Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie chcę wymienić oringi na pompkach,chcę zrobić to sam ,bo nie bardzo w okolicy jest mechanik któremu bym to powierzył ,na co zwrócić szczególną uwagę żeby czegoś nie skopać ,tu powód wymiany telepie autem

http://vaglog.pl/log_250567.html

dodam ,że poza telepaniem auto jeździ normalnie,ma moc itp

Jak wyjmiesz pompki to zwróc uwage w jakim stanie będą gniazda pompek (napewno będą miały zadziory) więc przeszlifuj je papierkiem, żeby nie było ostrych krawędzi, bo inaczej pochlasta nowe oringi przy zakładaniu. No i zaopatrz się w długą suwmiarkę ~400mm i na spokojnie poustawiaj odległości pompek względem głowicy. Trzecia i czwarta pompka świrują. Dla pewności pozamieniaj od razu pompki miejscami - np pierwszą pompkę z trzecią, a drugą z czwartą i przy składaniu podoginaj konektorki przy listwie pompek. :hi:

Edytowane przez KoJ@K

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, mam problem z autem... Inaczej bym nie pisał :P

Auto po regeneracji turbo, czyszczeniu dolotu, wypalaniu wydechu, mam nowy egr, wymieniłem przewody podciśnienia, komp nie pokazuje żadnych błędów, a auto jest "dziwne"...

W trakcie jazdy, po dodaniu gazu, trzeba poczekać kilka sekund na reakcję. Nie ważne jakie obroty..

W czasie postoju, przegazówka, i auto reaguje błyskawicznie, Reakcja szybka, żadnych opóźnień...

Pompki sprawdziłem. jeszcze dychają- mieszczą się w granicach...

Gdzie można szukać problemu?

Opublikowano

a jak się przepływka zachowuje?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Tez bym na przeplywke zwrocil uwage.

Opublikowano

Podmieniłem przepływkę. Auto troszkę lepiej reaguje na gaz, ale to jeszcze nie to co powinno być.

Opublikowano

Sprawdź może pompę vacum, jej krócieć itd... Ja u siebie ją wymieniałem na tą z wkręcanym króćcem, bo nieraz miałem takie aukcje że do 2200 rpm w ogóle nie było turbo, jechał jak sdi...

Opublikowano

Nie ma zależności od obrotów. Mając 2000 wciskam gaz i liczne do trzech i jazda. To samo na 3000 i 1200... Bez różnicy...

Natapane z P8

Opublikowano

logi paniczu rób. coś tam nie zagrało po tych zabiegach. po coś ruszał?! :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Turbo się wysyłało, wszystko pływało w oleju do tego stopnia że kapał z wydechu ;-P

A jak robić to porządnie...

Co myślicie o regeneracji pompek? Ktoś może już robił? Trzy mam blisko wartości granicznych.

Natapane z P8

Opublikowano

tak jak koledzy piszą , sprawdź podciśnienie wakuometrem , zrób basic settings 011 i zobacz czy grucha pracuje w całym zakresie

Opublikowano

e40cfc5371e5596bb34e45e8fd3eb2ff.jpg

komu? bez jaśka z łopatkami, za 300+kw do oddania, lepsze fotki po południu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie orientujecie się ile może kosztować wysyłka kierownicy z airbag?

Opublikowano

20-30

Opublikowano

za kierę bez poduchy płaciłem 11zł pocztą ,zwykła paczka

Opublikowano

za kierę bez poduchy płaciłem 11zł pocztą ,zwykła paczka

a liczysz opakowanie, zabezpieczenie, etc czy podajesz cene usługi poczty? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witam ma ktoś z was może magiel na sprzedaż ?

Opublikowano

podałem cenę usługi ,opakowanie sobie policzy ,bo nie wiem w co to będzie pakował

Opublikowano

:hi:

Jakie polecacie dystanse do felg? :)

Edytowane przez Zieluu

Opublikowano

jak to jakie? xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.