Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie, takie pytanie, może ktoś śmiga na takim zestawie. Czy fela 8,5J 18" et30 będzie mocno wystawała z przodu? Uprzedzam, że gleby nie mam, jest 64cm do rantu. Po mojemu będzie wystawała sporo, pewnie około 1cm, ale chciałbym się upewnic [emoji6]
Poszedłem, zmierzyłem, powinno byc równiutko z nadkolem/błotnikiem z przodu.


W b7 przy takich parametrach mialem na równo. Teraz w b6 mam 8cali et35 i dystans 17 mm żeby było na równo ;)

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Kolego za potwierdzenie :) proszę napisz jeszcze na jakim obniżeniu jeździłeś w B7-ce, i na jakim śmigasz teraz w B6-tce (wyczuwam sporą glebę)? Nic nie przycierało?

Edytowane przez staniek

Opublikowano
6 godzin temu, mnaso napisał:

Wow mam takie po 33zł:decayed:Staniek powinno być ok. Paradoksalnie jeśli miałbyś glebę temat byłby jasny bo by weszło w nadkole smiało. Ja mam 8,5J ET43 i jest sporo schowane koło i z przodu i z tyłu. Miałem kiedyś łopaty RS6 ET35 9J i przy mocnej glebie koło wchodziło w nadkole. Tutaj wyjdzie podobnie

Opublikowano
Dzięki Kolego za potwierdzenie [emoji4] proszę napisz jeszcze na jakim obniżeniu jeździłeś w B7-ce, i na jakim śmigasz teraz w B6-tce (wyczuwam sporą glebę)? Nic nie przycierało?

B7 na Eibach Pro Kit a w b6 ori S line zawieszenie

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki Kolego :)

Wandej, właśnie dlatego napisałem, że konkretnej gleby brak, koło ciągle blisko pionu :decayed:

Opublikowano

Ja mam Eibach Pro Kit, koło 18 8.5 ET29 i jest równo nic nie przyciera, szybciej już przytrę osłoną gdy gdzieś za szybko wjadę :facepalm:

Zawartość dodana 4 minutes later

Ps. Na zawieszeniu 1BV też nic nie tarło

Opublikowano

'Parkowanie na krawezniku juz nie jest problemem'[emoji23] uwielbiam te opisy z All...
Moim skromnym zdanie 2mm to trochę za mało,jak juz brać to 3-4
Do pomodzonych mocowo furmanek odpada ,szczególnie latem?

Opublikowano

Tylko ja mam problemy z napisaniem pw?
Odbiorce i temat moge uzupełnić ale tekstu wiadomości już nie ;/

 

Opublikowano

Ogolnie muli teraz to forum jak uj, non stop cos mi sie wiesza, wiadomosci otwieraja mi sie bardzo dlugo/albo wcale, no i czesto jest  jakas "przerwa techniczna" ... ?!

Opublikowano

Mi często wraca na pierwszyą stronę :/

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj już działa normalnie :facepalm:

 

Opublikowano
15 godzin temu, rrrudy25 napisał:

'Parkowanie na krawezniku juz nie jest problemem'emoji23.png uwielbiam te opisy z All...
Moim skromnym zdanie 2mm to trochę za mało,jak juz brać to 3-4
Do pomodzonych mocowo furmanek odpada ,szczególnie latem?

czyli jak, zwykła plastikowa jest lepsza czy jeżdżenie bez - bo nie rozumiem jaka jest inna opcja?

Starą osłonę zostawiłem po kawałku na kilku różnych fragmentach drogi/terenu. I skoro wcześniej z plastikiem był problem to szukam alternatywy

Opublikowano

Nie wiem jak to się sprawuje ale w sumie pewnie jak się nie podda osłona to podda się to do czego jest przymocowana ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ori osłona według mnie jest wystarczająco mocna. Ameliniowa ma tylko taki plus, że się pognie, ale nie połamie, i chyba nie wisi tak nisko jak ori.

Koledze chodziło o wentylację komory silnika w lecie w mocno pomodzonym aucie, ludzie zdejmują osłony na lato.

Opublikowano

Ja nie zdejmowałem osłony na lato. Po owinięciu DP bandażem temp pod maską była ok. Temp oleju też w normie także tego.

Opublikowano

Pomimo owiniętego DP tym bandażem to temp. pod machą jednak jest odczuwalnie wyższa niż w zwykłym nie porobionym AVFie, ale tak jak mówisz - wszystkie temperatury i parametry zostają w normie, tyle że pierwsze otwarcie maski daje gorącego bucha po ryju. :kox: Ja sobie nie wyobrażam jazdy bez osłony, wiecznie syf i pjer dol nik pod maską, no i w zimie znacznie dłużej się klekot nagrzewa :facepalm: o ile się w ogóle dogrzewa :D

Opublikowano
59 minut temu, KoJ@K napisał:

Ja sobie nie wyobrażam jazdy bez osłony, wiecznie syf i pjer dol nik pod maską, no i w zimie znacznie dłużej się klekot nagrzewa

Masz ori, czy amelinium?

Zaczynam powoli poszukiwania amelinowej osłony do siebie i w sumie martwi mnie tylko to, czy otwory pasują w takich allegrowych.

Opublikowano

Zwykła ori plastikowa.

Opublikowano

Wyobraź sobie co było bez bandaża :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.