Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś dystanse luźne? 2x10 mm

Natapane z P8

Mialem gdzies 2x7mm

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie dołożenie tempomatu w b6 Pb jest jakis problem czy tylko modol + manetka i kodowanie?

po drodze adaptacja pompy abs jak moduł zmieniasz

o jakiej adaptacji mówisz ??

:)

Wszystko jest opisane w toturialu :wink:

Opublikowano

Jest piekna pogoda wiec zabieram sie za szyk.do malowania.

2e6c66cf2f0689a3c1f567231bf91295.jpgd5c6410161eb12da547e1f07987674fd.jpg

Opublikowano

to masz ten niebieski zderzak z all za 999 z pdc? ile cali nowa rolka :naughty:

Opublikowano

d7d7ecbf300e15d0fe86ff3b05aa62f6.jpg

Panowie teraz spotkała mnie taka sytuacja. Co mogło być przyczyną? Bagnet suchy. Turbo gtb 17. Wywalilo mi cały olej.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam. Panowie ma ktoś na sprzedaż lub ewentualnie nr wtyczki do obudowy lusterka z A6 c6 z podświetleniem ??

Pozdrawiam

Opublikowano

Którędy Ci ten olej wywalilo, bo tak nie za dobrze jakos widac tu ?!

Opublikowano

Witam. Panowie ma ktoś na sprzedaż lub ewentualnie nr wtyczki do obudowy lusterka z A6 c6 z podświetleniem ??

Pozdrawiam

odezwij się jutro, w garażu coś znajdę.

Którędy Ci ten olej wywalilo, bo tak nie za dobrze jakos widac tu ?!

no ja bym w wydechu szukał...

Opublikowano

Witam. Panowie ma ktoś na sprzedaż lub ewentualnie nr wtyczki do obudowy lusterka z A6 c6 z podświetleniem ??

Pozdrawiam

odezwij się jutro, w garażu coś znajdę.

Którędy Ci ten olej wywalilo, bo tak nie za dobrze jakos widac tu ?!

no ja bym w wydechu szukał...

W wydech nie poszło nic sprawdzałem teraz. W czasie jazdy zapaliła się kontrolka od oleju. Bagnet suchy. Olej wywaliło przez przewód zasilający. Dokręcony był dobrze. Od czego zacząć? jak mam sprawdzić teraz czy turbo jest ok?? wirnik kręci się normalnie.Nie wiem jak z silnikiem .

Edytowane przez mlodziak22

Opublikowano

to masz ten niebieski zderzak z all za 999 z pdc? ile cali nowa rolka :naughty:

Tak ale za 700zl

8j

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Moja wczoraj wróciła z lakierni :)

5574e5ec8db47.jpg

Opublikowano

czemu bez siku i pikaczu? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

ja bym sprawdził przewód zasilający, możliwe że uszkodził się przy przykręcaniu,odkręć go i dobrze obejrzyj i gwint w turbo

Opublikowano

Ma ktoś na zbyciu obracaną zapalniczkę w kolorze soul, nieporysowaną, niepodrapaną ? jednym słowem w bdb stanie - chętnie taką kupię :hi:

Opublikowano

Ma ktoś na zbyciu obracaną zapalniczkę w kolorze soul, nieporysowaną, niepodrapaną ? jednym słowem w bdb stanie - chętnie taką kupię :hi:

Sprawdzę bo miałem nówkę sztukę. Napisz na priv.

Opublikowano

ja bym sprawdził przewód zasilający, możliwe że uszkodził się przy przykręcaniu,odkręć go i dobrze obejrzyj i gwint w turbo

wczoraj było już ciemno ale dzisiaj zauwazyłem ,że cały tył auta jest od oleju czyli część oleju poszła w wydech a cześć wyrzuciło przy turbo. w jaki sposób moge sprawdzić czy turbo jest jeszcze ok?? luzów nie ma żadnych wirnik obraca się tak samo jak wcześniej.

Opublikowano

najlepiej zdemontuj i oddaj do sprawdzenia ,na forum kolega krzysiek1606 ogarnia temat turbin pisz do niego,coś ci doradzi

Opublikowano

Moja wczoraj wróciła z lakierni :)

5574e5ec8db47.jpg

Cos malował?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zrobiłem zmianę frontu z seri na sline do tego progi i listwy drzwiowe w kolor oraz tylny zderzak w kolor + dokładka z b7 tylko jeszcze nie jej nie zamowiłem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.