Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma ktoś na zbyciu łapy montażowej do łokcia?

Wysłane przez Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

C4NC3R hmm to mi się raczej nie opłaca, bo najpierw bym musiał kupić taką jak na aukcji z poduchą... bo przecież mojej z b6 nie przerobi na taką jak w aukcji :/ a chciałbym mieć kierę nowego typu a nie taką z b6 ze ściętym dołem po prostu ;)

Opublikowano

C4NC3R hmm to mi się raczej nie opłaca, bo najpierw bym musiał kupić taką jak na aukcji z poduchą... bo przecież mojej z b6 nie przerobi na taką jak w aukcji :/ a chciałbym mieć kierę nowego typu a nie taką z b6 ze ściętym dołem po prostu ;)

Kup kiere z B8 polift albo Z audi TT.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

e5fd2231f8c57cbc1e161c3d258a65c0.jpg
Wiecie moze czy na tej blaszcze z lewej strony bedzie to PIN? ta prawa to ostatnie nr VIN. Jeszcze jedno pytanko, potrzebuje nowy czysty transponder do b6. O jakich parametrach musi byc? ID48 ID44? takie cos znalazlem:

http://allegro.pl/oryginal-transponder-id48-crypto-48-vw-skoda-audi-i5448391326.html

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Maciek02

Opublikowano

Nie ma ktoś na zbyciu łapy montażowej do łokcia?

Wysłane przez Tapatalka

Ma - jak szuka to na Pw pisze niech

:wink:

Opublikowano

C4NC3R hmm to mi się raczej nie opłaca, bo najpierw bym musiał kupić taką jak na aukcji z poduchą... bo przecież mojej z b6 nie przerobi na taką jak w aukcji :/ a chciałbym mieć kierę nowego typu a nie taką z b6 ze ściętym dołem po prostu ;)

No tylko że kiera multi z b7 z bagiem + przeróbka to mniejszy koszt niż nowsza ori ścięta kiera. siemian kiedyś wystawiał poliftową kierę z b8 za coś koło 2000

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Ktoś poleci jakieś lampki tablicy rejestracyjnej? Do sedana jeśli to jakaś różnica :-)

Opublikowano

Nie za jasno to świeci?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie powiem, że są ciemne, ale jak dla mnie są okej.

Opublikowano
Miałem cos takiego, fakt świcie mocno ale są ok wytrzymały ponad 2 lata.

Teraz mam od tomica są trochę ciemniejsze i tez działają już trochę czasu.

Opublikowano

Teraz mam od tomica są trochę ciemniejsze i tez działają już trochę czasu.
Polecam :thumbup1:
Opublikowano

Pany chce u siebie założyć czujniki cofania szukać ory czy cos innego ?

Czy ma ktoś coś ?

Opublikowano

Pany chce u siebie założyć czujniki cofania szukać ory czy cos innego ?

Czy ma ktoś coś ?

Bierz ori czujniki. Jak bys chcial to mam ori gniazda na czujniki.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany jak sie ma korby z tylu to w co konkretnie i gdzie bym sie musial wpiac, zeby swiecily lampki przy otwieraniu drzwi?

Opublikowano

Pany jak sie ma korby z tylu to w co konkretnie i gdzie bym sie musial wpiac, zeby swiecily lampki przy otwieraniu drzwi?

Chodzi Ci o te pod drzwiami ? :wink: Świecą Ci się lampki czerwone w drzwiach? Jeśli tak, to w nie się wepnij i będą świecić :thumbup1:

Opublikowano

A jeśli nie masz czerwonych to chyba trzeba w Mk

Opublikowano

Ale to też musi mieć odpowiednie MK wiem bo sam zmieniałem przy dokładaniu pakietu światło.

Opublikowano

musi , ale do b6 chyba łatwiej znajdzie niż ja do b7 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.