Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie jak włączę wycieraczki to na chwilę mocniej cilmatronic wieje :decayed:

Tez tak mam
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie od czego najlepiej wsadzić quattro i jaką skrzynie pod silnik 4.2 v8 344km?

Opublikowano

Panowie od czego najlepiej wsadzić quattro i jaką skrzynie pod silnik 4.2 v8 344km?

Najlepiej to będzie od Lada Niva :grin:

Opublikowano

526f944f0e3f6f371ecd9ff788f6f6ca.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Opublikowano

Te mądrala dawaj te zakażenie to przetestuje jak lata bokiem ^^

Edytowane przez dariuszqw

Opublikowano

526f944f0e3f6f371ecd9ff788f6f6ca.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Żarówke H7 od drogowych niech se znajomy w prawej lampie zmieni ;)

Opublikowano

Pany, jak już temat oświetlenia w toku. Co sądzicie o modułach doświetlania zakrętów wyzwalanych kierunkowskazem? Ma ktoś taki bajer u siebie?

Opublikowano

526f944f0e3f6f371ecd9ff788f6f6ca.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Żarówke H7 od drogowych niech se znajomy w prawej lampie zmieni ;)

Thx
Opublikowano

Panowie dwa pytania:

Ma ktoś nowe mapy do rns-e z fotoradarami?

I drugie, czasami w głośnikach słyszę taki jakby odgłos pracy elektronicznego silniczka wraz z wkręcaniem się na obroty. Coś mi się pitoli z navi?

Opublikowano

Dziś był kurier...zostawił paczkę...co to może być?

KEFwYnV.jpg

Edytowane przez Roboform550

Opublikowano

526f944f0e3f6f371ecd9ff788f6f6ca.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Żarówke H7 od drogowych niech se znajomy w prawej lampie zmieni ;)

Thx
Tam nie ma h7 jest biksenon

526f944f0e3f6f371ecd9ff788f6f6ca.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Żarówke H7 od drogowych niech se znajomy w prawej lampie zmieni ;)

Nie ma tam h7 jest biksenon
Opublikowano

526f944f0e3f6f371ecd9ff788f6f6ca.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Żarówke H7 od drogowych niech se znajomy w prawej lampie zmieni ;)

Thx
Tam nie ma h7 jest biksenon

526f944f0e3f6f371ecd9ff788f6f6ca.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Żarówke H7 od drogowych niech se znajomy w prawej lampie zmieni ;)

Nie ma tam h7 jest biksenon
DRL prawy leży...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panowie dwa pytania:

Ma ktoś nowe mapy do rns-e z fotoradarami?

I drugie, czasami w głośnikach słyszę taki jakby odgłos pracy elektronicznego silniczka wraz z wkręcaniem się na obroty. Coś mi się pitoli z navi?

bose dokładałeś?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

526f944f0e3f6f371ecd9ff788f6f6ca.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Żarówke H7 od drogowych niech se znajomy w prawej lampie zmieni ;)

Thx
Tam nie ma h7 jest biksenon

526f944f0e3f6f371ecd9ff788f6f6ca.jpg

Pacjent b7 od znajomego

Żarówke H7 od drogowych niech se znajomy w prawej lampie zmieni ;)

Nie ma tam h7 jest biksenon
DRL prawy leży...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panowie dwa pytania:

Ma ktoś nowe mapy do rns-e z fotoradarami?

I drugie, czasami w głośnikach słyszę taki jakby odgłos pracy elektronicznego silniczka wraz z wkręcaniem się na obroty. Coś mi się pitoli z navi?

bose dokładałeś?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie mam bose.
Opublikowano

Dziś był kurier...zostawił paczkę...co to może być?

KEFwYnV.jpg

Suszara pewnie jaKKKaś, tylko jaka ?!

Opublikowano

Zapewne KKK K04 :naughty:

Opublikowano

k04-64 TFSI

Nówka funkiel....

Q2KGTQY.jpg

Opublikowano

zakochałem się :D rzuć cenę na PW jak możesz :hi:

Opublikowano

Też poproszę jeśli można bo w przyszłości planuje je wrzucić

Opublikowano

Panowie dokladal ktos grzane du py? Pewnie nie jeden. ;) poza puszczeniem wiazki i zmiany klimatronika trzeba cos wiecej jeszcze robic/dokladac? Jakies dodatkowe bezpieczniki, przekazniki, czy cos ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.