Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox::kox::kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

buahahahaa  jakies spamy co :P

Opublikowano

spamerzy nie śpią :decayed:

Opublikowano

Panowie szukam lampek led pod tablice zastanawiam sie nad oryginalnymi z aso ;) ma ktoś je? nie ma z nimi problemu ? nie wywalają błędu ? :) 

http://allegro.pl/nowe-oryginalne-lampki-led-audi-a3-a4-a6-q7-a8-rej-i5719365219.html

Opublikowano

Ja mam i polecam. Nie ma błędów.

Opublikowano
1 minutę temu, nitroo napisał:

Ja mam i polecam. Nie ma błędów.

dziękuję :D

Opublikowano
16 minut temu, Karol89 napisał:

Panowie szukam lampek led pod tablice zastanawiam sie nad oryginalnymi z aso ;) ma ktoś je? nie ma z nimi problemu ? nie wywalają błędu ? :) 

http://allegro.pl/nowe-oryginalne-lampki-led-audi-a3-a4-a6-q7-a8-rej-i5719365219.html

Nie taniej wyjdzie kupić same żarówki od kolei Tomnik? za 2 sztuki wychodzi chyb 30 zł, błędu nie wywala, gwarancja 2 lata

Opublikowano

A zawsze musi być taniej? Nie może być np. oryginalnie?

Opublikowano

ja wiem że Tomnik robi świetne oświetlenie led ale już wydawałem więcej kasy na rzeczy z aso więc to nie tak drogie a oryginał. :) tym bardziej że to do mojego autka więc musi byc z aso :D

 

Edytowane przez Karol89

Opublikowano
19 minut temu, nitroo napisał:

A zawsze musi być taniej? Nie może być np. oryginalnie?

nie zawsze ori znaczy dobrze, u mnie padły po pół roku,raz że cena dwa że jakość świecenia nie powala, a np ledy od tomnika świecą ponad 3 lata ,cena przystepna i swieca o wiele lepiej także jak kto woli ;)

Opublikowano
33 minuty temu, nitroo napisał:

A zawsze musi być taniej? Nie może być np. oryginalnie?

Jeśli ma to być cała lampka to oczywiście, że lepiej aby była ori, natomiast ja u siebie wstawiłem tylko żarówki od Tomnika i też jestem zadowolony a hajs w kieszeni

Opublikowano

Bierz ledy od Tomnika i będziesz zadowolony  :wink:

Opublikowano

Ale i tak potrzebuje całej lampki moje już czas zniszczył niestety [emoji30] ale na przyszłość będę pamiętać [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
7 minut temu, Karol89 napisał:

Ale i tak potrzebuje całej lampki moje już czas zniszczył niestety emoji30.png ale na przyszłość będę pamiętać emoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie w tym zdaniu co napisałem wcześniej, wykasowałem przed dodaniem "Bierz nowe lampki + ..." :grin: 

Ja właśnie teraz kupiłem newki bo u mnie to samo, jeszcze tylko blendę plastikową znaleźć i będzie dobrze :)

Opublikowano
Bierz ledy od Tomnika i będziesz zadowolony  :wink:

+1

A obudowy zamów w aso. Jak tak zrobiłem i była malina.

Do paska też wrzuciłem ledy od Tomnika
Opublikowano
5 minut temu, pajda napisał:

A obudowy zamów w aso. Jak tak zrobiłem i była malina.

40zł sztuka na allegro z VW-Centrum - parę minut temu kupiłem komplet :thumbup1:

Opublikowano

Pospieszyłem się i za 130 kupiłem obudowy z ledami zobaczę jak to pochodzi najwyżej wrzucę je do a3 a zrobię tak jak ty piszesz [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
1 minutę temu, Karol89 napisał:

Pospieszyłem się i za 130 kupiłem obudowy z ledami zobaczę jak to pochodzi najwyżej wrzucę je do a3 a zrobię tak jak ty piszesz emoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:thumbup1::thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.