Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

@2xup, to samo.

Jak "duże" heble szły do b6 2,5TDi?

312mm

Tył 255mm jak dobrze pamiętam

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mocowana jest tylna szyba? Potrzebuję ją wyjąć do przyciemnienia.

Kolego a po co chcesz wycinac szybe do jej przyciemnienia ? Jezeli dobry zaklad , wie jak prawidlowo to zrobic to oklei szyby bez ich wyjmowania.

Ja tez przyciemnialem wszystkie szyby w Gorzowie Wlkp. zkad pochodze i po kilku godzinach oddali mi autko ladnie i dobrze oklejone ale za moja zgoda i prosba wyjmowali tylko szyby boczne i tylna polke aby dobrze w kazdym zakamarku okleic. Dostalem gwarancje na okejenie na 7 lat , jezdze juz jakies 4 lata i nawet ostatnio rozmawialem z narzeczona , ze dobrze chłopaki sie postarali bo żadnej skazy nigdzie nie ma na foli widzac jak to sobie inni chca zaoszczedzic , kupuja folie do pieczenia w Tesco i sami oklejaja a pozniej zaczyna odlazic.

i ile wtedy zapłaciłeś z ciekaowści? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mocowana jest tylna szyba? Potrzebuję ją wyjąć do przyciemnienia.

Kolego a po co chcesz wycinac szybe do jej przyciemnienia ? Jezeli dobry zaklad , wie jak prawidlowo to zrobic to oklei szyby bez ich wyjmowania.

Ja tez przyciemnialem wszystkie szyby w Gorzowie Wlkp. zkad pochodze i po kilku godzinach oddali mi autko ladnie i dobrze oklejone ale za moja zgoda i prosba wyjmowali tylko szyby boczne i tylna polke aby dobrze w kazdym zakamarku okleic. Dostalem gwarancje na okejenie na 7 lat , jezdze juz jakies 4 lata i nawet ostatnio rozmawialem z narzeczona , ze dobrze chłopaki sie postarali bo żadnej skazy nigdzie nie ma na foli widzac jak to sobie inni chca zaoszczedzic , kupuja folie do pieczenia w Tesco i sami oklejaja a pozniej zaczyna odlazic.

i ile wtedy zapłaciłeś z ciekaowści? ;)
Kolego cale 500zl. za sedana oczywiscie. Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak drogo , ja u siebie 3 lata temu dałem 270 zł , profi robota , folia dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie oznacza ze to jakiś problem z jej wycieciem [emoji1]

A teraz juz powaga szczuraz na h....wycinać szybe do sciemnienia? Sam ściemnial będziesz? Jeśli zakład to uciekaj z tamtąd

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Pisałem w pośpiechu. Tylna szyba w drzwiach. Tył w bagażniku mam już zrobiony. Teraz robie folią. W b5 były wycinane bo poszły do pieca. [emoji6] 0f09412f0f086e70dd927e5aa1e857c0.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak drogo , ja u siebie 3 lata temu dałem 270 zł , profi robota , folia dobra

Nie wiem kolego akurat nie mialem rozeznania w tym temacie , poprostu potrzebowalem przyciemnic szyby a ten warsztat gdzie robilem byl polecany w Moim miescie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale chyba za sam tyl w sedanie.
tak , za przód liczyli ok 100zł plus , tylko po co jak predzej czy pozniej trzeba zedrzeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z przednią lampą od str. kierowcy, padła regulacja lampy i jak xenon przy odpaleniu sie reguluje to jak by jakiś zaczep puścił i soczewka obciera w środku o klosz i jest jakby trochę przekrzywiona jak jadę na trasie to zamiast świecić na wprost to zalatuje trochę na pobocze.. po rozebraniu lampy da sie to uratować jak myślicie? nie chciał bym zmieniać lampy bo autko całe w ori jest nie malowane nie bite i chciałby aby tak zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba za sam tyl w sedanie.

tak , za przód liczyli ok 100zł plus , tylko po co jak predzej czy pozniej trzeba zedrzeć
W mojej mieścinie cały tył(avant 3szyby) 350pln

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie oznacza ze to jakiś problem z jej wycieciem [emoji1]

A teraz juz powaga szczuraz na h....wycinać szybe do sciemnienia? Sam ściemnial będziesz? Jeśli zakład to uciekaj z tamtąd

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Pisałem w pośpiechu. Tylna szyba w drzwiach. Tył w bagażniku mam już zrobiony. Teraz robie folią. W b5 były wycinane bo poszły do pieca. [emoji6] 0f09412f0f086e70dd927e5aa1e857c0.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem,co do piecowego dymienia szyb,konkret lecz każda rysa i juz lipa nie zerwiesz jak folii a drugi raz do pieca to juz ton ciemniejsza szyba,tak słyszałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co do piecowego dymienia szyb,konkret lecz każda rysa i juz lipa nie zerwiesz jak folii a drugi raz do pieca to juz ton ciemniejsza szyba,tak słyszałem.

Ja już nigdy szyb do pieca nie puszczę. Każdy odciśnięty palec widać, na zimę przód musiałem zakładać jasny bo przy wyjeździe z ciemnej ulicy refleksy takie że raz bym rowerzystę ustrzelił. Policjant mi zrobił rysę kluczykiem bo nie wierzył że nie mam folii. Nie do naprawy i kłuło w oczy. Teraz już tylko folia.


To wracając do tematu. Jak mocowane są szyby w tylnych drzwiach ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba za sam tyl w sedanie.

tak , za przód liczyli ok 100zł plus , tylko po co jak predzej czy pozniej trzeba zedrzeć
Nie koniecznie, 6lat golfem jezdzilem i bez przypalow sie obylo. :) z reszta nie po to sie ten przod sciemnia, zeby go pozniej zrywac, zabieraja dowod, zalatwiasz przeglad/lub przekladasz na chwile szyby, a pozniej jezdzisz dalej. :D przynajmniej ja bym nie zrywal, bo i tak bym pozniej okleil na nowo, wiec "ekonomiczniej" jest odebrac dowod i zrobic przeglad. ;)

Szczuraz - wrzucilem kiedys do warsztatu foto porade odnosnie wyjmowania tylnych szyb, nic trudnego. :)

Prosz:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/326624-demontaz-tapicerki-ramki-szyb-drzwi-tylnych-foto-relacja/

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba za sam tyl w sedanie.

tak , za przód liczyli ok 100zł plus , tylko po co jak predzej czy pozniej trzeba zedrzeć

Nie koniecznie, 6lat golfem jezdzilem i bez przypalow sie obylo. :) z reszta nie po to sie ten przod sciemnia, zeby go pozniej zrywac, zabieraja dowod, zalatwiasz przeglad/lub przekladasz na chwile szyby, a pozniej jezdzisz dalej. :D przynajmniej ja bym nie zrywal, bo i tak bym pozniej okleil na nowo, wiec "ekonomiczniej" jest odebrac dowod i zrobic przeglad.

Dokładnie,b5-tka trzy lata smigałem i zero problemów a nawet jakby to mam opcję nr 1 bez przekładania szyb :P

zastanawia mnie tylko fakt czy mogą mnie zmusic do zerwania foli pod pretekstem odholowania auta bo jest niesprawne,zagraża itp itd :facepalm:

Edytowane przez rrrudy25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pewnie tak, tym bardziej, ze zobaczy ze pyskujemy i nie chcemy wykonac jego polecenia, kwestia tego jaki milicjant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 5 lat w Borze jeździłem i zero problemow przy kontroli. Oczywiście miałem farta. Za to za dorabiana tablicę tylną (nie ori) pod klape US dwa razy zabrali mi dowód. Gdzie w bagażniku miałem oryginalna tablice....nie trafisz za psami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zastanawia mnie tylko fakt czy mogą mnie zmusic do zerwania foli pod pretekstem odholowania auta bo jest niesprawne,zagraża itp itd
raczej nie mogą cię zmusić ,zadzwonię popołudniu do kolegi "psa" :D:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...