Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zasilanie idzie przez bezpiecznik termiczny

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie reklamował ktoś opony? U mnie w 18" wyskoczył bąbel z boku i wulkanizator mi mówi, że nie uznają...szkoda czasu. Prawda to?

Opublikowano

Panowie reklamował ktoś opony? U mnie w 18" wyskoczył bąbel z boku i wulkanizator mi mówi, że nie uznają...szkoda czasu. Prawda to?

Pajda reklamował i mu reklamacje uznali :wink:

Opublikowano

Piedroli gupoty wulkanista, odsylaj i probuj.

Opublikowano

Yokohama mi uznała na 16" również na bocznej scianie

Natapane z P8

Opublikowano

Próbuj nic Cie to nie kosztuje. Mi też kiedyś uznali.

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

Mam na seel za całość 150

3f015b8726884ca0a349e8a2ae597ef4.jpga47ac5ab70ad5c9efec66abfb965a41b.jpg1a33d66d29813317df38ed2993f86d91.jpg

Opublikowano

dosyć że czarne to jeszcze do manuala... :decayed:

Opublikowano

Panowie jakiś skuteczny sposób na wyjęcie ze zwrotnicy śruby trzymającej górne wahacze?? Może wyjęcie całości na stół i traktowanie młotkiem czy jednak lepiej od razu kupić zwrotnicę już ze zdemontowanymi tymi wahaczami??

Opublikowano


Obcinasz główkę śruby :wink:

Opublikowano

ostatnio robiłem i mam patent :kox:

w alu zwrotnicy łepek śruby jest po drugiej stronie takze nie pokręcisz za bardzo ale....

do łepka możesz przyspawać kawałek śruby i zrobić to jak na filmie :wink:

Edytowane przez rrrudy25

Opublikowano

Wyjmij calosc na stol i wtedy kombinuj, jakas praska itd.

Opublikowano

Siema,gorączka mnie dopadła.

Co to sciemy szybek w Rybniku 2 auta robilem po 7szyb.

Przez ten czas bez kontroli i mandatu ok 8lat a folia jak nowa !

Natomiast w moim kolejnym aucie po kupnie ściemnialem w opolu i juz po miesiacu mnie drapli kazali zrywac,obeszło sie na upomnieniu (rzekomo za przednie szyby jest 5 stówek)

Nadal jeżdżę :-)

d0398bd615935df4b3d192e5fd050852.jpg47d977e9011c418b66c57eab4e3aee0f.jpg

miałem w poprzednim aucie przód i tył na maxa ściemniony... skończyło się za zerwaniu :grin: usuwasz usterkę na miejscu i nara :kox:

Opublikowano

ucho ta metoda działa w B5 gdzie masz żeliwną zwrotnicę w B6 jest aluminiowa, u mnie skończyło się na tym iż śruba zerwała się... Zastanawiam się nad grzaniem, ale nie dość że to amelinium to dodatkowo strasznie oporna ta śruba... Próbowałem nawet strażackimi nożycami o nacisku 5t wycisnąć, a śruba dalej ani drgnie i tak na prawdę zastanawia mnie czy demontaż zwrotnicy, wkręcenie w imadło i wybijanie jakimś ciężkim młotkiem coś da, czy może tylko zwrotnica pęknie i zostanę na kilka dni bez auta.

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Jak bym mial przod sciemniony na maxa to nie czekalbymaz mnie zlapią, tylko sam bym sobie tą usterke wynalazl i zaraz usunal. ;) na calkowitej smole nie da sie w nocy jezdzic.

Opublikowano

ucho ta metoda działa w B5 gdzie masz żeliwną zwrotnicę w B6 jest aluminiowa, u mnie skończyło się na tym iż śruba zerwała się... Zastanawiam się nad grzaniem, ale nie dość że to amelinium to dodatkowo strasznie oporna ta śruba... Próbowałem nawet strażackimi nożycami o nacisku 5t wycisnąć, a śruba dalej ani drgnie i tak na prawdę zastanawia mnie czy demontaż zwrotnicy, wkręcenie w imadło i wybijanie jakimś ciężkim młotkiem coś da, czy może tylko zwrotnica pęknie i zostanę na kilka dni bez auta.

Zrób jak ja 2 zwrotki w uzywce 80pln i po zabawie,sposób od Grzeska umnie bez szans.

Opublikowano

Ta metoda działa w B6 miesiąc temu tak wyjmowałem :wink:

Sposób na niemieckich forach znalazłem

Opublikowano

Siema,gorączka mnie dopadła.

Co to sciemy szybek w Rybniku 2 auta robilem po 7szyb.

Przez ten czas bez kontroli i mandatu ok 8lat a folia jak nowa !

Natomiast w moim kolejnym aucie po kupnie ściemnialem w opolu i juz po miesiacu mnie drapli kazali zrywac,obeszło sie na upomnieniu (rzekomo za przednie szyby jest 5 stówek)

Nadal jeżdżę :-)

d0398bd615935df4b3d192e5fd050852.jpg47d977e9011c418b66c57eab4e3aee0f.jpg

miałem w poprzednim aucie przód i tył na maxa ściemniony... skończyło się za zerwaniu :grin: usuwasz usterkę na miejscu i nara :kox:

Jak nara ja bez szybek w folii jezdzić nie potrafie ! :kwasny:

Opublikowano

ucho ta metoda działa w B5 gdzie masz żeliwną zwrotnicę w B6 jest aluminiowa, u mnie skończyło się na tym iż śruba zerwała się... Zastanawiam się nad grzaniem, ale nie dość że to amelinium to dodatkowo strasznie oporna ta śruba... Próbowałem nawet strażackimi nożycami o nacisku 5t wycisnąć, a śruba dalej ani drgnie i tak na prawdę zastanawia mnie czy demontaż zwrotnicy, wkręcenie w imadło i wybijanie jakimś ciężkim młotkiem coś da, czy może tylko zwrotnica pęknie i zostanę na kilka dni bez auta.

Jak jeszcze nie ukręciłeś łba to sprubuj jak napisałem,u mnie pomogło i nie musiałem demontować zwrotnicy

Opublikowano

Jak bym mial przod sciemniony na maxa to nie czekalbymaz mnie zlapią, tylko sam bym sobie tą usterke wynalazl i zaraz usunal. ;) na calkowitej smole nie da sie w nocy jezdzic.

Tak na marginesie bo nie pamietam oznaczeń mojej folii .Powiedzmy ze jest czerni 4(1-jasna czern,2-ciemniejsza czern ...) rodzaje,to caly tyl mam w kolorze 3 a przod 2 tak wiec do najjasniejszego odcieniu (prawie nie widac ze cos jest przyciemnione) brakuje jednego odcienia.

Jak najbardziej jazda na smole o lekka przesada.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.