Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ktos tu kiedys pisal o dekielkach do bixow, ze mozna je kupic gdzies nowe w jakims innym ASO niz Audi, chodzi mi o te tyły do ktorych mocowana jest przetwornica - pomoze ktos? Moze jakis nr czesci lub w ktorym konkretnie ASO to bylo i jaka cena ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos tu kiedys pisal o dekielkach do bixow, ze mozna je kupic gdzies nowe w jakims innym ASO niz Audi, chodzi mi o te tyły do ktorych mocowana jest przetwornica - pomoze ktos? Moze jakis nr czesci lub w ktorym konkretnie ASO to bylo i jaka cena ??

Ja kupowałem w aso w Rybniku (na zamowienie) sztuka ok 70zl

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem też gdzieś na internecie nowe, ale też szło przez  aso jakoś i jak wyżej kolega pisał płaciłem tyle za sztukę, plus wysyłka oczywiście.

8E0 941 158 B prawa

8E0 941 159 B lewa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ktoś z forum robi "imitację" samopoziomu? Coś, że po odpaleniu lamp silniczki robią góra, dół i wraca do zadanej pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bjoern napisał:

panowie czy ktoś z forum robi "imitację" samopoziomu? Coś, że po odpaleniu lamp silniczki robią góra, dół i wraca do zadanej pozycji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa tylnego światła przeciwmgłowego w angliku? Jest po przeciwnej stronie co w wersji "europejskiej"?

 

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - jest po przeciwnej stronie niż u nas.

Ja kupowałem lampy z Anglika do siebie ale środki ( wkłady z żarówkami) dałem swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był temat wałkowany parę razy. Ja osobiście odradzam ale rób jak chcesz.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, C4NC3R napisał:

Przeglądy i policja?

tego bym się nie obawiał.wyjmujesz jedną żarówkę i po krzyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem mce z b7 i tam musiałem dołożyć drugie przeciwmgielne żeby nie było błędu. I wtedy masz podwójne postoje postoje i przeciwmgłowe z lewej i prawej.
Nigdy nie było problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , to juz jest drugi raz w przeciagu jednego roku , dokladnie rok temu pod koniec grudnia na przegladzie technicznym przy probie sprawdzenia stanu hamulcow przez diagnoste , pekl przewod hamulcowy z prawej strony. Wspomne tylko , ze byl zakladany caly nowy komplet przewodow w oplocie firmy HELL i sam je zakladalem , porownujac przy tym ich dlugosc z ori przewodami co wszystko sie zgadzalo.
Po tym przypadku kiedy pekl mi jeden przewod z prawej strony zalozyelm ori , gumowy przewod tymczasowo i tak zwlekalem z wymiana ich na nowy komplet innej firmy tez w oplocie. Az wkoncu dzisiaj owy lewy przewod hamulcowy odmowil posluszenstwa.
W obu przypadkach owe przewody pekly , urwaly sie zaraz przy koncowce (nakretce) laczacej sie z tym krotkim , metalowym przewodem hamulcowym  , ktory wychodzi z zacisku hamulcowego , owe zaciski pochodza z S4 pod heble 345mm.
Teraz zalozylem obydwa przewody firmy WEZMOTO tez w oplocie , przy ich zakupie kiedy opisalem sytuacje producentowi co sie stalo z przewodem firmy HELL to tez byl zaskoczony i oswiadczyl , ze powiadomi o tym fakcie producenta HELL.
Nowe przewody firmy WEZMOTO sa grubsze od tych HELL , nie wiem z czego to wynika czy z otuliny zabepieczajacej caly przewod czy z grubosci plecionki czy moze z grubosci rdzenia ale wydaje mi sie , ze sa duzo lepiej wykonane. Teraz dla bezpieczenstwa zakupic musze nowe przewody na tyl i podmienic te HELLi , nie moge im ufac. Na cale szczescie w obu przypadkach gdy doszlo do rozszczelnienia sie ukladu hamulcowego to nie jechalem nigdzie z rodzina autostrada bo watpie abym tu dzisiaj pisal na forum.


No to mnie kolego zmartwiłeś,bo dopiero co założyłem właśnie oploty hela, ktoś miał jeszcze taki przypadek?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam zdrowych pompek do AVF. Ktoś coś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero problemow i dodatkowo za***iście wyglada ! :jerk:

Temat ogarnięty z mce do końca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na jakieś mce wystarczy 10 min pracy i światła gotowe 84b8854379bdf68f7996171a41595e8d.jpg

naciepane z kalkulatora S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pajda napisał:


Temat ogarnięty z mce do końca?

Eee cos Ty, ani nawet nie zaczety :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...