Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam pytanie, wymieniłem lusterko wsteczne na fotochrom i mam problem bo po przekręceniu uchwytu w prawo o 90 stopni lusterko się trzyma jak należy ale wystarczy, że próbuje ustawić szkło pod siebie to mocowanie odkręca mi się parę milimetrów w lewo.

Co blokuje lusterko w pozycji wycentrowanej na szybie?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdejmij je i zapierdziel lekko młotkiem w te cycki co się zakleszczają na szybie. co auto, to muszę ten zabieg wykonać, bo jest luźne... ewentualnie szczypcami, ale mały młotek fajnie się tutaj spisuje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a tą kostke bierzesz czy a?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Powiem wam ciekawostkę , dziś oglądałem auto dla kolegi i byłem bardzo zdziwiony ,że we wlepce w aucie i książce oraz na naklejce z vinem w komorze silnika miał oznaczenie AWX a skrzynia 6 biegów FRL

Opublikowano

Powiem wam ciekawostkę , dziś oglądałem auto dla kolegi i byłem bardzo zdziwiony ,że we wlepce w aucie i książce oraz na naklejce z vinem w komorze silnika miał oznaczenie AWX a skrzynia 6 biegów FRL

Swap skrzyni...
Opublikowano

ale we wlepce ?

Opublikowano

To jeszcze nic. Rozrząd w aucie brata. Na każdej rolce 04r :naughty:

Opublikowano

Ja jak szukalem b6 to gosc mial opisane w ogloszeniu 130KM, poogladalem ją, wsiadlem do srodka (galka 6 biegow, skrzynia tez 6, otwieram maske patrze kolektor jak w 101KM, waz do turbo tez, patrze na rozrząd a tam avb, pytam goscia czemu tak napisal i mowil mi przez tel, ze to seryjne 130KM, a on ze zmienial kiedys skrzynie, bo latal trasy, zrobil program wiec ma tyle KM, "a poza tym myslalem, ze ktos sie nie kapnie". :D

Opublikowano

witam. najnowsza robota w b6

drl + kierunek

4afcd49f3726c858.jpg

drl gaśnie w lampie po włączeniu kierunku i zapala się dopiero po 2-3 sekundach od od ostatniego mignięcia.

Opublikowano

Fajnie... A miejsce kierunku jak wykorzystasz?

Natapane z P8

Opublikowano

to już w woli właściciela. czy zostawi tak zwykła żarówkę kierunku czy coś innego.

Opublikowano

witam. najnowsza robota w b6

drl + kierunek

4afcd49f3726c858.jpg

drl gaśnie w lampie po włączeniu kierunku i zapala się dopiero po 2-3 sekundach od od ostatniego mignięcia.

Wiela taka przyjemność? Masz jakiś film jak to się prezentuje?

Fajnie... A miejsce kierunku jak wykorzystasz?

Natapane z P8

Obrys US?

Opublikowano

witam. najnowsza robota w b6

drl + kierunek

4afcd49f3726c858.jpg

drl gaśnie w lampie po włączeniu kierunku i zapala się dopiero po 2-3 sekundach od od ostatniego mignięcia.

Lepiej chyba wyglądają led z c6. Tutaj z tego co widzę prawie całą lampę podświetlają te led-y.
Opublikowano

no tak. tylko cena ledów z c6 wychodzi około 1000zł .

Opublikowano

no tak. tylko cena ledów z c6 wychodzi około 1000zł .

Wiem wiem, robiłeś mi takie lampy :)
Opublikowano

A te ledy to jakie konkretnie są ?

Opublikowano

Światłowód...?

Opublikowano

neon led:)

Opublikowano

neon led:)

gdybym jeszcze miał b6... ale w b7 to nie przejdzie taki numer, a us uruchomiłem kodowaniem :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A te ledy to jakie konkretnie są ?

masz te ledy na hidretrofit
Opublikowano

neon led:)

A ile kasiory trzebaby bylo wydac na srobienie takich ledow przez Ciebie kolego Gwerty ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.