Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek0502 - najprawdopodobniej wyrobil/wytarly Ci sie te ząbki co są na tym wężu i cisnienie wypycha Ci tą rure, niestety albo inna uzywka w lepszym stanie, albo nowy, ewentualnie mozesz tez sprobowac dac wiekszy oring w to miejsce niz ten fabryczny.

Tak, dokładnie. Jeden ząbek jest prawie płaski. Jadę do sklepu później i kupię nową rurę. Dzięki wszystkim za pomoc.

Natapane z P8

Niestety nowe zamienniki nie zdają egzaminu, ten przy egr kupilem ori nowy i po 3 latach i przebiegu ~60k nie bylo na nim praktycznie sladu zuzycia, a przy turbo to takie "S" kupilem nowe w zamienniku i wytrzymalo moze tysiąc kilometrów i zaczeło juz pracowac i puszcza bokami olej (mimo wiekszego oringu niz ori i zamocowania go poki co na trytki, gdyby nie one waz przy mocniejszym bucie wyskoczylby z turbiny)

mi przestały trzymać ząbki na tej rurze od IC do plastikowego dolotu , dwa dyskretne wkręty załatwiły sprawe

Jezeli wkretami "przelazles" na wylot przez oba elementy to na bank tymi miejscami spier......la Ci cisnienie. ;)

nie spierdziela tyle powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Spokojnie. Problem chyba tkwi po stronie EGR'a. Kołnierz tej rury nie wchodzi do końca. Ma ktoś możliwość sprawdzenia kto jest producentem zaworu? Kupiony w auto land, czarny karton, i dziwne numery

Natapane z P8

Trzeba było kupić wahlera :decayed: . Przynajmniej ja taki kupiłem i nie było tego typu problemów :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Problem chyba tkwi po stronie EGR'a. Kołnierz tej rury nie wchodzi do końca. Ma ktoś możliwość sprawdzenia kto jest producentem zaworu? Kupiony w auto land, czarny karton, i dziwne numery

Natapane z P8

mogę jutro się spytać ,bo znajomy prowadzi autoland,a możesz podrzucić ten numer

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Problem chyba tkwi po stronie EGR'a. Kołnierz tej rury nie wchodzi do końca. Ma ktoś możliwość sprawdzenia kto jest producentem zaworu? Kupiony w auto land, czarny karton, i dziwne numery

Natapane z P8

mogę jutro się spytać ,bo znajomy prowadzi autoland,a możesz podrzucić ten numer
Jeden numer to: SQ 322 012 838 80 69, a drugi to R 19095. Oba są na naklejce auto landu. Nie ma innych oznaczeń na pudle ani zaworze.

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy da sie jakos wylaczyc w B6 ten taki ostatni ruch wycieraczki? W momencie jak psikamy spryskiwaczem na szyby no to ruszaja nam sie wycieraczki, no i przestaja, a po chwili jak juz mamy czysta i suchą szybe to wycieraczki wykonuja jeszcze jeden (dla mnie nie potrzebny ruch) i strasznie mnie to wkurza, da rade to jakos wylaczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy da sie jakos wylaczyc w B6 ten taki ostatni ruch wycieraczki? W momencie jak psikamy spryskiwaczem na szyby no to ruszaja nam sie wycieraczki, no i przestaja, a po chwili jak juz mamy czysta i suchą szybe to wycieraczki wykonuja jeszcze jeden (dla mnie nie potrzebny ruch) i strasznie mnie to wkurza, da rade to jakos wylaczyc ?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305618-dodatkowy-ruch-wycieraczki-przedniej-jak-wylaczyc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy da sie jakos wylaczyc w B6 ten taki ostatni ruch wycieraczki? W momencie jak psikamy spryskiwaczem na szyby no to ruszaja nam sie wycieraczki, no i przestaja, a po chwili jak juz mamy czysta i suchą szybe to wycieraczki wykonuja jeszcze jeden (dla mnie nie potrzebny ruch) i strasznie mnie to wkurza, da rade to jakos wylaczyc ?

Podczas pracy wycieraczki, wciskasz manetkę na dół.....wówczas wycieraczka wykonuje ostatni ruch. Niestety ustawienia vagiem w B6 nie zrobisz, a tak jak mówisz....wkurzająca sprawa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dol w sensie tak jak bym chcial wlaczyc tylną, tak? Dzieki Panowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. dzięki.

Natapane z P8

Najtańszy zamiennik firmy STARQ

W dol w sensie tak jak bym chcial wlaczyc tylną, tak? Dzieki Panowie. :)

Nie jak byś chciał żeby raz zebrały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie znajomy mówił, że nie są złe

Zobaczę czy nowa rura będzie pasowała. Jak nie, to zmieniam na wahlera a tego na reklamację...

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. dzięki.

Natapane z P8

Najtańszy zamiennik firmy STARQ

W dol w sensie tak jak bym chcial wlaczyc tylną, tak? Dzieki Panowie. :)

Nie jak byś chciał żeby raz zebrały

Aha, Dzieki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I EGR do wymiany. Węże nie pasują... Kołnierz na dolot jest o 5 mm za krótki...

Zamówiony już z WAHLER'a a ten pójdzie na reklamację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MA ktoś linkę klamki kierowcy???Dość pilna sprawa.

ta co idzie od rączki do zamka? mam gdzieś zamek pasażera, linka też tam jest, o ile Cię to ratuje :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ta od rączki do zamka.

Ciekawe czy jest taka sama.

Podeślesz?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...