się bez alkoholu...

Przy muzyce Ennio Morricone dywagowali o problemach tego świata oraz racjonalnych sposobach ich rozwiązania wraz z możnymi tego padołu.

Następnie grzecznie się rozjechali do swych domów - nie budząc sąsiadów Magica oraz śpiących nieopodal w radiowozie Psiaków .

Trafiłem Sebastian ? Trafiłem ??

:kox:

tak to u ciebie było :grin:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Magic ma inteligentną facjatę więc na pewno bawili się bez alkoholu...

Przy muzyce Ennio Morricone dywagowali o problemach tego świata oraz racjonalnych sposobach ich rozwiązania wraz z możnymi tego padołu.

Następnie grzecznie się rozjechali do swych domów - nie budząc sąsiadów Magica oraz śpiących nieopodal w radiowozie Psiaków .

Trafiłem Sebastian ? Trafiłem ??

:kox:

w sumie to z facetów to tylko Ja i Michał_G84 piliśmy ( Ci co byli w BT to pewnie go pamiętają, szczególnie z pokoju Moskala)

A sarenki to poprzywoziły jakies lekkie trunki

Opublikowano

Odliczamy czas do zgonu, podobnie jak EU swego czasu.

Opublikowano

:hi:

coś u cisza :whistling:

Sobota, wieczór... %%% ;)

Hmm, chciałbym w to wierzyć... :eusathink: w sumie, u Magica klubowy spot, grillujo, sam człowiek by odpalił jakiegoś grilla, piwko, whisky... :dancing:

w moim przypadku tak było :decayed:

Opublikowano

Odliczamy czas do zgonu, podobnie jak EU swego czasu.

Może i tak,ale jak widzę to

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

To mnie trafia (każdy wie co ) :grin: bo przecież forum to nie jakieś Kółko Różańcowe a czasy cenzury były w PRL-u :facepalm:

Ostatnio nawet tu nie ma spamu który kiedyś było co czytać :facepalm:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

... pozdrowienia dla całego grona pedagogicznego które nosi ciasne spodnie bo nie ma ,,kokones,, :facepalm:

cześć i narazie

:hi:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

:bry:

ma ktos na zbyciu radio 2 din symphony to z wbudowana zmieniarka ?


czy kazda zmieniarka w schowek podejdzie do RNS-D bo zakodowalem u ziomka i nie widzi jej

Opublikowano

Witam :hi:

Ma ktoś z Was może taki http://sklep.pfi24.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=725&category_id=111&option=com_virtuemart&Itemid=2dywanik do bagażnika z firmy Petex za 95 zł? Wycieraczki gumowe mają bardzo dobre, także zastanawiam się też nad tym do bagażnika. Czy jak już to lepiej wziąć ori z getemu za 177zł.?

I drugie pytanie.. Muszę wymienić poduszki pod silnikiem. Wymienić od razu pod skrzynią lub jakieś inne (nie wiem do końca ile tego tam jest) czy jak są jeszcze ok to nie ma sensu?

Opublikowano

Siema

Panowie mam problem pomoże ktoś?

Zaznaczam że jestem daleko od kompa aby podłączyć vaga

Problem jest taki

Jak włączam klime to po około 5-10 sek. Zaczyna się kopcic spod muchy po stronie kierowcy kolo lampy i na środku i tylko jak jest włączona klima

A jak wylacze klime to wszystko jest ok

Nie zabardzo wiec w czym problem

I jak to ugryźć

Nigdy nie miałem takie przypadku

Opublikowano

... pozdrowienia dla całego grona pedagogicznego które nosi ciasne spodnie bo nie ma ,,kokones,, :facepalm:

cześć i narazie

:hi:

Wysłane z Ipka

Nara :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.