Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie musisz kupować podświetlanego ,na allegro był gotowy zestaw do podświetlenia

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-podswietlenie-oryg-wizytownik-kubek-i6012922410.html

Michał jak potrzebny ci jeden to możemy ,po połowie wziąść

To graty naszego kolegi z forum, bodajże krupskim piszcie do niego może zrobi jakąś promołszyn. ;)

Do tego kompletu jeszcze diody musicie dokupić.

nie musisz kupować podświetlanego ,na allegro był gotowy zestaw do podświetlenia

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-podswietlenie-oryg-wizytownik-kubek-i6012922410.html

Michał jak potrzebny ci jeden to możemy ,po połowie wziąść

Jak chcecie to mam taki komplecik z diodami.

Mi potrzebny jest tylko ten plastik w panel ,bo resztę mam ,ale trochę ciemniej świeci

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak to nie będę dzielił

Opublikowano

Panowie czy sa jakies dobre zamienniki sline listwy na dol drzwi? Czy nie ma w ogole sensu brac tego pod uwage i brac ori?

Edytowane przez Karolwnik

Opublikowano

zamienników jest dużo ale nic ci tak nie siądzie jak ori , po jakimś czasie mogą zacząć ci odstawać , wszystko zależy od funduszy , osobiście wolałbym odłożyć i kupić ori :wink:

Opublikowano

bierz ori

Panowie czy sa jakies dobre zamienniki sline listwy na dol drzwi?

nie ma

Opublikowano

A te z pianki Pur? Chwalono je na forum :hi:

Opublikowano

średnia cena za zamienniki to 300zł dokładasz 200 i masz ori i pewność że po zimie ,czy w upalne dni nic się z nimi nie będzie działo ,z zamiennikami to loteria

Opublikowano

Ok dzieki za opinie:)

Myslalem zeby odkupic od kogos z forum komplet a pozniej to pogonic co zostanie bo potrzebuje tylko 1.

Mam jeszcze jedno pytanie czy uzywane zdejmowane/zakladane nie odksztalca sie lub czy zaczepy nie naruszaja sie za mocno?

Edytowane przez Karolwnik

Opublikowano

Mam pytanie do użytkowników którzy mają auto światła. Czy przy takiej pogodzie zapalają się wam światła mijania czy dzienne? Bo zamontowałem wszystko zgodnie ze schematami i jak do tej pory jeszcze nie widziałem żeby paliły mi się dzienne...

Opublikowano

a clh wali Ci cały czas?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

a clh wali Ci cały czas?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

no właśnie nie, pod pracą jak wysiadałem to się nie zapalił.
Opublikowano

Jak dasz na zero to co się pali?

Opublikowano

co za burak skasował wczorajszego mojego posta ? :facepalm:

Opublikowano

Jak dasz na zero to co się pali?

Na zero ale włącznik świateł? Jak mówisz o włączniku świateł to nic się nie pali przy pozycji zero.
Opublikowano

Pany potrzebna mata do fotela nie ważne jaka czy z placków czy inna byle by działała

naciepane z GT-I9195

A w zasadzie to sam czujnik żeby działał

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

co za burak skasował wczorajszego mojego posta ? :facepalm:

bez wyzwisk mi tu proszę! nie wiem kto kasował, ja niczego nie widziałem..

Opublikowano

Jak dasz na zero to co się pali?

Na zero ale włącznik świateł? Jak mówisz o włączniku świateł to nic się nie pali przy pozycji zero.
Masz założymy moduł do dziennych?
Opublikowano

Jak dasz na zero to co się pali?

Na zero ale włącznik świateł? Jak mówisz o włączniku świateł to nic się nie pali przy pozycji zero.
Masz założymy moduł do dziennych?
Sorry pomyłka generalnie powinny palić się dzienne ale nie miałem czasu ich podłączyć. Z tym, że przy auto w dzień w takim razie nie powinno się palić nic a u mnie palą się non stop mijania. Może pogoda nie jest najlepsza ale jest w miarę jasno.
Opublikowano

Jak przekrecil zapłon to się światła włączają? Może masz tryb skandynawski

Opublikowano

Jakby jakiś chętny był na rns Led zapraszam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.