Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z jedną piosenką w RNS-E. Wrzuciłem ostatnio piosenkę na kartę pamięci - bez polskich i dziwnych znaków, krótka nazwa, szybkość transmisji bitów: 320 kb/s. RNS-E ją widzi, ale nie odczytuje :facepalm: Ściągałem już ją nawet z różnych źródeł i cały czas to samo - RNS-E ją widzi, ale podczas próby włączenia ciągle ją pomija. Ktoś coś podpowie co z tym fantem zrobić? Wszystkie piosenki mi działają, a ta nie chce :doh:

wykasuj informacje o pliku.

normalnie RNS powinien czytać tracki w 320kbps.

a i jeszcze jedno, max ilość znaków to 30. zmien nazwe pliku na abc i zobacz czy pójdzie

Nie ma żadnych informacji, plik jest czysty. Ma jedynie nazwę którą zmieniłem i dalej nic. Myślałem, że może wielkość pliku ma znaczenie, ale to bez różnicy skoro ani 6mb ani 9mb nie działa. Inne piosenki w tym przedziale i z takimi parametrami hulają w głośnikach aż miło.
z jakoch źródeł ściągasz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja ściągam albo z zippy albo z YT przez konwerter i wszystko działało.

Przeważnie wszystkie piosenki w 320kbps, to po 5, 10 15 mb jak i sety po 200mb

Zippy i chomikuj. Format .mp3. Pierwszy raz zdarzyło mi się mieć taki problem z piosenką. Też mam niektóre piosenki co więcej zajmują - powyżej 60mb i działają. A ta się uwzięła i nie chce działać. Może rzeczywiście spróbuję jeszcze ściągnąć z YouTube i przekonwertuję na .mp3.
link z yt i w google wrzuć clipconverter. wszystko mi erenes mieli co mu wrzuce

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieki za rade :hi: Niestety dopiero w piątek to sprawdzę bo siedzę w stolicy, a tym razem samochód został w domu w garażu :(

btw.

Dostałeś kasę za wiązkę? :kox:

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jak w A4 B6 przerobić reflektor z Anglika na wersję Eu?

(pękły uchwyty podczas kolizji,a reflektory z Anglików są za grosze) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tam taka przeslone w środku i tylko ja przelaczasz / przestawić.

e8239a5ea2969688140239501f59cb72.jpg

f6c6fad08ff72893710467f1256a0e8f.jpg

Na tym środkowym elemencie jest drucik.

https://youtu.be/C1UXMN5nX3I

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lampy EU i GB w B6 niczym innym się nie różnią? Tak samo jest w xenonach i bixach?

Tak z ciekawości pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lampy EU i GB w B6 niczym innym się nie różnią? Tak samo jest w xenonach i bixach?

Tak z ciekawości pytam.

trzeba przestawić przesłony, ale nie wszytskie mają takie przełączniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek0502 - najprawdopodobniej wyrobil/wytarly Ci sie te ząbki co są na tym wężu i cisnienie wypycha Ci tą rure, niestety albo inna uzywka w lepszym stanie, albo nowy, ewentualnie mozesz tez sprobowac dac wiekszy oring w to miejsce niz ten fabryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek0502 - najprawdopodobniej wyrobil/wytarly Ci sie te ząbki co są na tym wężu i cisnienie wypycha Ci tą rure, niestety albo inna uzywka w lepszym stanie, albo nowy, ewentualnie mozesz tez sprobowac dac wiekszy oring w to miejsce niz ten fabryczny.

Tak, dokładnie. Jeden ząbek jest prawie płaski. Jadę do sklepu później i kupię nową rurę. Dzięki wszystkim za pomoc.

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przestały trzymać ząbki na tej rurze od IC do plastikowego dolotu , dwa dyskretne wkręty załatwiły sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może ładny przycisk ręcznego?

Mam całe ręczne z ładnymi przyciskami wymienialnymi i obudowani plastikowymi. W B6 zazwyczaj były ręczne z niewymienialnymi przyciskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek0502 - najprawdopodobniej wyrobil/wytarly Ci sie te ząbki co są na tym wężu i cisnienie wypycha Ci tą rure, niestety albo inna uzywka w lepszym stanie, albo nowy, ewentualnie mozesz tez sprobowac dac wiekszy oring w to miejsce niz ten fabryczny.

Tak, dokładnie. Jeden ząbek jest prawie płaski. Jadę do sklepu później i kupię nową rurę. Dzięki wszystkim za pomoc.

Natapane z P8

Niestety nowe zamienniki nie zdają egzaminu, ten przy egr kupilem ori nowy i po 3 latach i przebiegu ~60k nie bylo na nim praktycznie sladu zuzycia, a przy turbo to takie "S" kupilem nowe w zamienniku i wytrzymalo moze tysiąc kilometrów i zaczeło juz pracowac i puszcza bokami olej (mimo wiekszego oringu niz ori i zamocowania go poki co na trytki, gdyby nie one waz przy mocniejszym bucie wyskoczylby z turbiny)

mi przestały trzymać ząbki na tej rurze od IC do plastikowego dolotu , dwa dyskretne wkręty załatwiły sprawe

Jezeli wkretami "przelazles" na wylot przez oba elementy to na bank tymi miejscami spier......la Ci cisnienie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzeba do podłączenia recaro z full elektryką jak się ma zwykłą skóre z pompowanymi lędzwiami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzeba do podłączenia recaro z full elektryką jak się ma zwykłą skóre z pompowanymi lędzwiami?

Hehe bierzesz ją? :decayed: Jak nie to ja te fotele spróbuje wysępić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzeba do podłączenia recaro z full elektryką jak się ma zwykłą skóre z pompowanymi lędzwiami?

Hehe bierzesz ją? :decayed: Jak nie to ja te fotele spróbuje wysępić :kox:

Mordo nie wiem jeszcze, muszę się tym jeszcze przejechać. Jak złoży to niech da znać to pojedziemy i zobacze.. a do mnie nie długo wpadnie czarno białe recaro i czarny sufit :kox::slina:

Edytowane przez dariuszqw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori dostanę w Inter Cars, bądź Auto Land?

Natapane z P8

Jak moge doradzic to takie same kolanko jest w A3 ale duzo tansze i to znacznie tansze , tak wiec lepiej pytac o to samo ale z modelu A3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym dzisiaj wysłał DHL to jutro albo w śr byś miał w Grudziądzu(?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Problem chyba tkwi po stronie EGR'a. Kołnierz tej rury nie wchodzi do końca. Ma ktoś możliwość sprawdzenia kto jest producentem zaworu? Kupiony w auto land, czarny karton, i dziwne numery

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...