Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukaj Kolegi Nelson na forum. Zawsze rozwiązuje takie problemy od ręki. Możesz powołać się na mnie bo to mój dobry ziom. :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poszukaj Kolegi Nelson na forum. Zawsze rozwiązuje takie problemy od ręki. Możesz powołać się na mnie bo to mój dobry ziom. :wink:

piwo na matrycy :polew::polew::polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie czy licznik z końcówka T podejdzie zamiast czerwonego z końcówka G ?

Opublikowano

J podejdzie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

T jest do nowszych

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie ma może ktoś jak sprawdzić numery tych jakby ponów( gniazdek) które są w gniazdach bezpieczników? Potrzebuje dołożyć jeden bezpiecznik 10-15 A i chcę to zrobić żeby było jak w ori w puszcze z bezpiecznikami.

Opublikowano

kto sprzedawał znaczki quattro na grill te duże ?

Opublikowano

slavko87 miał z nierdzewki.

Na ebayu ponoć są z tworzywa.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

:hi: powitać z rana...

Panowie, szukam auta....celuje w A4 B8, ale ogłoszenia są mizerne, poza tym nie wiem, na czym skupic uwagę szukając s-line. Wiem o pakietach ( zderzaki, listwy progowe i lotka w kombi), a jak wygląda sprawa wnętrza? Czy każde b8 musi mieć fotele i podsufitke w kolorze czarnym?

Jak wygląda sprawa silników? Jakieś 2 litrowe diesele były awaryjne, ale nie znam kodu silnika. A benzyna? Jak z awaryjnością?

Jak nie ustrzelę B8, to mam na oku A6C6 i Passata CC....ale też średni wybór. Może macie jakieś strony zagraniczne, lub kogoś kto ogarnia coś konkretnego.

Opublikowano

:hi:

Sprawdź tu trochę osób z forum brało furki od niego...

http://mpmoto.otomoto.pl/

Opublikowano

:hi: powitać z rana...

Panowie, szukam auta....celuje w A4 B8, ale ogłoszenia są mizerne, poza tym nie wiem, na czym skupic uwagę szukając s-line. Wiem o pakietach ( zderzaki, listwy progowe i lotka w kombi), a jak wygląda sprawa wnętrza? Czy każde b8 musi mieć fotele i podsufitke w kolorze czarnym?

Jak wygląda sprawa silników? Jakieś 2 litrowe diesele były awaryjne, ale nie znam kodu silnika. A benzyna? Jak z awaryjnością?

Jak nie ustrzelę B8, to mam na oku A6C6 i Passata CC....ale też średni wybór. Może macie jakieś strony zagraniczne, lub kogoś kto ogarnia coś konkretnego.

B6 sprzedane?
Opublikowano

:hi:

Sprawdź tu trochę osób z forum brało furki od niego...

http://mpmoto.otomoto.pl/

Sprawdzę, dzięki

:hi: powitać z rana...

Panowie, szukam auta....celuje w A4 B8, ale ogłoszenia są mizerne, poza tym nie wiem, na czym skupic uwagę szukając s-line. Wiem o pakietach ( zderzaki, listwy progowe i lotka w kombi), a jak wygląda sprawa wnętrza? Czy każde b8 musi mieć fotele i podsufitke w kolorze czarnym?

Jak wygląda sprawa silników? Jakieś 2 litrowe diesele były awaryjne, ale nie znam kodu silnika. A benzyna? Jak z awaryjnością?

Jak nie ustrzelę B8, to mam na oku A6C6 i Passata CC....ale też średni wybór. Może macie jakieś strony zagraniczne, lub kogoś kto ogarnia coś konkretnego.

B6 sprzedane?

Tak, trafiło do kolegi z forum. Dlatego zastanawiam się nad czymś innym. Ale jest straszny kibel. Do tego stopnie, że nie wiem czy drugi raz bym chciał sprzedać swoją furmankę :grin:

Żeby coś fajnego kupić, to najlepiej trzeba by mieć grubo powyżej 50k, a to i tak nie gwarantuje przebiegu i dobrego stanu lakierniczego. :wink::wink:

Będziemy szukać, mamy czas. :)

Opublikowano

jeżeli B8 ma pakiet wewnętrzny, to automatycznie sufit jest czarny, fotele mają co najmniej półskórę i wytłoczony napis S-line. dodatkowo oczywiście znaczek na kierownicy, pikowana gała i listwy progowe z napisem S-line ;)

na zewnątrz: zderzaki, listwy boczne i daszek (avant).

co do silników - 2.0TDI są naprawdę fajne i nie masz się czego obawiać. w początkowych egzemplarzach występuje sporadycznie problem wyrabiającego się imbusika, ale w swoich rejonach masz m.in. firmę Futurum ;)

benzyny 2.0TFSI (w szczególności) brały olej, wada poprawiona w 2011 roku, a tak naprawdę dopiero w polifcie. 1.8TFSI przed liftem też miały problem z poborem oleju i z hałasującym rozrządem.

stosunek cena/osiągi brałbym 2.0TDI CAHA (170 PS). ewentualnie CAGA (143PS) + nowe turbo + chip i zwinnie to lata ;)

jak coś to pytaj ;) B8 to bliźniacza konstrukcja do A5, więc po 4 latach przygody z A5 mogę pomóc :)

Opublikowano

Bardzo dziękuję. Już wiem wiecej...

Opublikowano

siemanko Pany :)

powiedzcie mi o co chodzi z tą dokładką od leona pod przednią dokładkę

kolega tu w temacie ma ----> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324817-20-alt-granatowy-sedan/

od jakiego leona to jest i jak to się montuje? na klej na wkręty czy o co kaman? :)

Opublikowano

Leon Cupra R pierwszej generacji ;)

Opublikowano

Siemanko,

Jak by ktoś szukał zwykłego tylnego zderzaka do B6 avant to oddam za browara bo mi leży:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363313-tylny-zderzak-a4-b6-avant-tdi-oraz-drzwi-tylne-lewe/

Jak ogarnę transport to zabieram.

Opublikowano
Kupić zderzak s4 i masz gotowe

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

pany mam problem :

oświecił mi się check w aucie i jest spadek mocy

na kompie jest błąd czujnika ciśnienia w układzie dolotowym (przerwa w obwodzie zwarcie,masa)

gdzie jest ten czujnik i jak od wygląda ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.