Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ori bixy w B6 wychodzily w roznych kolorach tej ramki w srodku? Byly szare i czarne, czy tylko czarrne?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko szare

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Szare? Wszystkie, ktore widzialem to mialy ciemne/czarne srodki, hmmm ?!

Opublikowano

to są ori

lFZE4mS.jpg

Opublikowano

Panowie czy luz tej kulki w mechanizmie dźwigni zmiany biegów do góry to jest normą czy niekoniecznie?

Opublikowano

to są ori

lFZE4mS.jpg

No dokładnie ta są ori czyli środki są szare

naciepane z GT-I9195

Szare? Wszystkie, ktore widzialem to mialy ciemne/czarne srodki, hmmm ?!

Są albo chromowane ale to zwykle i xenon a bix jest dokładnie taki jak na zdjęciu czyli ciemne w rzeczywistości to nie jest czern

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Okej, dzieki. :)

Opublikowano

Od czego jest ten wężyk? 2e98bf72d29a5c6db971b72b4ba9861b.jpg

Opublikowano

Pewnie odpowietrzenie akumulatora.

Opublikowano

Pany mam Concert III i kupiłem ori zmieniarkę z literką D na końcu . Po wpięciu świeci się co druga ikonka na dole, potem przechodzi jakby autotest czyli przyciski podświetlają jeden po drugim. Problem w tym że nie mogę załadować płyty, a na Concert III mam komunikat CD Error

Opublikowano

klikałeś 2x cd w radiu

Opublikowano

klikałeś 2x cd w radiu

Nie, ale klikam na load w zmieniarce i znów przelatuje tak jakby test

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie może ktoś sprawdzić naciski na osie według tabliczki znamionowej w 3.0bp

Opublikowano

przyciskiem CD przełączasz na cd,zmieniarkę i AUX

Opublikowano

Turzol jak zjadę to możemy ją u mnie sprawdzić

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy da radę zrobić podświetlenie w uchwycie na napoje który tego nie ma? Czy tylko zakup podświetlanego mnie ratuje?

Opublikowano

nie musisz kupować podświetlanego ,na allegro był gotowy zestaw do podświetlenia


http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-podswietlenie-oryg-wizytownik-kubek-i6012922410.html

Michał jak potrzebny ci jeden to możemy ,po połowie wziąść

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

nie musisz kupować podświetlanego ,na allegro był gotowy zestaw do podświetlenia

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-podswietlenie-oryg-wizytownik-kubek-i6012922410.html

Michał jak potrzebny ci jeden to możemy ,po połowie wziąść

To graty naszego kolegi z forum, bodajże krupskim piszcie do niego może zrobi jakąś promołszyn. ;)

Opublikowano

nie musisz kupować podświetlanego ,na allegro był gotowy zestaw do podświetlenia

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-podswietlenie-oryg-wizytownik-kubek-i6012922410.html

Michał jak potrzebny ci jeden to możemy ,po połowie wziąść

To graty naszego kolegi z forum, bodajże krupskim piszcie do niego może zrobi jakąś promołszyn. ;)

Do tego kompletu jeszcze diody musicie dokupić.

nie musisz kupować podświetlanego ,na allegro był gotowy zestaw do podświetlenia

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-podswietlenie-oryg-wizytownik-kubek-i6012922410.html

Michał jak potrzebny ci jeden to możemy ,po połowie wziąść

Jak chcecie to mam taki komplecik z diodami.

Edytowane przez daro84.pl

Opublikowano

Panowie przy sprężynach 1 klasa wagowa to dużo? Z ile mm mniej więcej? I czy sprężyny się po jakimś czasie ugniatają, czy to raczej wina amorów że autko niżej stoi z tyłu niż z przodu?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.