Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki czy belka tylnego zderzaka z s4 b6 avant jest taka sama jak w zwyklym zderzaku?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

the same one mate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wyciągnąć ten bolec z gałki ? Musze go wyciągnąć bo inaczej nie włożę gałki a nie wiem jak to zrobić ? :-(

354ffe13ef3fe4bedbb62aa66cc21d5d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC z 2.5 ma dwa wejścia a z 1.9 jedno czyli będzie lipa ;)

dzięki :)

Panowie druga sprawa, przestały mi świecić lampki w drzwiach i oświetlenie nóg od strony pasażera, fis nie pokazuje otwartych drzwi, ale jak drzwi dobrze nie domknę to wszystko się świeci, i fis pokazuje otwarte drzwi. Co sie stało?

Przerwane przewody w przelotce między drzwiami. Temat wałkowany tysiąc pięćset sto dziewięćset razy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie namiar na kogoś kto obszywa dobrze kierownice. Nie musi być tanio, ma być top !

U nas obszywają w Knurowie teraz kumpel w A3 dał do obszycia ale na żywo jeszcze nie widziałem.

http://allegro.pl/kierownica-trzyramienna-audi-a3-8p-nowa-skora-pfi-i5590099232.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągnąć ten bolec z gałki ? Musze go wyciągnąć bo inaczej nie włożę gałki a nie wiem jak to zrobić ? :-(

354ffe13ef3fe4bedbb62aa66cc21d5d.jpg

Józek nie wiem czy coś pomoże ale próbuj ....

zsbwfutx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie namiar na kogoś kto obszywa dobrze kierownice. Nie musi być tanio, ma być top !

U nas obszywają w Knurowie teraz kumpel w A3 dał do obszycia ale na żywo jeszcze nie widziałem.

http://allegro.pl/kierownica-trzyramienna-audi-a3-8p-nowa-skora-pfi-i5590099232.html

Nie widać jak biegnie szew, a to najważniejsze dla mnie. Ogólnie wszystkie obszycia jakie do tej pory widziałem dla mnie sporo odbiegały od ori jeśli chodzi o jakość skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zerknijcie okiem i powiedzcie co jest nie tak z tym miejscem w zderzaku na wysokości soczewki w lampie ??

575ea0b331809dc5m.jpg

701183a2483c003bm.jpg

226df924b910a970m.jpg

Koleś wystawił zderzak ze spryskami i w tym miejscu ponoć coś było naprawiane ale nie potrafię go zrozumieć o co kaman i niby te zdjęcie wyżej wszystko wyjaśniają, Może Wy to ogarniecie ?

PS. Już chyba czaję. Pod tymi wczęciami jest chyba jakiś drugi plastik z wypustkami i te części powinny na siebie nachodzić. Myślę, że nie będzie problemu to skleić.

Edytowane przez marec-ki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da rade przewiezc w sedanie(tylna kanapa skladana) podsufitke sedanową? Jesli tak to czy trzeba jakos wyjmowac przednie fotele lub cos demontowac dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie składasz wszystko wchodzi

Chodzi o przedni fotel oczywiście ;)

Kładziesz oparcie tylnej kanapy i wsio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wejdzie bez problemowo mowisz i bedzie sie ją dalo normalnie przewiezc ? A ktoredy najlepiej ją wkladac, zeby zbytnio gimnastyki nie bylo ?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu za jednym razem moim furaczam przewiozłem komplet recaro plus boczki , zderzak tylni S4 , schowek , tunel przedni , kierownice , listwy zewnętrzne , lampy przednie i lusterka.

Miałem wymontowany fotel pasażera i tylnią kanapę i dałem radę wszystko upchać i nawet leciutko nie uszkodziłem wnętrza.

Dodam że mam sedana :wink:

Czyli wejdzie bez problemowo mowisz? A ktoredy najlepiej ją wkladac, zeby zbytnio gimnastyki nie bylo ?

No przez bagaj , no i dużo łatwiej z montażem bo przy nie składanej tylnej kanapie to jest trochę gimnastyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsufitki w tym calym majdanie nie wiozles. ;) I bedzie sie ją dalo jakos "podwiesic" na czas przejazdu, zeby jakos dalo sie jechac? To przez bagaj wchodzi normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsufitki w tym calym majdanie nie wiozles. ;) I bedzie sie ją dalo jakos "podwiesic" na czas przejazdu, zeby jakos dalo sie jechac? To przez bagaj wchodzi normalnie?

Gdzie ja napisałem że podsufitki nie wiozłem , pojechałem po nią 200km w jedną stronę. Za cenę 60F za komplet ze wszystkim z S4 B7 aż szkoda było odpuścić.

Wszystko się mieści , normalnie w bagaju z rozłożonym oparciem kanapy przewieziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy to może mieć związek z uszkodzonym termostatem? Jak odpalę zimne auto i chwilę pojadę, climatronic ustawiony na auto i na 18st, jak zaczyna lecieć ciepłe to leci duuuuużo za ciepłe jak na 18st, dopiero po długim czasie( wskazówka płynu już dawno na 90), zaczyna lecieć takie jak przystało na 18... może to być powiązane? Auto mi się ogólnie długo nagrzewa, nie ważne czy z climą czy bez :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszka - w takim razie dziekuje bardzo za rady, jutro jechane po sufit. :D

bjoern - a daj nawiewy na Lo i sprawdz wtedy czy duzo szybciej sie zagrzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem trzymając głową :) ale blisko było ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem trzymając głową :) ale blisko było ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Zakładam że masz nie składaną kanapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...