Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kaju napisał:

mam u siebie malowane, montowałem takie czujniki w wielu wielu forumowych autach i nic się nie dzieje, normalnie malujesz, bylebyś centymetra szpachli na niego nie nawalił, bo wtedy bankowo nie będzie to funkcjonować, jak powinno.

I wszystko co mnie interesuje w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy ma ktoś schemat elektryczny podłączenia panelu menu + navi, na forum znalazłem ale tylko opisane piny od pokrętła i przycisku menu a chciałbym podłączyć resztę od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć mała navi w zegarach?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy to dla mnie ale wolę jak jednak wszystko funkcjonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz RNS to nie bardzo jest co zrobić z przyciskami navi. Jedynie mogą się podswietlac

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk navi jest od małej navi w zegarach. Navi siedzi w bagażniku a cała nawigacja jest na fisie. Przy RNS masz navi na radiu i między zegarami

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce założyć podwójny wydech z końcówkami ulter jaka jest najlepsza średnica montażowa do tłumika 2.5 lub 1.8 T ( nie wiem jeszcze jaki tłumik bd montować ) bo mam dylemat czy wybrać 55 czy 50?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce założyć podwójny wydech z końcówkami ulter jaka jest najlepsza średnica montażowa do tłumika 2.5 lub 1.8 T ( nie wiem jeszcze jaki tłumik bd montować ) bo mam dylemat czy wybrać 55 czy 50?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja brałem 60[emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.02.2017 o 09:41, RicS3 napisał:

Aha czyli nie będą funkcjonalne, no trudno.

Szukaj panelu z przyciskiem MENU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj panelu z przyciskiem MENU

Gorzej chyba z zapalniczką pod panel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wymontować okrągła poduszkę powietrzną z kiery (b8). Chcę ją jutro wysłać do obszycia a nie che nic uszkodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rederyk78 napisał:

Panowie jak wymontować okrągła poduszkę powietrzną z kiery (b8). Chcę ją jutro wysłać do obszycia a nie che nic uszkodzić ?

tu juz nie jest tak łatwo i sie nie odkręca nic , od tylu kiery sa takie dwie metalowe zawleczki one sa od poduchy i trzeba je jakoś podważyć i zrzucić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rederyk78 napisał:

No właśnie próbowałem i za diabła nie idzie. Dzięki będę walczył dalej

Najlepiej cienki płaski śrubokręt się tu sprawdzi, odginasz te sprężynową zawleczkę i wsuwasz śrubokręt, żeby zawleczka nie wskoczyła znowu na ten ząbek na kierze i wtedy już musisz się siłować, uszkodzić za bardzo nie ma co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordy, żadne siłować, dżizys... odginasz lekko zawleczkę płaskim, dociskasz kierę jak do trąbienia i wtedy odginasz do końca i nie ma bata, żeby nie odskoczyła, ewentualnie jej lekko pomóc cofając ją i bankowo zejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordy, żadne siłować, dżizys... odginasz lekko zawleczkę płaskim, dociskasz kierę jak do trąbienia i wtedy odginasz do końca i nie ma bata, żeby nie odskoczyła, ewentualnie jej lekko pomóc cofając ją i bankowo zejdzie

Mądry człowiek, wie co mówi :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zabieram się za rozklejanie bixów i malowanie wnętrz na czarno, jak najlepiej to zrobić, lampy do piekarnika a potem opalarka? Jedne już rozklejałem ale to były zwykłe H7.

Co do samych bixów, obecnie mam soczewkę z B8, ale z 2014r czy starsza, nie pamiętam już. Co najlepiej teraz wsadzić, Hella Intemo 4, czy coś innego? Jakie soczewki wejdą bez problemu do bixów? Wiele będzie rzeźby żeby wrzucić intemo zamiast tej soczewki z B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RicS3 napisał:


Gorzej chyba z zapalniczką pod panel

Panel MANU i NAWI na tunel jest taki sam, różnica w przyciskach. Tak czy inaczej musisz mieć zapalniczkę i tunel pod ten panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile trzeba zapłacić za recaro speed z b6 bez pamięci ,tylna kanapa nie grzana .Ogólny stan bardzo ładny.

Edytowane przez andrzej104513
europa plus roletki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...