Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam postoje od tomnika mam pare miesięcy i zero problemów :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do postoju przód co polecacie?

Macie coś sprawdzone z canbus

:facepalm: po Tobie takiego pytAnia bym się nie spodziewał

A teraz co masz?? Kup to samo :D

Opublikowano

Do postoju przód co polecacie?

Macie coś sprawdzone z canbus

:facepalm: po Tobie takiego pytAnia bym się nie spodziewał

A teraz co masz?? Kup to samo :D

Mam zwykle Philips

Od tomica wytrzymały nie cały rok

Opublikowano

:shock3: nie wierzę, bo moje chyba już drugi rok działają :eusathink:

Opublikowano

:shock3: nie wierzę, bo moje chyba już drugi rok działają :eusathink:

Tylko ile razy wlaczyles swiatla jak ty robisz 100 km na miesiac
Opublikowano

Tomnik daje 2 lata gwarancji więc sobie wymień :)

Edytowane przez bjoern

Opublikowano

Więcej wyjdzie przesyłka tam i na zot niż same postoje

Opublikowano

Mam ori xenon i postojówka H6W

U mnie są W5W, ale internety twierdzą że może być H6W

Natapane z P8

H7/xenon to W5W. BiX to H6W.
Kurcze z tym bym sie klocil , wlasnie nie dalej jak tydzien temu kumpel mnie prosil o wymiane przepalonych postojowek i dal mi nowo zakupione W5W a tu lipa bo stare postojowki to H6W i to wlasnie w H7/Xenon , ori lampy nic nie kombinowane.

Było tak jak kajak pisze

Ja mam ori xenon i postojóka H6W.

Najlepiej wyciągnąć starą i sprawdzić, dużo roboty z tym nie ma.

Opublikowano

Żeby wyciągnąć to trzeba lampę ściągnąć ja mam biksy

Opublikowano

Mam ori xenon i postojówka H6W

U mnie są W5W, ale internety twierdzą że może być H6W

Natapane z P8

H7/xenon to W5W. BiX to H6W.
Kurcze z tym bym sie klocil , wlasnie nie dalej jak tydzien temu kumpel mnie prosil o wymiane przepalonych postojowek i dal mi nowo zakupione W5W a tu lipa bo stare postojowki to H6W i to wlasnie w H7/Xenon , ori lampy nic nie kombinowane.

Było tak jak kajak pisze

Ja mam ori xenon i postojóka H6W.

Najlepiej wyciągnąć starą i sprawdzić, dużo roboty z tym nie ma.

Może ktoś zmienił bo h6w są drogie i pala się często

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

gość już chyba zwinął kiosk bo szukajka milczy :kwasny:

Opublikowano

Panowie czy vcds da radę wyciągnąć pin z zegarów żeby dograć kluczyk?

Opublikowano

Panowie czy vcds da radę wyciągnąć pin z zegarów żeby dograć kluczyk?

Nie da się, trzeba mieć vag can dash i inny kabelek.

Opublikowano

Dokładnie ten gość, co Rics podał

Opublikowano

Chopy dzisiaj podczas jazdy taki dinks mi sie pojawiłdac5794a45d6bb9bc33c3d1638981dcb.jpgco to takiego?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Też brałem u nich. Kupiłem 2 szt ocynk niemalowany (199zł/szt+65zł koszt wysyłki za 2szt) bo całe auto malowałem. Ogólnie błotniki z tajwanu i żadnego oznaczenia tam nie znalazłem że to ocynk. Błotniki w miarę się spasowały (mam wrażenie że szpara między drzwiami jest za duża). Grubość blachy nie sprawia wrażenia że błotnik jest z papieru zrobiony.

Opublikowano

Chopy dzisiaj podczas jazdy taki dinks mi sie pojawiłdac5794a45d6bb9bc33c3d1638981dcb.jpgco to takiego?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Ograniczenie prędkości które ustawiamy na liczniku w czasie jazdy. Żeby wyłączyć musisz stać w miejscu i nacisnąć przycisk obok serwisu ten sprawdzający
Opublikowano

Chopy dzisiaj podczas jazdy taki dinks mi sie pojawiłdac5794a45d6bb9bc33c3d1638981dcb.jpgco to takiego?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Ograniczenie prędkości które ustawiamy na liczniku w czasie jazdy. Żeby wyłączyć musisz stać w miejscu i nacisnąć przycisk obok serwisu ten sprawdzający
Nie trzeba stać w miejscu. Można podczas jazdy wyłączyć to przytrzymując odp przycisk. Jak masz panel z przyciskiem menu na tunelu środkowym to możesz sobie ustawić przypomnienie o limicie od 0 do 300 km\h :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.