Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Panowie potrzebuje pomocy , probowalem wymienic pedal gazu bo lapal blad i szalal. Chcialem zalozyc pedal gazu z B7 i nic a nawet gorzej gdyz odrazu silnik wchodzi na obroty 1200 zas po podlaczeniu starego pedalu nie ma zadnej reakcji na wduszenie pedalu i po chwili tez silnik wchodzi na obroty ale do dzisiaj stary orginalny pedal gazu dzialal , mozna bylo normalnie jezdzic autem a teraz nie.

Prosze o jakies sugestie. Wyczyscilem polaczenia elektryczne pod obudowa ECU i wtyczke do samego pedalu.

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podlaczal sobie ktos podswietlenie nog (nad pedalami i pod schowkiem) ? Chodzi mi o wpiecie sie w przewody idaca w okolicach podstopnicy (kable od lampki podsufitki), chce zeby podswietlanie nog zapalalo sie po otwarciu ktorych kolwiek drzwi. Wie ktos w ktore konkretnie kabelki musialbym sie wpiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podlaczal sobie ktos podswietlenie nog (nad pedalami i pod schowkiem) ? Chodzi mi o wpiecie sie w przewody idaca w okolicach podstopnicy (kable od lampki podsufitki), chce zeby podswietlanie nog zapalalo sie po otwarciu ktorych kolwiek drzwi. Wie ktos w ktore konkretnie kabelki musialbym sie wpiac?

Jest chyba temat w dziale warsztat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podlaczal sobie ktos podswietlenie nog (nad pedalami i pod schowkiem) ? Chodzi mi o wpiecie sie w przewody idaca w okolicach podstopnicy (kable od lampki podsufitki), chce zeby podswietlanie nog zapalalo sie po otwarciu ktorych kolwiek drzwi. Wie ktos w ktore konkretnie kabelki musialbym sie wpiac?

Jest chyba temat w dziale warsztat.

ja się wpinałem aż w lampkę, ale na słupku idzię się wpiąć

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/215459-montaz-oswietlenia-nog-pasazerow-z-tylu/ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zeby podswietlanie nog zapalalo sie po otwarciu ktorych kolwiek drzwi.

A to nie powinno być tak, że lampki zapalają się zależnie od tego, które drzwi są otwarte, tak samo jak z lampkami dolnymi drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zeby podswietlanie nog zapalalo sie po otwarciu ktorych kolwiek drzwi.

A to nie powinno być tak, że lampki zapalają się zależnie od tego, które drzwi są otwarte, tak samo jak z lampkami dolnymi drzwi?

Tak jest ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak,ale jak ma się słabe mk to trzeba kombinować :wink:

Mateusz u mnie dół zawsze się zapala,górne idzie wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce, zeby zapalaly sie wszystkie i zeby oswietlenie nog swiecilo nawet wtedy, gdy lampka jest wylaczona. A ori swieca poszczegolne lampki przy konkretnych otwartych drzwiach. Podobno w okolicach podstopnicy idzie ta wiazka od lampki z podsufitki i to by bylo najlepsze i najwygodniejsze miejsce to wpiecia sie, bo nie trzeba pol auta bebeszyc, zeby puscic 2 kabelki. A na telefonie przegladanie dluzszych tematow jest nie wygodne.

Chce, zeby dzialalo jak w tym filmiku:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś błotniki w zamienniku? Idzie to spasować czy kupić ori używkę w dobrym stanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś błotniki w zamienniku? Idzie to spasować czy kupić ori używkę w dobrym stanie ?

Ja spasowałem bez problemu. Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie potrzebuje pomocy , probowalem wymienic pedal gazu bo lapal blad i szalal. Chcialem zalozyc pedal gazu z B7 i nic a nawet gorzej gdyz odrazu silnik wchodzi na obroty 1200 zas po podlaczeniu starego pedalu nie ma zadnej reakcji na wduszenie pedalu i po chwili tez silnik wchodzi na obroty ale do dzisiaj stary orginalny pedal gazu dzialal , mozna bylo normalnie jezdzic autem a teraz nie.

Prosze o jakies sugestie. Wyczyscilem polaczenia elektryczne pod obudowa ECU i wtyczke do samego pedalu.

Po kilku godzinach klecia i szukania przyczyny problem wkoncu rozwiazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chłopaki macie może jakiś kontakt do użytkownika snajper007 ? Bo potrzebuję od niego przycisk podłokietnika, napisałem mu PW ale już od kilku dni nie było go na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty czy lolek ? :decayed:

Razem walczyliśmy i poszło bez problemów przy powie i pizzy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kazde fotele sporty mialy oryginalne miejsce do mocowania lampek oswietlajacych nogi? I ile mniej wiecej sa warte takie ori lampi foteli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem za szt 30 zł z kawałkiem wiązki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...