Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Syto :kox:

7a9678440c269dcdae0c0f9be75f8d49.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaka srednice koncowek wydechu zastosować dla zderzaka od s4, zeby wyglądało to dobrze?

Ja mam 90mm, jeszcze nie zamontowane, ale wydaje mi się, że to może być jednak za mało...

Ulter? Jaka to byla strona gdzie mozna zamówić ori grill s4 ten czarno-grafitowy?

http://www.getem.pl/sklep/towar.1724.grill.audi.s4.b6.oryginal.czarny.8e0853651h5pv.html

To ten?po foto wydaje sie czarny, wiecie o jaki mi chodzi ten z czarna obwodka i "grafitem" w srodku.

Ten właśnie to wersja czarna z grafitem w środku Fabryczny S4, innych nie było :)

Opublikowano

Jaka srednice koncowek wydechu zastosować dla zderzaka od s4, zeby wyglądało to dobrze?

Ja mam 90mm, jeszcze nie zamontowane, ale wydaje mi się, że to może być jednak za mało...
Ulter? Jaka to byla strona gdzie mozna zamówić ori grill s4 ten czarno-grafitowy?

http://www.getem.pl/sklep/towar.1724.grill.audi.s4.b6.oryginal.czarny.8e0853651h5pv.html

To ten?po foto wydaje sie czarny, wiecie o jaki mi chodzi ten z czarna obwodka i "grafitem" w srodku.

Ten właśnie to wersja czarna z grafitem w środku Fabryczny S4, innych nie było :)

Ale można dużo taniej kupić , trzeba trochę czasu i cierpliwości. Ja za dwa zapłaciłem kiedyś 200zł :kox:

Opublikowano

Jaka srednice koncowek wydechu zastosować dla zderzaka od s4, zeby wyglądało to dobrze?

Ja mam 90mm, jeszcze nie zamontowane, ale wydaje mi się, że to może być jednak za mało...
Ulter? Jaka to byla strona gdzie mozna zamówić ori grill s4 ten czarno-grafitowy?http://www.getem.pl/sklep/towar.1724.grill.audi.s4.b6.oryginal.czarny.8e0853651h5pv.html

To ten?po foto wydaje sie czarny, wiecie o jaki mi chodzi ten z czarna obwodka i "grafitem" w srodku.

Ten właśnie to wersja czarna z grafitem w środku Fabryczny S4, innych nie było :)

Ale można dużo taniej kupić , trzeba trochę czasu i cierpliwości. Ja za dwa zapłaciłem kiedyś 200zł :kox:

W tej cenie wyrwałem kiedys przedni zderzak z caractere:D

Jesli chodzi o końcówki to tylko ulter? Nie bawił się nikt w jakis owal typu rs4 b7? Czy po prostu dziura w tym zderzaku nie jest przystosowana na taki wydech?

Opublikowano

Owal nie pasuje do zderzaka s4

Opublikowano

90 mm jest ok

Wx94Bdj.jpg

Zs9cYRC.jpg

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Pytanko co do wydechu- z avanta nie podchodzi do sedana? To ze musi być fwd nie quattro to wiem.

Opublikowano

Owalne końcówki w zdesiu s4

adcc784af29c4feefd9a827aa8d864b5.jpg

e24a2ac9ed4a84a3ebbebe44d7cf93c0.jpg

Ale można też tak :kox::wink:

c8a5ae849286ff2c8f51689b3850a0df.jpg

8dffc2733e1b79f4ef11a5b6107a266d.jpg

90 mm jest ok

20151024_145049.jpg

20151024_145241.jpg

Pikczery nie banglają

Opublikowano

Ten owal tez nie całkiem do bani, 4 rury jak na moje 1.9 tdi to trochę przesada:D

Jak jest z tym wydechem? Od avanta podchodzi do sedana?

Opublikowano

Pamiętam że ktoś miał na forum w dieslu 1.9 podwójną dwururkę ale zapomniałem kto

Ten owal tez nie całkiem do bani, 4 rury jak na moje 1.9 tdi to trochę przesada:D

Jak jest z tym wydechem? Od avanta podchodzi do sedana?

Tak płyta podłogowa jest taka sama ;)

Opublikowano

A teraz widać? Bo u mnie normalnie sie otwierają.
Na jaki serwis najlepiej wrzucać zdjęcia?

Fotosik ostatnio odmówił współpracy, direct upload łapie jakieś dziwne zwiechy, a z albumu google nie można wrzucać po "niedozwolony" format zdjęć czy jakoś tak...

Opublikowano

Pytanko co do wydechu- z avanta nie podchodzi do sedana? To ze musi być fwd nie quattro to wiem.

nadwozie nie ma znaczenia( ja mam z cabrio) tylko napęd

Opublikowano

Pamiętam że ktoś miał na forum w dieslu 1.9 podwójną dwururkę ale zapomniałem kto

Ten owal tez nie całkiem do bani, 4 rury jak na moje 1.9 tdi to trochę przesada:D

Jak jest z tym wydechem? Od avanta podchodzi do sedana?

Tak płyta podłogowa jest taka sama ;)

Jesli aktualne to biore!

Pamiętam że ktoś miał na forum w dieslu 1.9 podwójną dwururkę ale zapomniałem kto

Ten owal tez nie całkiem do bani, 4 rury jak na moje 1.9 tdi to trochę przesada:D

Jak jest z tym wydechem? Od avanta podchodzi do sedana?

Tak płyta podłogowa jest taka sama ;)

Jesli aktualne to biore;)

Opublikowano

Pytanko co do wydechu- z avanta nie podchodzi do sedana? To ze musi być fwd nie quattro to wiem.

nadwozie nie ma znaczenia( ja mam z cabrio) tylko napęd

Ja mam z 2.5tdi cabrio B6 i nie musiałem nic sztukować jak w niektórych przypadkach :wink:

Opublikowano

A teraz widać? Bo u mnie normalnie sie otwierają.

Na jaki serwis najlepiej wrzucać zdjęcia?

Fotosik ostatnio odmówił współpracy, direct upload łapie jakieś dziwne zwiechy, a z albumu google nie można wrzucać po "niedozwolony" format zdjęć czy jakoś tak...

Imgur.com ;)
Opublikowano

A teraz widać? Bo u mnie normalnie sie otwierają.

Na jaki serwis najlepiej wrzucać zdjęcia?

Fotosik ostatnio odmówił współpracy, direct upload łapie jakieś dziwne zwiechy, a z albumu google nie można wrzucać po "niedozwolony" format zdjęć czy jakoś tak...

Imgur.com ;)

+1

Opublikowano

Jaka srednice koncowek wydechu zastosować dla zderzaka od s4, zeby wyglądało to dobrze?

Imo 90mm trochę ginie w zderzaku s4 :P dałbym coś trochę większego... Buzzer 102 mm
Opublikowano

Pytanko co do wydechu- z avanta nie podchodzi do sedana? To ze musi być fwd nie quattro to wiem.

nadwozie nie ma znaczenia( ja mam z cabrio) tylko napęd

Ja mam z 2.5tdi cabrio B6 i nie musiałem nic sztukować jak w niektórych przypadkach :wink:

też mam z 2.5tdi cabrio b6 i musiałem ok 10cm przedłużyć rurę za katem ,wychodzi na to ,że w avancie trzeba sztukowć

Opublikowano

Pytanko co do wydechu- z avanta nie podchodzi do sedana? To ze musi być fwd nie quattro to wiem.

nadwozie nie ma znaczenia( ja mam z cabrio) tylko napęd
Ja mam z 2.5tdi cabrio B6 i nie musiałem nic sztukować jak w niektórych przypadkach :wink:

też mam z 2.5tdi cabrio b6 i musiałem ok 10cm przedłużyć rurę za katem ,wychodzi na to ,że w avancie trzeba sztukowć

Dziwne

Opublikowano

Zs9cYRC.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.