Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się czy można jakoś ustawić PDC tylne albo rns-e żeby po wbiciu wstecznego jak załącza się PDC wyciszał muzykę?

Ciekawa sprawa, nie słyszałem o takiej możliwości, ale skoro przy BT rozłącza radio/muzykę, to być może i w przypadku PDC jest taka możliwość, także też jestem chętny, jakby ktoś ogarnął takie ustawienia.

Panowie potrzebuje kompresorek do auta. Miałem zwykłego marketowego za 50 zł i szit jakich mało. Co sądzicie o oem audi/vw. Nowe kosztują około 100 zł na allegro, więc kasa do przejścia, ale czy sprawdzi się do kół samochodowych?....... koła od traktora nie będę nim pompował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie przyszły mi spinki do osłony silnika :) dobrze się domyślam że te białe podkładki to do mocowania do tej blachy? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy można jakoś ustawić PDC tylne albo rns-e żeby po wbiciu wstecznego jak załącza się PDC wyciszał muzykę?

Ciekawa sprawa, nie słyszałem o takiej możliwości, ale skoro przy BT rozłącza radio/muzykę, to być może i w przypadku PDC jest taka możliwość, także też jestem chętny, jakby ktoś ogarnął takie ustawienia.

Panowie potrzebuje kompresorek do auta. Miałem zwykłego marketowego za 50 zł i szit jakich mało. Co sądzicie o oem audi/vw. Nowe kosztują około 100 zł na allegro, więc kasa do przejścia, ale czy sprawdzi się do kół samochodowych?....... koła od traktora nie będę nim pompował :wink:

To chcesz w przypadku kapcia na drodze dopompowac czy do ogólnego użytku? Bo te OEM pod zapalniczke tylko kilka min mogą pracować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej do dopompowywania. Ale skoro piszesz, że tylko kilka minut mogą pracować to chyba bezsensu. Nie wiem, ile zajęło by dopompowanie np. 1 atmosfery....

Nie miałem nigdy z tym styczności. Niby na kazdej stacji paliw są kompresory, ale wiecznie zepsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten OEM nie jest najgorszy, sam go kiedyś używałem wracając z Chorwacji i dawał radę. Koło na pewno nim napompujesz, nawet w miarę szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany orientuje sie ktos czym i jak najlepiej/najtaniej byloby wyslac wydech podwojny 1.8T ? A moze ktoś jezdzi po takiej trasie Lublin-Katowice i mialby jak to przewiezc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno się nie da

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

pracuje nad tym :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi wycieraczkami do B6? Są jakieś adaptery aby zastosować pióra w normalnej cenie a nie płacić kosmiczne kwoty za coś co nie jest tego warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno się nie da

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

pracuje nad tym :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na jakim etapie jesteś? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej do dopompowywania. Ale skoro piszesz, że tylko kilka minut mogą pracować to chyba bezsensu. Nie wiem, ile zajęło by dopompowanie np. 1 atmosfery....

Nie miałem nigdy z tym styczności. Niby na kazdej stacji paliw są kompresory, ale wiecznie zepsute.

Grzechu ten kompresor fabryczny daje radę,miałem okazje we święta go testować i spokojnie nabił 2,5bara od zera :wink:

faktem jest że on się grzeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się odłączyć klapkę sterującą siłą nawiewu? Wkurza mnie to już jak muszę gasić i włączać samochód, bo klapy się zamykają jak używam spryskiwaczy...

Klimatronik zero błędów ofc.

Edytowane przez Fr0styyy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak włączę wycieraczki to na chwilę mocniej cilmatronic wieje :decayed:

Tez tak mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od czego najlepiej wsadzić quattro i jaką skrzynie pod silnik 4.2 v8 344km?

Najlepiej to będzie od Lada Niva :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mądrala dawaj te zakażenie to przetestuje jak lata bokiem ^^

Edytowane przez dariuszqw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

526f944f0e3f6f371ecd9ff788f6f6ca.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Żarówke H7 od drogowych niech se znajomy w prawej lampie zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak już temat oświetlenia w toku. Co sądzicie o modułach doświetlania zakrętów wyzwalanych kierunkowskazem? Ma ktoś taki bajer u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...