Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam 2 problemy i 1 pytanie :) mam silnik 1.8T 163km a4 b6

1. Mam problem ze wskaźnikiem temp. w środku ja latam po mieście to raz skacze na 90 raz do 0 i tak w kółko natomiast jak wskaźnik spadnie do 0 to ogrzewanie działa elegancko wiec chyba nie termostat co myślicie?

2. Jak mam włączony nawiew to w środku(w kokpicie) na środku tak jak by ciągle coś tam się przestawiało co chwile jest dźwięk jak by się otwierała i zamykała jakaś komora i przy tym słychać ze nawiew wieje raz z większą mocą raz z mniejszą

3. Ktoś ma na sprzedaż felgi od s line mogą być 17" lub 18" dodaje foto

http://www.directupload.net/file/d/4248/ecrl3mar_jpg.htm

1. Czujnik, albo wiązka. Miałem to samo. Termostat nowy i dalej cyrki ze wskazówką temp. Nowy czujnik i dalej to samo. Bardzo sporadycznie ale problem powraca. Na vagu temp na silniku 85* a na liczniku skakanka...

2. Jeśli masz komputer i vaga/vcds to możesz zrobić sobie adaptacje, a jak to nie pomoże to silniczki do wymiany.

3. Zobacz w dziale sprzedam i lub allegoro bo coś tam sie zawsze trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Kto nie wie, to kierowcą był Polak, obecnie oskarżony o spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym.

Wg. Czechów przed opuszczeniem zapór migały czerwone lampy, niestety tu jest problem, bo kierowca twierdzi, że tego nie widział.

Od momentu kiedy szlabany zaczęły się zamykać do uderzenia mija ok. 20 sek - chyba dość mało czasu, żeby dać po garach.

Pociąg (Pendolino) pędził wtedy 160 km/h. Zginęły 3 osoby z pociągu. Kierowcy nic się nie stało.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/czechy-zderzenie-ciezarowki-i-pendolino,562484.html

Podobna akcja

http://slaskie.naszemiasto.pl/artykul/wypadek-polskiego-tira-w-czechach-pociag-staranowal-jego,3598202,artgal,t,id,tm.html

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie wie, to kierowcą był Polak, obecnie oskarżony o spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym.

Wg. Czechów przed opuszczeniem zapór migały czerwone lampy, niestety tu jest problem, bo kierowca twierdzi, że tego nie widział.

Od momentu kiedy szlabany zaczęły się zamykać do uderzenia mija ok. 20 sek - chyba dość mało czasu, żeby dać po garach.

Pociąg (Pendolino) pędził wtedy 160 km/h. Zginęły 3 osoby z pociągu. Kierowcy nic się nie stało.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/czechy-zderzenie-ciezarowki-i-pendolino,562484.html

Podobna akcja

http://slaskie.naszemiasto.pl/artykul/wypadek-polskiego-tira-w-czechach-pociag-staranowal-jego,3598202,artgal,t,id,tm.html

Na stronie 40ton pisali, że kierowca się przyznał, że światła migaly, i myślał że zdąży przyjechać.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40t vs rabatka. Ku*wa chyba nie myślał trzeźwo bo inaczej to by staranował szlaban...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka kategorii prawka. Rozwalił bym te szlabany, gdybym widział pociąg... A gdybym widział sygnalizację nie wjechał bym na przejazd...

Wiem jak zachowuje się ciężarówka czy tir. Wiem jak się to wlecze i jak daleko się za mną kończy

..

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś pomoże ,auto sprowadzone z usa,po wymianie radia ,po wejściu w kodowanie są same zera ,jak to zakodować ,bo niedziała lewa rolka w kierownicy i mode ,auto to A3 8P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś pomoże ,auto sprowadzone z usa,po wymianie radia ,po wejściu w kodowanie są same zera ,jak to zakodować ,bo niedziała lewa rolka w kierownicy i mode ,auto to A3 8P

jakie radio? próbowałeś wejść w adaptacje, czy masz jakieś podpowiedzi? moduł kiery zakodowany pod multi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modułu kiery nie ruszałem bo jest od nowości i wszystko działało ,po wymianie radia nie działa lewa rolka i mode,wchodziłem w adaptacje i tam same zera ,podpowiedzi się wyświetlają ,symphony II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie ma ktos patent jak otworzyc drzwi pasazera ani zew ani wew klamka nie dziala ;/

Chyba jedynie zrywać boczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modułu kiery nie ruszałem bo jest od nowości i wszystko działało ,po wymianie radia nie działa lewa rolka i mode,wchodziłem w adaptacje i tam same zera ,podpowiedzi się wyświetlają ,symphony II

czyżby protokół CAN się nie zgadzał...? wcześniej też symphony siedziało? :eusathink:

Witam. Panowie ma ktos patent jak otworzyc drzwi pasazera ani zew ani wew klamka nie dziala ;/

Uuu Panie. przelotka w drzwiach anielski orszak zaśpiewała, szarp boczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam wcześniej siedziało,auto znajomego, będę miał auto u siebie to się odezwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, wymieniłem lusterko wsteczne na fotochrom i mam problem bo po przekręceniu uchwytu w prawo o 90 stopni lusterko się trzyma jak należy ale wystarczy, że próbuje ustawić szkło pod siebie to mocowanie odkręca mi się parę milimetrów w lewo.

Co blokuje lusterko w pozycji wycentrowanej na szybie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij je i zapierdziel lekko młotkiem w te cycki co się zakleszczają na szybie. co auto, to muszę ten zabieg wykonać, bo jest luźne... ewentualnie szczypcami, ale mały młotek fajnie się tutaj spisuje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a tą kostke bierzesz czy a?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ciekawostkę , dziś oglądałem auto dla kolegi i byłem bardzo zdziwiony ,że we wlepce w aucie i książce oraz na naklejce z vinem w komorze silnika miał oznaczenie AWX a skrzynia 6 biegów FRL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ciekawostkę , dziś oglądałem auto dla kolegi i byłem bardzo zdziwiony ,że we wlepce w aucie i książce oraz na naklejce z vinem w komorze silnika miał oznaczenie AWX a skrzynia 6 biegów FRL

Swap skrzyni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak szukalem b6 to gosc mial opisane w ogloszeniu 130KM, poogladalem ją, wsiadlem do srodka (galka 6 biegow, skrzynia tez 6, otwieram maske patrze kolektor jak w 101KM, waz do turbo tez, patrze na rozrząd a tam avb, pytam goscia czemu tak napisal i mowil mi przez tel, ze to seryjne 130KM, a on ze zmienial kiedys skrzynie, bo latal trasy, zrobil program wiec ma tyle KM, "a poza tym myslalem, ze ktos sie nie kapnie". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...