Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam kilka pytan . Czy spryskiwacze ze zderzaka sline pasuja do S4 to samo pytanie odnosnie halogenow ?

 

I druga sprawa . Przekladal ktos pokretlo chrom do swojego wlacznika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jest juz ta duza akcyza na sprowadzone auta? Bo chce przerobic dla siebie anglika b6 i zastanawiam sie ile beda mnie kosztowaly oplaty przed rejestracja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytan . Czy spryskiwacze ze zderzaka sline pasuja do S4 to samo pytanie odnosnie halogenow ?
 
I druga sprawa . Przekladal ktos pokretlo chrom do swojego wlacznika 

Halogeny z S4 są na 100% inne. Co do spryskiwaczy nie mam pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski są te same.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rafal1988Lodz napisał:

Panowie jest juz ta duza akcyza na sprowadzone auta? Bo chce przerobic dla siebie anglika b6 i zastanawiam sie ile beda mnie kosztowaly oplaty przed rejestracja?

Żadnych zmian nie ma jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, C4NC3R napisał:

Panel MANU i NAWI na tunel jest taki sam, różnica w przyciskach. Tak czy inaczej musisz mieć zapalniczkę i tunel pod ten panel

No gdzie.. tunel kazdy pasuje pod panel menu/navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie postanowiłem u siebie w aucie uruchomić spryskiwacze reflektorów mam już wszystko prócz pompki i teraz pytanie do Was, przeglądając różne aukcje zauważyłem że część sprzedawców na all sprzedaje używane pompki z kawałkiem węża np:

http://allegro.pl/pompka-spryskiwaczy-sprysk-audi-a4-b6-8tw006849-03-i6537506545.html

Ja w aucie mam taki wąż:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-waz-przewod-spryskiwaczy-lamp-xenon-i6698901557.html

I teraz pytanie  czy mając taki wąż połączę go bez problemu z króćcem pompy czy jednak potrzebuję takiego kawałka czarnego wężyka jak na pierwszym zdjęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, rafi10612 napisał:

Panowie mam kilka pytan . Czy spryskiwacze ze zderzaka sline pasuja do S4 to samo pytanie odnosnie halogenow ?

 

Halogeny da się dorezać, żeby pasowały, S4 ma inne zaślepki sprysków jak coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MichałA4 napisał:

Witam

Panowie postanowiłem u siebie w aucie uruchomić spryskiwacze reflektorów mam już wszystko prócz pompki i teraz pytanie do Was, przeglądając różne aukcje zauważyłem że część sprzedawców na all sprzedaje używane pompki z kawałkiem węża np:

http://allegro.pl/pompka-spryskiwaczy-sprysk-audi-a4-b6-8tw006849-03-i6537506545.html

Ja w aucie mam taki wąż:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-waz-przewod-spryskiwaczy-lamp-xenon-i6698901557.html

I teraz pytanie  czy mając taki wąż połączę go bez problemu z króćcem pompy czy jednak potrzebuję takiego kawałka czarnego wężyka jak na pierwszym zdjęciu?

Sam wąż będzie za krótki,potrzebny jeszcze właśnie taki kawałek jak przy pompce,można coś dorezać ,ale potrzebna będzie końcówka żeby połączyć z wężem, pompkę najlepiej kupić nową kosztuje grosze,ale możesz kupić tą z aukcji jak dobra to pochodzi(tylko trochę droga),a będziesz miał z głowy krótki wężyk 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie, może ktoś śmiga na takim zestawie. Czy fela 8,5J 18" et30 będzie mocno wystawała z przodu? Uprzedzam, że gleby nie mam, jest 64cm do rantu. Po mojemu będzie wystawała sporo, pewnie około 1cm, ale chciałbym się upewnic ;)

Poszedłem, zmierzyłem, powinno byc równiutko z nadkolem/błotnikiem z przodu.

Edytowane przez staniek
już wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie, może ktoś śmiga na takim zestawie. Czy fela 8,5J 18" et30 będzie mocno wystawała z przodu? Uprzedzam, że gleby nie mam, jest 64cm do rantu. Po mojemu będzie wystawała sporo, pewnie około 1cm, ale chciałbym się upewnic [emoji6]
Poszedłem, zmierzyłem, powinno byc równiutko z nadkolem/błotnikiem z przodu.


W b7 przy takich parametrach mialem na równo. Teraz w b6 mam 8cali et35 i dystans 17 mm żeby było na równo ;)

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego za potwierdzenie :) proszę napisz jeszcze na jakim obniżeniu jeździłeś w B7-ce, i na jakim śmigasz teraz w B6-tce (wyczuwam sporą glebę)? Nic nie przycierało?

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mnaso napisał:

Wow mam takie po 33zł:decayed:Staniek powinno być ok. Paradoksalnie jeśli miałbyś glebę temat byłby jasny bo by weszło w nadkole smiało. Ja mam 8,5J ET43 i jest sporo schowane koło i z przodu i z tyłu. Miałem kiedyś łopaty RS6 ET35 9J i przy mocnej glebie koło wchodziło w nadkole. Tutaj wyjdzie podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego za potwierdzenie [emoji4] proszę napisz jeszcze na jakim obniżeniu jeździłeś w B7-ce, i na jakim śmigasz teraz w B6-tce (wyczuwam sporą glebę)? Nic nie przycierało?

B7 na Eibach Pro Kit a w b6 ori S line zawieszenie

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego :)

Wandej, właśnie dlatego napisałem, że konkretnej gleby brak, koło ciągle blisko pionu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Eibach Pro Kit, koło 18 8.5 ET29 i jest równo nic nie przyciera, szybciej już przytrę osłoną gdy gdzieś za szybko wjadę :facepalm:

Zawartość dodana 4 minutes later

Ps. Na zawieszeniu 1BV też nic nie tarło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jesteśmy przy przycieraniu, to może mi powiecie tutaj
warto w takiego pancernika inwestować?

http://allegro.pl/oslona-silnika-aluminiowa-alu-audi-a4-b6-b7-01-08-i6674206792.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...