Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może miał ktoś podobny problem,chciałem wyregulowć spryski tylnej wycieraczki,płyn leciał normalnie na szybę ,ale po otwarciu klapy ok litra było na dole klapy ,wyjąłem zaślepki i wyleciał płyn ,dodam że płyn normalnie leci na szybę

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie cieknie gdzies przy silniczku. Rozebrac klape, psikac plynem i obserwowac.

Opublikowano

no właśnie doczytałem, że króciec przy silniczku mógł się uszkodzić ,no nic trzeba rwać tapicerkę


panowie ,a macie na dole tylnej klapy takie małe prostokątne zaślepki ?

Opublikowano

Panowie czy ciemne lampki podsufitki z ambiente wychodzily w jakis roznych wersjach, w sensie czy mogly sie roznic jakos wtyczkami? Mam dwie ciemne i jedna normalnie pasuje do auta, a druga ma jakies inne kostki te male ?! Na zdjeciu jest jedna z lampek(to ktora mi nie pasuje pod te kostki z drugiego zdjecia) ocb ?!

male_75070618eb6d4896744db7f6cd8074a.jpgmale_849548b2cd7f6c27cc812ae4167886c.jpg

Ta lampka ma mikrofon pod bose a wtyczki masz jedna pod lampke a druga pod czujnik ruchu pod alarm

Opublikowano

Czyli teraz wystarczy przelozyc ze starej jasnej lampki czujnik ruchu do tej ciemnej lampki ze zdjecia i wszystko przypasuje? :)

Opublikowano

1d0f63986030cb8b508717bc547c11ff.jpg palemka działa, yay!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

rozebrałem klapę i okazało się że urwała się rurka od sprysków na zawiasie klapy,stąd płyn w klapie i trochę przy wzmaku,masakra to rozebrać

Opublikowano

:hi::bry:

Opublikowano

1d0f63986030cb8b508717bc547c11ff.jpg palemka działa, yay!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

jakby co to mam trzy luźne wiązki pod odbiornik radiowy, oddam je po 45zł z wysyłem prajorytetowym :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

1d0f63986030cb8b508717bc547c11ff.jpg palemka działa, yay!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

i co było, moduł walnięty czy czekałeś tyle ? :)

Opublikowano

1d0f63986030cb8b508717bc547c11ff.jpg palemka działa, yay!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

i co było, moduł walnięty czy czekałeś tyle ? :)
Czekałem.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

1d0f63986030cb8b508717bc547c11ff.jpg palemka działa, yay!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Zalej mu płynu do spryskiwaczy, przestań żydzić 12zł :P

Opublikowano

Hahahahaha :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

1d0f63986030cb8b508717bc547c11ff.jpg palemka działa, yay!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Zalej mu płynu do spryskiwaczy, przestań żydzić 12zł [emoji14]
Wypryskalem wszystko jak jechałem do Polszy :D

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

to termostat wezmę chyba z tamtej aukcji w końcu ;)

a co byście jeszcze o tym mogli powiedzieć?


a co byście doradzili w wyborze gwintu? Mam dwa na oku od tego samego sprzedawcy, DTS a drugi KW var1, ponoć ten DTS to to samo co KW comfort line, warto dopłacić do KW ponad 3 stówy, żeby mieć przód w inoxie?


Opublikowano

Dzisiejsze wariactwa na śniegu...12400691_801435179984464_509416523662705

Edytowane przez Roboform550

Opublikowano

Pójdzie to mono liczniku? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pójdzie...ale na kolorze wygląda o niebo lepiej...

Chyba jedna z najlepszych inwestycji w auto...

Opublikowano

Dasz namiar na to? Potrzebne czujniki dodatkowe? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.