Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli masz czarno za autem to silnikowi brakuje powietrza. W intercars płaciłem 120 złotych za taką rurę. Ale puchła... Szukaj Ori nówki lub używki.

Natapane z P8

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie podpowie ktoś jak dobrze opakować kierownicę do wysyłki?

Opublikowano

Dwa kartony po pizzy, dużo folii bombelkowej, i zawinąć to w strech

Natapane z P8

Opublikowano

Czarno za autem i brak mocy mozesz miec wlasnie przez peknieta ta rure egra. Ogarnij sobie najpierw to i wtedy napisz czy cos lepiej. ;)

Opublikowano

dziękuje za pomoc

Opublikowano

:hi:

Taki problem Panowie: http://www.fotosik.pl/zdjecie/7849e5b51ebfdf70Co to się mogło podziać? Brak ostrych kolorów, "gładkich" konturów, jakby co drugi piksel świecił, a np. po otwarciu drzwi jak sie pokazuje ikona auta na FISie to jest cały biały.

Opublikowano

już niedługo ruszamy z dawną formą Divisionu. będziemy przyjmować zgłoszenia, będzie lista członkowska..

temat będzie dotyczył modyfikacji, czyli tego czego dotyczyła idea ;)

proszę żeby problemy z samochodem były zakładane w dziale technicznym - do tego został on stworzony.

proszę również, żeby zgłaszały się do mnie na PW osoby, które chciałyby pomóc w prowadzeniu tego projektu.

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Oby nie tylko wizualne modyfikacje ;) fajnie że division ruszy :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No i fajnie, ale taka forma jak teraz też jest przydatna, że można pogadać o wszystkim i o niczym, coś zapytać, dużo ludzi zagląda i może odpowiedzieć ;)

Opublikowano

będzie dobrze, nie martwcie się ;)

Opublikowano

będzie dobrze, nie martwcie się ;)

No mam nadzieje
Opublikowano

Pytanko o ubezpieczenie. Gdzie macie ubezpieczone??

Ja mam propozycję w PZU OC(ochrona zniżek)+AC mini +NNW+ auto szyby za rok 1676zł - okolice Warszawy za AWX 2002rok.

Opublikowano

Przemek zależy jeszcze na jaką kwotę masz ac,ja mam podobnie jak ty ,tylko pełne ac ,naprawa po ori częściach w Warta 1685zł

Opublikowano

Pytanko o ubezpieczenie. Gdzie macie ubezpieczone??

Ja mam propozycję w PZU OC(ochrona zniżek)+AC mini +NNW+ auto szyby za rok 1676zł - okolice Warszawy za AWX 2002rok.

PZU sobie daruj...drogo

Ja mam w Allianz i płaciłem 1700 i mam tak jak Grzegorz plus szyby,ale kwestia regionu kraju ma też znaczenie w kwocie końcowej.

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

u mnie jest oc+ac po ori częściach ,nnw,ochrona zniżek przy 1 kolizji,holowanie, szyby, opony

Opublikowano

Fakt mieszkam w najdroższym regionie jeśli chodzi o ubezpieczenia samochodowe...PZU drogie i mam miniAC a z tego co widzę w tej samej cenie macie pełne AC w innych ubezpieczalniach. Spytam w Warcie itp.

greg2505 a z jakiego regionu Polski jesteś?

Edytowane przez Przemots

Opublikowano

Najlepiej idź gdzie mają kilka firm i wybiorą Ci najkorzystniejszą ofertę..tak to szkoda czasu.

Opublikowano

mazowieckie

Opublikowano

Pytanko o ubezpieczenie. Gdzie macie ubezpieczone??

Ja mam propozycję w PZU OC(ochrona zniżek)+AC mini +NNW+ auto szyby za rok 1676zł - okolice Warszawy za AWX 2002rok.

PZU sobie daruj...drogo

Ja mam w Allianz i płaciłem 1700 i mam tak jak Grzegorz plus szyby,ale kwestia regionu kraju ma też znaczenie w kwocie końcowej.

Oc+AC z ochroną znizek (Oc 60%/ac 30lub40%)+auto szyby + asistans cały kraj (przez 2,5 :grin: ) 1900zł

Na ori częściach w PZU

Ac pełne :wink:

Wszystko zależy od agenta ile może pokombinować

Jedyny minus pzu to auto zastępcze na tylko na 7 dni z AC, aviva daje na 14

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Daj dane na PW i co byś chciał mieć w ac to zrobię Ci wycenę :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.